Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

KAYNAK JENERATÖRLERİ
KAYNAK JENERATÖRLERİ

Kaynak Jeneratörü

Kaynak işleri, sanılandan daha fazla enerji tüketen işlerdir ve her biri kesintisiz şekilde sağlanan doğrudan enerjiye ihtiyaç duyar. Bir elektrik hattı ve hat üzerinde güç olsa dahi, çoğu kaynak işi için yeterli olmayacaktır. Zira voltajdaki normalde fark edilmeyen küçük dalgalanmalar dahi, kaynak aletlerinin çalışma verimlil...

Kaynak Jeneratörü

Kaynak işleri, sanılandan daha fazla enerji tüketen işlerdir ve her biri kesintisiz şekilde sağlanan doğrudan enerjiye ihtiyaç duyar. Bir elektrik hattı ve hat üzerinde güç olsa dahi, çoğu kaynak işi için yeterli olmayacaktır. Zira voltajdaki normalde fark edilmeyen küçük dalgalanmalar dahi, kaynak aletlerinin çalışma verimliliğini etkileyecek ve hatta kullanım ömürlerini kısaltacaktır. Aynı şekilde, kaynak işi devam ederken gerçekleşecek bir elektrik kesintisi, tüm işin ve makinenin mahvolmasına yol açabilecektir. Kaynak jeneratörü modelleri, işte bu amaçla kullanılan aletlerdir. Tek başlarına veya bir elektrik şebekesine bağlı olarak çalışmaları mümkündür. Standart jeneratörlerden farklı olarak, tek işlevleri elektrik kesintilerinde alternatif bir enerji kaynağı olarak kullanılmak değildir.

Kaynak Jeneratörü Fiyatları

Kaynak jeneratörü modelleri, temel olarak kaynak işleri için kesintisiz ve yüksek kaliteli doğru akım sağlar. Elektrik enerjisi olmasa dahi uzun süreler boyunca alternatif bir enerji kaynağı olarak kullanılabilir. Hatta bazı kaynak jeneratörleri 24 saate varan kullanım ömrüne sahiptir. Ancak çalışma alanında elektrik olsa dahi, yine de kaynak jeneratörü kullanarak çalışmak gereklidir. Zira bu sayede hem yüksek kaliteli ve kesintisiz doğru akım elde edilir ve hem de olası elektrik kesintilerinin önüne geçmek mümkün olur. Bu modellerin genel olarak 200 amper ile 600 amper arası bir güç sağladığın söylemek mümkümdür. Fiş Jeneratör; Honda, Atimax ve Kamax gibi dünya lideri markaların modellerini en uygun kaynak jeneratörü fiyatları ile birlikte satışa sunmuştur.

Daha Fazla

KAYNAK JENERATÖRLERİ  4 adet ürün var.