Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

PORTATİF JENERATÖRLER
PORTATİF JENERATÖRLER

Jeneratör

Portatif (Taşınabilir) Jeneratörler; elektrik enerjisine ihtiyacımız olan her yerde görev yapan makinelerdir. Şantiyede, tarlada, açık alan faaliyetlerinde ve daha birçok elektriğe ihtiyaç duyduğumuz alanda yardımcımız olan cihazlardır. Kullanım amacına, şekline ve süresine göre 700 watt'tan 15 kVa'ya kadar değişen güçte taşınabilir t...

Jeneratör

Portatif (Taşınabilir) Jeneratörler; elektrik enerjisine ihtiyacımız olan her yerde görev yapan makinelerdir. Şantiyede, tarlada, açık alan faaliyetlerinde ve daha birçok elektriğe ihtiyaç duyduğumuz alanda yardımcımız olan cihazlardır. Kullanım amacına, şekline ve süresine göre 700 watt'tan 15 kVa'ya kadar değişen güçte taşınabilir tipte jeneratör bulunmaktadır. Eğer nasıl bir güçte ve amaçta jeneratör alacağınızı bilmiyorsanız blog kategorimize göz atın, doğru bilgi ve hesaplamaya ulaşın.

Bu kadar değişik güçte bir skalada yapacağınız seçimde karşınıza öncelikle monofaze veya trifaze tipte bir jeneratöre ihtiyacınız olduğunu cevaplamamız gerekmektedir. Buna karar verirken özel bir durumunuz varsa en yakınınızdaki uzman kişiye danışabilirsiniz. Peki jeneratörün motor tipine karar verdiniz mi ? Benzinli veya dizel motor seçeneklerinden ihtiyacınız olan hangi güçse, bu kategori altında filtreleme sistemimiz sayesinde bulabilirsiniz.

Taşınabilir jeneratörleri FİŞ Jeneratör güvencesi ve indirim fırsatları ile beğeninize sunuyoruz. Ücretsiz kargo, süper taksit fırsatları ile istediğiniz ürünü alın, hemen kargoya verelim, siz enerjinizin tadını çıkarın.

%100 güvenilir alt yapımızla, yüksek güvenlik tedbirlerimizle size en güvenli alışveriş deneyinimi sunuyoruz.

Daha Fazla

PORTATİF JENERATÖRLER  139 adet ürün var.

Alt Kategoriler

 • BENZİNLİ JENERATÖRLER
  BENZİNLİ JENERATÖRLER

  Benzinli Jeneratör

  Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren cihazlar olan jeneratörler, pek çok farklı enerji kaynağı ile çalışabilir. Benzin, bu elektrik kaynaklarının başında gelir. Gerçekten de, piyasada bulunabilecek pek çok jeneratör ve ikinci el jeneratör modelleri, çoğunlukla benzine çalışan aletlerdir. Bu durum, benzinli motorların daha basit prensiplere dayalı olarak çalışmalarından ve bu nedenle daha az problem yaşatmalarından kaynaklanır. Benzin, aynı zamanda pratik ve ulaşması kolay bir enerji kaynağıdır. Verimliliği yüksektir ve modele göre değişmekle birlikte, deposu tam dolu bir benzinli jeneratör size saatler boyunca kesintisiz enerji sağlayabilir. Aynı nedenle, benzinli jeneratör fiyatları da genellikle daha bütçe dostudur.

  Benzinli Jeneratör Fiyatları

  Benzinli jeneratör modellerinin bir diğer avantajı da, taşınabilir olmalarıdır. Çanta tipi modellerden 15 kva güç üretebilen modellere kadar her biri taşınabilir niteliktedir ve bu nedenle kullanım alanları oldukça geniştir. 600 watt kapasiteden başlayarak sırasıyla 1 kva, 3 kva, 5 kva, 6 kva, 7 kva, 10 kva, 12 kva ve 15 kva güç kapasiteli benzinli jeneratörler bulabilmek mümkündür. Diğer bir deyişle, bu modeller pek çok farklı ihtiyacı karşılayabilir. Market, büfe gibi yerlerin enerji ihtiyaçlarından tutun da, şantiye alanlarının ve yaşam alanlarının kısa süreliğine aydınlatılması gibi amaçlar için kullanılabilirler. Fiş Jeneratör; Honda, Aksa, Firman, Hyundai, Arken, Atimax, Genpower gibi dünya markalarının benzinli jeneratör modellerini uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

 • DİZEL JENERATÖRLER
  DİZEL JENERATÖRLER

  Dizel Jeneratör Nedir?

  Jeneratörler bilindiği üzere harici bir kaynak vasıtasıyla elde edilen mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren cihazlardır. Dizel jeneratörler için, bu harici kaynak dizel yakıtıdır. Bu cihazlar sıkıştırmalı/ ateşlemeli bir içten yanmalı motor kullanarak çalışır ve kapasitelerine bağlı olarak farklı enerji ihtiyaçlarına cevap verebilirler. Bazı dizel jeneratör modelleri, sıvı yakıt (LPG) ve hatta doğal gaz ile de çalışabilir. Ancak çoğunlukla dizel yakıtı kullanabileceğiniz tek kaynaktır. Dizel jeneratör modelleri, elektrik şebekesine bağlanamayan yerlerde veya şebeke arızalarında acil güç kaynağı olarak kullanılmak üzere kullanılır. 4 kva'dan başlayan kapasiteleri, sırasıyla 5 kva, 6 kva, 7 kva, 10 kva, 11 kva 12 kva ve 14 kva'ya kadar çıkabilir. Portatif olmaları, istenilen yere kolayca taşınabilmelerini sağlar.

