Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

GÜÇ ÜRÜNLERİ
GÜÇ ÜRÜNLERİ

Sanayi devrimi ile birlikte; makinelerin gelişip güçlenerek, insanoğlundan kas ve iş gücünü kapsayan görevleri devralmasıyla başlayan sürecin geldiği nokta göstermektedir ki; makineler artık sadece basit işlerimizin gerçekleşmesine olanak sağlayan ilkel aletlerden çok daha ötededir. Makineler artık bizlerin bir parçası, hayatı basite indirgemeni...

Sanayi devrimi ile birlikte; makinelerin gelişip güçlenerek, insanoğlundan kas ve iş gücünü kapsayan görevleri devralmasıyla başlayan sürecin geldiği nokta göstermektedir ki; makineler artık sadece basit işlerimizin gerçekleşmesine olanak sağlayan ilkel aletlerden çok daha ötededir. Makineler artık bizlerin bir parçası, hayatı basite indirgemenin yollarını arayan insanoğlunun en güvenilir silahıdır. Hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan enerjiyi, bizlere verebilecek yegane kaynak; Güç Ürünleri, Fiş Jeneratör ayrıcalığıyla sizlere ulaşıyor.

İşlerimizin büyük çoğunluğunda, insan ve mühendislik harikası makinelerin gücünü harmanlayarak mükemmel sonuçlara ulaşırız. Büyük başarılara ulaşabilmek için kaliteli ve güçlü makinelere ihtiyacımız olduğunun bilincinde olan Fiş Jeneratör ailesi, en kaliteli ve en güncel ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Üstün teknolojiyi muhteşem mühendislik dizaynlarıyla bir araya getirerek üretilen güç ürünleri, sizlere sadece en kalitelisini sunmayı ilke benimsemiş Fiş Jeneratör güvencesiyle sunuluyor.

Günlük ihtiyaçlarımızın başında bulunan enerji, sizlere ergonomik ve çeşitli şekillerde ulaşırken, insan ve makine arasındaki etkileşim baz alınarak üretilen jeneratör, motor, portatif vinçler ve daha niceleri; hayatınıza kolaylık katmaya geliyor. Güç Ürünleri kategorimizde sizlere sağladığımız ürünlerle, sınırları aşmanızı ve gücünüze güç katmanızı hedefliyoruz. Pratik ve ekonomik güç ürünü tercihleriniz ile, işlerinizi daha zahmetsiz ve masrafsız halletmenize olanak tanıyoruz.

Güç Ürünleri kategorimizde; jeneratör ve motor çeşitlerine, motopomplara, motor yağlarına, kesintisiz güç kaynaklarına ve portatif vinçlere göz atabilirsiniz. Sizlere sadece makineleri değil, aynı zamanda makinelerin ihtiyacı olan ürünleri de sağlayan Fiş Jeneratör, fabrika çıkışlı sıfır ürünlerin yanı sıra, iyi bakılmış ikinci el ürünleri de sizlerin beğenisine sunuyor. Havale ve kredi kartıyla ödeme yöntemleri sayesinde; kolayca ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Daha Fazla

GÜÇ ÜRÜNLERİ  405 adet ürün var.

Alt Kategoriler

 • AYDINLATMA KULELERİ
  AYDINLATMA KULELERİ

  Aydınlatma kuleleri, inşaat firmaları tarafından en çok kabul gören ürünlerden biridir. Basit, sağlam ve güvenilir bir yapıda olması beklenirken yüksek lümen verebilmelidir. Bu sayede pek çok kullanıcı tarafından bu özelilkleri birleştiren yapıda ürün aranmaktadır.

  Mitsubishi, Kohler, Lombardini ve Kubota motor markaları ile çalışan farklı dizel modeller bulunmaktadır. Aydınlatma kulelerininde pazar standartları metal halojenür lamba teknolojisini etrafında şekillenmiştir. LED teknolojisi ile donatılmış modeller de bulunmaktadır. Üzerindeki soketleri sayesinde küçük elektrikli araçları çalıştırma imkanları bulunmaktadır. Bu özellik, verimliliğin sürekli olmasını sağlar ve farklı çalışma sahalarının aydınlatma ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

  Şantiyelerde, açık hava etkinliklerinde ve sektörlerde olmazsa olmaz bir makinedir. Kanopi; hızlı ve güvenli taşıma sağlayan ve direk dikey konumdayken taşınabilen hafif ve kompakt aydınlatma kuleleri her yere götürülerek uzun çalışma performansı sunmaktadır. LED aydınlatma teknolojisine sahip aydınlatma kuleleri, kullanıclara üstün avantajlar sağlayacaktır. Güneş enerjisiyle çalışan aydınlatma kuleleri ise LED aydınlatma teknolojisine donatılmış olarak emisyona ve gürültüye neden olmadan, yerleşim alanlarındaki projelerde ve sınırlı elektrik gücünün olduğu projelerde kullanım için ideal bir yardımcıdır.

