Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

MARINE DİZEL JENERATÖRLER
MARINE DİZEL JENERATÖRLER

Marine Dizel Jeneratörler

Marine dizel jeneratörler, elektrik enerjisi üretmek için dizel bir motor ile bir alternatör kullanan aletlerdir. Ana güç şebekesine destek olmak için kullanılabilen ve güç kesintisi gerçekleştiğinde devreye giren modeller de mevcuttur. İsminden de anlaşılabileceği gibi, marine dizel jeneratörler büyük ölçekli tekne ve...

Marine Dizel Jeneratörler

Marine dizel jeneratörler, elektrik enerjisi üretmek için dizel bir motor ile bir alternatör kullanan aletlerdir. Ana güç şebekesine destek olmak için kullanılabilen ve güç kesintisi gerçekleştiğinde devreye giren modeller de mevcuttur. İsminden de anlaşılabileceği gibi, marine dizel jeneratörler büyük ölçekli tekne ve gemilerde kullanılan aletlerdir. Bu nedenle gerek boyut, gerekse de kapasiteleri oldukça değişkendir. 200 kw (250 kva) kapasiteden başlayıp, 2.000 kw (2.500 kva)’ya kadar çıkabilirler. Çok daha yüksek güç üretebilen özel üretim modeller de bulunmaktadır. Marine dizel jeneratörler, yalnızca büyük tekne ve gemilere itme gücü sağlayan aletler değildir. Gemi ve teknelerdeki aydınlatma, ısıtma, soğutma gibi işleri de üstlenirler.

Marine Dizel Jeneratör Modelleri

Bu nedenle sabit ve değişmeyen bir marine dizel jeneratör modelleri listesi bulunmamaktadır. Gemi veya teknenin büyüklüğü ile enerji ihtiyaçlarına göre karar vermek en doğrusudur. Tekne, kargo gemisi, askeri, ticari botlar ve yatlar gibi araçların her birinin ihtiyaçları farklı olacaktır. Bu nedenle, önemli olan tüm bu farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek uzmanlığa sahip bir satıcı bulmaktır. Fiş Jeneratör, sektördeki onlarca yıllık tecrübesi ile marine dizel jeneratör modelleri bakımından tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. Enerji ihtiyaçlarınız ne düzeyde olursa olsun, size uygun bir modelimiz muhakkak mevcuttur. Marine dizel jeneratör fiyatları listemiz son derece uygun olup, size özel bütçenizi zorlamayacak çözümler geliştirmemiz mümkündür.

Daha Fazla

MARINE DİZEL JENERATÖRLER  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.