  Dizel Jeneratör Modelleri ve Fiyatları

  Dizel jeneratörler 3 farklı şekilde çalıştırılabilir. Bu yöntemleri ipli, marşlı ve otomatik olarak belirlemek mümkündür. Diğer bir deyişle kol gücüyle veya tam otomatik olarak çalışırlar. Elektrik kesintilerinde anında devreye girebilmeleri önem taşıyorsa, otomatik modelleri tercih etmek gerekir. Dizel jeneratör fiyat listesi, gerek jeneratörün kapasitesine, gerek markasına, gerekse de sahip olduğu özelliklere göre belirlenmektedir. Fiş Jeneratör; Antor, ANPA, Aksa, Atimax, Hyundai, Sumec Firman, Kamax, Kama, Veta ve Palmera gibi dünya markalarına ait portatif dizel jeneratör modellerini son derece uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Siparişleriniz kısa bir süre içinde dilediğiniz adrese kargo aracılığı ile teslim edilecektir.

 • İNVERTÖR JENERATÖRLER
  İNVERTÖR JENERATÖRLER

  İnvertör Jeneratör

  Klasik jeneratör modelleri, bilindiği üzere dizel, benzin veya propan gibi bir enerji kaynağını kullanarak çalışır. Bu enerji kaynakları, çoğunlukla 3600rpm gücündeki bir motoru çalıştırmak için kullanılır ve motorun yarattığı mekanik enerji, elektrik enerjisine dönüştürülür. İnvertör jeneratör modelleri ise tamamen farklı bir prensiple çalışır. İnventör jeneratörler, elektrik enerjisini oluşturmak için sabit bir enerji kaynağı kullanır. Güneş panelleri veya araba aküleri bunlara verilebilecek örnekler arasındadır. Bazı modeller, dâhili aküler ile gelmekte ve önceden şarj edilerek kullanılmaktadır. İnvertör jeneratörlerin en büyük özelliği, çok daha hafif ve sessiz olmalarıdır. Bu nedenle, özellikle kamp yaparken veya hızlı çalışmanın gerektiği yerlerde kullanılırlar. 

  İnventör Jeneratör Fiyatları

  Nitekim taşınabilir jeneratör olarak bilinmeleri de bu nedenledir. İnventör jeneratör fiyatları, kullandıkları sabit enerji kaynağının türüne ve kapasitelerine göre değişir. Ortalama değerler vermek gerekirse, invertör jeneratörler 80 dakika boyunca 25 amp / 12 volt gücünde enerji sağlayabilir. Yakıt verimlilikleri, klasik jeneratörlere kıyasla %20 oranında daha iyidir. Ancak uzun süreli çalışmanın ve yüksek enerjinin gerektiği işler için uygun değillerdir. Bu tip ağır işler için klasik jeneratörler daha uygun bir seçim olacaktır. Fiş Jeneratör; Honda, Sumec Firman, Aksa, Kipor, Hyundai, Daewoo ve Loncin gibi global markaların taşınabilir invertör jeneratör modellerini çok uygun fiyatlar ile satışa sunmuştur. Siparişleriniz, kargo ile Türkiye’nin her yerine teslim edilmektedir.

 • KAYNAK JENERATÖRLERİ
  KAYNAK JENERATÖRLERİ

  Kaynak Jeneratörü

  Kaynak işleri, sanılandan daha fazla enerji tüketen işlerdir ve her biri kesintisiz şekilde sağlanan doğrudan enerjiye ihtiyaç duyar. Bir elektrik hattı ve hat üzerinde güç olsa dahi, çoğu kaynak işi için yeterli olmayacaktır. Zira voltajdaki normalde fark edilmeyen küçük dalgalanmalar dahi, kaynak aletlerinin çalışma verimliliğini etkileyecek ve hatta kullanım ömürlerini kısaltacaktır. Aynı şekilde, kaynak işi devam ederken gerçekleşecek bir elektrik kesintisi, tüm işin ve makinenin mahvolmasına yol açabilecektir. Kaynak jeneratörü modelleri, işte bu amaçla kullanılan aletlerdir. Tek başlarına veya bir elektrik şebekesine bağlı olarak çalışmaları mümkündür. Standart jeneratörlerden farklı olarak, tek işlevleri elektrik kesintilerinde alternatif bir enerji kaynağı olarak kullanılmak değildir.

  Kaynak Jeneratörü Fiyatları

  Kaynak jeneratörü modelleri, temel olarak kaynak işleri için kesintisiz ve yüksek kaliteli doğru akım sağlar. Elektrik enerjisi olmasa dahi uzun süreler boyunca alternatif bir enerji kaynağı olarak kullanılabilir. Hatta bazı kaynak jeneratörleri 24 saate varan kullanım ömrüne sahiptir. Ancak çalışma alanında elektrik olsa dahi, yine de kaynak jeneratörü kullanarak çalışmak gereklidir. Zira bu sayede hem yüksek kaliteli ve kesintisiz doğru akım elde edilir ve hem de olası elektrik kesintilerinin önüne geçmek mümkün olur. Bu modellerin genel olarak 200 amper ile 600 amper arası bir güç sağladığın söylemek mümkümdür. Fiş Jeneratör; Honda, Atimax ve Kamax gibi dünya lideri markaların modellerini en uygun kaynak jeneratörü fiyatları ile birlikte satışa sunmuştur.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.