 • PORTATİF JENERATÖRLER
  PORTATİF JENERATÖRLER

  Jeneratör

  Portatif (Taşınabilir) Jeneratörler; elektrik enerjisine ihtiyacımız olan her yerde görev yapan makinelerdir. Şantiyede, tarlada, açık alan faaliyetlerinde ve daha birçok elektriğe ihtiyaç duyduğumuz alanda yardımcımız olan cihazlardır. Kullanım amacına, şekline ve süresine göre 700 watt'tan 15 kVa'ya kadar değişen güçte taşınabilir tipte jeneratör bulunmaktadır. Eğer nasıl bir güçte ve amaçta jeneratör alacağınızı bilmiyorsanız blog kategorimize göz atın, doğru bilgi ve hesaplamaya ulaşın.

  Bu kadar değişik güçte bir skalada yapacağınız seçimde karşınıza öncelikle monofaze veya trifaze tipte bir jeneratöre ihtiyacınız olduğunu cevaplamamız gerekmektedir. Buna karar verirken özel bir durumunuz varsa en yakınınızdaki uzman kişiye danışabilirsiniz. Peki jeneratörün motor tipine karar verdiniz mi ? Benzinli veya dizel motor seçeneklerinden ihtiyacınız olan hangi güçse, bu kategori altında filtreleme sistemimiz sayesinde bulabilirsiniz.

  Taşınabilir jeneratörleri FİŞ Jeneratör güvencesi ve indirim fırsatları ile beğeninize sunuyoruz. Ücretsiz kargo, süper taksit fırsatları ile istediğiniz ürünü alın, hemen kargoya verelim, siz enerjinizin tadını çıkarın.

  %100 güvenilir alt yapımızla, yüksek güvenlik tedbirlerimizle size en güvenli alışveriş deneyinimi sunuyoruz.

 • PORTATİF VİNÇ
  PORTATİF VİNÇ

  Portatif Vinç Modelleri

  Seyyar vinç adıyla da bilinen portatif vinç modelleri, yük taşıma ve istifleme için kullanılabilen vinçlerin genel adıdır. Pratik bir yapıya sahiplerdir ve hemen her alana monte edilmeleri mümkündür. Sanılanın aksine, portatif vinç elde taşınabilen vinç anlamına gelmez. Portatif olması, kolayca sökülüp takılabilmesinden kaynaklanır. Çalışmak için sabit durmaları ve elbette uygun şekilde desteklenmeleri gerekir. Yük hacmi fazla olmayan ve/veya ortalama hacimdeki istifleme işlerine ihtiyaç duyan işletmeler tarafından kullanılır. Klasik vinçlerden çok daha ucuz ve pratik olmaları, tercih edilmelerini sağlar. Elektrikle veya krankla çalışan portatif vinç modelleri mevcuttur. Daha verimli ve kullanışlı olan, tahmin edilebileceği gibi elektrikli portatif vinç modelleri olmaktadır.

  Portatif Vinç Fiyatları

  Gelişmiş bazı modelleri uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir. Ancak çoğunlukla portatif vinçler çalışırken başlarında bir operatörün durması gerekmektedir. Yalıtımlı cihazlar olduğu için nemli ve tozlu ortamlarda kolaylıkla çalışabilirler. Aynı şekilde sıcak ve soğuktan da etkilenmezler. Portatif vinç yük kaldırma kapasiteleri 500 kilodan başlayıp 5.000 kiloya dek çıkabilir. Hatta raylı portatif vinç olarak bilinen bazı modeller, 20.000 kiloya kadar yük taşıyabilmektedir. Ağır sanayi sektöründe, limanlarda, depolarda ve antrepolarda kullanıldıklarını söylemek mümkündür. Fiş Jeneratör, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun kapasitelerdeki modelleri en ideal portatif vinç fiyatları ile birlikte satışa sunmaktadır.

 • KABİNLİ JENERATÖRLER
  KABİNLİ JENERATÖRLER

  Jeneratör Nedir?

