Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

BENZİNLİ JENERATÖRLER
BENZİNLİ JENERATÖRLER

Benzinli Jeneratör

Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren cihazlar olan jeneratörler, pek çok farklı enerji kaynağı ile çalışabilir. Benzin, bu elektrik kaynaklarının başında gelir. Gerçekten de, piyasada bulunabilecek pek çok jeneratör ve ikinci el jeneratör modelleri, çoğunlukla benzine çalışan aletlerdir. Bu durum, benzinli motorlar...

Benzinli Jeneratör

Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren cihazlar olan jeneratörler, pek çok farklı enerji kaynağı ile çalışabilir. Benzin, bu elektrik kaynaklarının başında gelir. Gerçekten de, piyasada bulunabilecek pek çok jeneratör ve ikinci el jeneratör modelleri, çoğunlukla benzine çalışan aletlerdir. Bu durum, benzinli motorların daha basit prensiplere dayalı olarak çalışmalarından ve bu nedenle daha az problem yaşatmalarından kaynaklanır. Benzin, aynı zamanda pratik ve ulaşması kolay bir enerji kaynağıdır. Verimliliği yüksektir ve modele göre değişmekle birlikte, deposu tam dolu bir benzinli jeneratör size saatler boyunca kesintisiz enerji sağlayabilir. Aynı nedenle, benzinli jeneratör fiyatları da genellikle daha bütçe dostudur.

Benzinli Jeneratör Fiyatları

Benzinli jeneratör modellerinin bir diğer avantajı da, taşınabilir olmalarıdır. Çanta tipi modellerden 15 kva güç üretebilen modellere kadar her biri taşınabilir niteliktedir ve bu nedenle kullanım alanları oldukça geniştir. 600 watt kapasiteden başlayarak sırasıyla 1 kva, 3 kva, 5 kva, 6 kva, 7 kva, 10 kva, 12 kva ve 15 kva güç kapasiteli benzinli jeneratörler bulabilmek mümkündür. Diğer bir deyişle, bu modeller pek çok farklı ihtiyacı karşılayabilir. Market, büfe gibi yerlerin enerji ihtiyaçlarından tutun da, şantiye alanlarının ve yaşam alanlarının kısa süreliğine aydınlatılması gibi amaçlar için kullanılabilirler. Fiş Jeneratör; Honda, Aksa, Firman, Hyundai, Arken, Atimax, Genpower gibi dünya markalarının benzinli jeneratör modellerini uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Daha Fazla

BENZİNLİ JENERATÖRLER  106 adet ürün var.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.