Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

İNVERTÖR JENERATÖRLER
İNVERTÖR JENERATÖRLER

İnvertör Jeneratör

Klasik jeneratör modelleri, bilindiği üzere dizel, benzin veya propan gibi bir enerji kaynağını kullanarak çalışır. Bu enerji kaynakları, çoğunlukla 3600rpm gücündeki bir motoru çalıştırmak için kullanılır ve motorun yarattığı mekanik enerji, elektrik enerjisine dönüştürülür. İnvertör jeneratör modelleri ise tamamen farklı bi...

İnvertör Jeneratör

Klasik jeneratör modelleri, bilindiği üzere dizel, benzin veya propan gibi bir enerji kaynağını kullanarak çalışır. Bu enerji kaynakları, çoğunlukla 3600rpm gücündeki bir motoru çalıştırmak için kullanılır ve motorun yarattığı mekanik enerji, elektrik enerjisine dönüştürülür. İnvertör jeneratör modelleri ise tamamen farklı bir prensiple çalışır. İnventör jeneratörler, elektrik enerjisini oluşturmak için sabit bir enerji kaynağı kullanır. Güneş panelleri veya araba aküleri bunlara verilebilecek örnekler arasındadır. Bazı modeller, dâhili aküler ile gelmekte ve önceden şarj edilerek kullanılmaktadır. İnvertör jeneratörlerin en büyük özelliği, çok daha hafif ve sessiz olmalarıdır. Bu nedenle, özellikle kamp yaparken veya hızlı çalışmanın gerektiği yerlerde kullanılırlar. 

İnventör Jeneratör Fiyatları

Nitekim taşınabilir jeneratör olarak bilinmeleri de bu nedenledir. İnventör jeneratör fiyatları, kullandıkları sabit enerji kaynağının türüne ve kapasitelerine göre değişir. Ortalama değerler vermek gerekirse, invertör jeneratörler 80 dakika boyunca 25 amp / 12 volt gücünde enerji sağlayabilir. Yakıt verimlilikleri, klasik jeneratörlere kıyasla %20 oranında daha iyidir. Ancak uzun süreli çalışmanın ve yüksek enerjinin gerektiği işler için uygun değillerdir. Bu tip ağır işler için klasik jeneratörler daha uygun bir seçim olacaktır. Fiş Jeneratör; Honda, Sumec Firman, Aksa, Kipor, Hyundai, Daewoo ve Loncin gibi global markaların taşınabilir invertör jeneratör modellerini çok uygun fiyatlar ile satışa sunmuştur. Siparişleriniz, kargo ile Türkiye’nin her yerine teslim edilmektedir.

Daha Fazla

İNVERTÖR JENERATÖRLER  13 adet ürün var.

1 ila 13 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.