  En basit haliyle, jeneratör mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren bir cihazdır. Mekanik enerjiyi oluşturmak için çeşitli kaynaklar kullanılabilir. Buhar türbinleri, gaz türbinleri, su türbinleri, içten yanmalı motorlar ve hatta el krankları dahi örnek olarak gösterilebilir. Dünyanın ilk elektromanyetik jeneratörü 1831’de İngiliz bilim adamı Michael Faraday tarafından üretilmiştir. Sanılanın aksine, bu tip jeneratörler elektrik kesintilerinde değil, elektrik üretiminde kullanılır. Son kullanıcıya hitap eden ve güç kesintilerinde devreye giren jeneratör modelleri ise çoğunlukla içten yanmalı motorlar kullanarak çalışmaktadır.

  Jeneratör Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  Zira motoru bir kez çalıştırdıktan sonra, elde edilen mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürmek daha kolaydır. Teorik olarak, böyle bir motoru çalıştırmak için insan gücü dahi kullanılabilir. Nitekim 8 saat boyunca pedal çeviren ortalama bir insan, yaklaşık 75 watt’lık (0.1 beygir gücü) bir elektrik enerjisi üretebilmektedir. Jeneratör modelleri, kullanım amaçlarına göre çeşitli kategorilere ayrılır. Jeneratör satın alırken, hem bu kategorilere ve hem de diğer bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Her şeyden önce, ihtiyaçlarınızın belirlenmesi gereklidir. Jeneratör, rastgele satın alınabilen bir cihaz değildir. Aynı klimalar gibi, jeneratör satın almadan önce de bir güç keşfi yaptırmanız gerekir.

  Fiş jeneratör Farkı

  Ancak konunun uzmanları ihtiyacınız olan toplam güç kapasitesini belirleyebilecektir. Aksi halde, yetersiz veya ihtiyacınız olandan çok daha güçlü bir model satın alma hatasını yapmanız mümkündür. Bu nedenle, her şeyden önce keşif yaptırmanız ve ihtiyacınız olan jeneratör kapasitesini belirlemeniz gereklidir. Jeneratörler uzun süreli çalışmaları için dizayn edilmiş cihazlardır ve aynı nedenle düzenli şekilde bakım ve onarım görmeleri gerekir. Bu nedenle isimsiz, bilinmeyen markalara ait modeller yerine tanınan, bilinen ve güvenilen modelleri tercih etmenizde fayda vardır. Jeneratör açık havada kullanılacaksa, su ve toz geçirmemesi ve nemden etkilenmemesi için izole edilmiş olması gerekir. Fiş Jeneratör, en kaliteli ve en güvenilir markalara ait jeneratörleri uygun fiyatlarla satın almak için ihtiyaç duyduğunuz tek adrestir.

 • KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI
  KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

  Kesintisiz güç kaynağı UPS veya pil / volan yedeklemesi, şebeke elektriği kesildiğinde anlık acil güç sağlayan elektrikli bir cihazdır. Bir UPS, bir yardımcı kaynaktan veya acil güç sisteminden veya bekleme jeneratöründen, giriş güç kesintilerinden hemen ani koruma sağlayacak, piller, süper kapasitörler veya volanlarda depolanan enerjiyi sağlayarak farklılık gösterecektir. Çoğu kesintisiz güç kaynağının akü üzerinde çalışma süresi nispeten kısa (yalnızca birkaç dakika) ancak bekleme güç kaynağını başlatmak veya korumalı ekipmanı düzgün bir şekilde kapatmak için yeterlidir.

  Bir KGK, beklenmedik bir elektrik kesintisinin yaralanmalara, ölümlere, ciddi iş kesintilerine veya veri kaybına neden olabileceği bilgisayarlar, veri merkezleri, telekomünikasyon ekipmanı veya diğer elektrikli ekipman gibi donanımları korumak için kullanılır. UPS üniteleri, tek bir bilgisayarı video monitörü (yaklaşık 200 volt amper derecelendirmesi olmadan) korumak için tasarlanan birimlerden, tüm veri merkezlerine veya binalara güç veren büyük birimler arasında değişmektedir. Dünyanın en büyük UPS olan Alaska'daki Fairbanks'teki 46 megawatt'lık Batarya Elektrik Depolama Sistemi (BESS), tüm şehir ve yakındaki kırsal topluluklara elektrik kesintileri sırasında güç sağlıyor. [1]

 • MARINE DİZEL JENERATÖRLER
  MARINE DİZEL JENERATÖRLER

  Marine Dizel Jeneratörler

  Marine dizel jeneratörler, elektrik enerjisi üretmek için dizel bir motor ile bir alternatör kullanan aletlerdir. Ana güç şebekesine destek olmak için kullanılabilen ve güç kesintisi gerçekleştiğinde devreye giren modeller de mevcuttur. İsminden de anlaşılabileceği gibi, marine dizel jeneratörler büyük ölçekli tekne ve gemilerde kullanılan aletlerdir. Bu nedenle gerek boyut, gerekse de kapasiteleri oldukça değişkendir. 200 kw (250 kva) kapasiteden başlayıp, 2.000 kw (2.500 kva)’ya kadar çıkabilirler. Çok daha yüksek güç üretebilen özel üretim modeller de bulunmaktadır. Marine dizel jeneratörler, yalnızca büyük tekne ve gemilere itme gücü sağlayan aletler değildir. Gemi ve teknelerdeki aydınlatma, ısıtma, soğutma gibi işleri de üstlenirler.

  Marine Dizel Jeneratör Modelleri

  Bu nedenle sabit ve değişmeyen bir marine dizel jeneratör modelleri listesi bulunmamaktadır. Gemi veya teknenin büyüklüğü ile enerji ihtiyaçlarına göre karar vermek en doğrusudur. Tekne, kargo gemisi, askeri, ticari botlar ve yatlar gibi araçların her birinin ihtiyaçları farklı olacaktır. Bu nedenle, önemli olan tüm bu farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek uzmanlığa sahip bir satıcı bulmaktır. Fiş Jeneratör, sektördeki onlarca yıllık tecrübesi ile marine dizel jeneratör modelleri bakımından tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. Enerji ihtiyaçlarınız ne düzeyde olursa olsun, size uygun bir modelimiz muhakkak mevcuttur. Marine dizel jeneratör fiyatları listemiz son derece uygun olup, size özel bütçenizi zorlamayacak çözümler geliştirmemiz mümkündür.

 • MOTOPOMPLAR
  MOTOPOMPLAR

  Dilimize basitçe motorlu tulumba olarak geçen Motopomplar, kritik durumlarda, elektriğin kesildiği durumlarda, tarlada su ihtiyacı olan alanlara, sel baskınlarında su tahliyesi amacıyla, yangınlara müdahalede ise deniz, göl, gölet, sarnıç, havuz gibi kaynaklardan su temini için kullanılmaktadır. 

  İstediğiniz özellikte ve güçte motopompları sizlerle buluşturan FİŞ Jeneratör, en uygun fiyatlara ihtiyaçlarınız dahilinde güvenle alışveriş yapma imkanı sunuyor. İster dizel, ister benzinli motopomp tercih edin, en avantajlı fiyatları kategorimizde bulacaksınız. Sabit ve taşınabilir motopompları sizler için tedarik eden sitemizde, en güncel sistemlerle donatılmış ürünleri bulacaksınız. 

  Motopomp alırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında; ihtiyacınız olan gücü ve kullanım alanınızın boyutlarını iyi saptamanız gerektiği söylenebilir. Bunun için detaylı bilgiyi kategorimizde bulabilir, daha fazlasını ise blogumuzdan öğrenebilirsiniz. 

  Kategorisinin lider üretici firmaları arasında gösterilen; Anpa, Antor, Atimax, Honda, Hyundai, Lombardini, Loncin, Oleo-Mac ve Sumec Firman gibi markalarla çalışan FİŞ Jeneratör, sizlere en iyisini vadediyor. Birbirinden farklı marka seçeneği ile ihtiyacınıza yönelik motopompu seçebilir, banka havalesi ve kredi kartı yöntemleriyle dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Sorularınız var ise eğer; iletişim bilgilerimizden ulaşabileceğiniz satış danışmanımız, sizlere ihtiyacınız olan bilgiyi sunabilir.

 • MOTORLAR
  MOTORLAR

  Motor, buhar devriminden bu yana sürekli gelişen mekanik bir araçtır.Enerji formunu güce çeviren genel bir isim olarak kabul edilen motor, teknolojik gelişmelerden her zaman payını alan bir makinedir.Günümüzdeki endüstriyel işlerin temelinde yatan motor teknolojilerindeki verimli makine üretme çabaları her geçen gün iyiye giden şekilde makineleri verimli araçlar haline getirmektedir.Benzinli motor, dizel motor'un yanı sıra elektrikli motor, teknolojilerinde yenilikler yeni çağda dünyanın fakrlı bir yer olacağına dair umutları yeşertmektedir.

  Hareket enerjisine arazi, şantiye gibi önemli noktalarda hatta bahçenizde dahi ihtiyaç duyulduğunda kullanılmaktadır. Örneğin tesisinizde mil çevirmek için güçlü bir motora ihtiyacınız varsa bu tip motorları kullanmanız gerekmektedir. Jeneratör, çapa makinesi, çim biçme makinesi, inşaat tipi özel tipleri go kart gibi devirli güç istenildiğinde bu kategori bakılacak adrestir.

  Motor seçerken dikkat edilecek en önemli husus, hangi amaçla bir motora ihtiyacınız olduğudur. Benzinli ve dizel motor seçeneklerinin yanı sıra yatay milli ve dikey milli olarak da kendi içlerinde ayrılan motor tipleri bulunmaktadır. Kullandığınız eski bir motor varsa, öncelikle bunun aynısını veya yenisini tercih etmelisiniz. Motorun çalışacağı aksamlar mutlaka önceden kontrol edilmelidir. Kaç beygir güce ihtiyacınız varsa,ve nerede kullanacaksanız motor tipini ona göre seçmelisiniz. 

  Dikey milli benzinli motorlar jeneratörlerde, çapa makinelerinde, tırpanlarda, go kartlarda gibi farklı kullanım araçlara takılabilir. Yatay milli motorlar genellikle çim biçme makinelerinde kullanılmaktadır.

  Tüm bu motor grupları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle yukarıdaki irtibat adreslerimizden iletişim kurabilirsiniz. Motor satın alırken dikkat edeceğiniz noktaları bilmiyorsanız, iletişime geçmeden alım yapmayın.

  Motorları FİŞ Jeneratör güvencesi ve indirim fırsatları ile beğeninize sunuyoruz. Ücretsiz kargo, süper taksit fırsatları ile istediğiniz ürünü alın, hemen kargoya verelim, siz de motor alımını ucuza getirmiş olun.

  %100 güvenilir alt yapımızla, yüksek güvenlik tedbirlerimizle size en güvenli alışveriş deneyinimi yaşatıyor, herşeyi ayağınıza getiriyoruz.

 • İKİNCİ EL JENERATÖR ve EKİPMANLAR
  İKİNCİ EL JENERATÖR ve...

  Yeni bir jeneratör alırken dikkat edilecek konuları duymuş olabilirsiniz. Peki ikinci el jeneratör alırken  nelere dikkat edilmeli, nasıl karar vermelisiniz? FİŞ Jeneratör'de bu servis garantili jeneratör parkıyla çözülmektedir. İkinci el jeneratörlerimize bakmadan karar vermeyin.

  Etkinlik, kısa süreli enerji ihtiyacınız için kiralık jeneratörlerimiz geniş enerji kapasitelerde istenildiği yere sevke hazır bekliyor. Arayın görüşelim.

 • KİRALIK JENERATÖRLER
  KİRALIK JENERATÖRLER

  Jeneratör Kiralama

  Kısa süreli elektrik ihtiyacınız her zaman olabilir. Acil durumlarda olabileceği gibi planlı da olabilir. Bu gibi durumlarda jeneratör kiralamak en doğrusu olacaktır. Dönem dönem farklı inşaatlarda, kurumlarda elektrik çok önemli olmaktadır. Elektrik olmadan çalışmanın mümkün olmadığı durumlar yaşanmaktadır. FİŞ Jeneratör, en küçük güçten en büyük güce geniş aralıkta sabit veya mobil jeneratör kiralama hizmeti vermektedir. Bu sayede en az maliyetle ihtiyacınız olan elektriğe kavuşursunuz.

 • BALON ŞİŞİRME FANLARI
  BALON ŞİŞİRME FANLARI

  Balon Şişirme Fanı Modelleri ve Fiyatları

  Turizm, ülkemiz için önemli bir gelir kaynağıdır. Kapadokya ve Pamukkale turizm alanlarında yerli ve yabancı turistlere eşsiz anlar yaşatan balonlar, bölge halkının en önemli geçim kaynakları arasında yer almaktadır. 

  FİŞ Jeneratör olarak, bu balonların şişirilmesinde kullanılan fanlı motorları, balon yatırımcısına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Konu ile ilgili bizden bilgi alabilir, istediğiniz fanı uygun ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.
filter

Sorularınız için Bize Ulaşın ! 08503031456

İndirimli Ürünler

Bildirimler

Etiketler