Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

DİZEL JENERATÖRLER
DİZEL JENERATÖRLER

Dizel Jeneratör Nedir?

Jeneratörler bilindiği üzere harici bir kaynak vasıtasıyla elde edilen mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren cihazlardır. Dizel jeneratörler için, bu harici kaynak dizel yakıtıdır. Bu cihazlar sıkıştırmalı/ ateşlemeli bir içten yanmalı motor kullanarak çalışır ve kapasitelerine bağlı olarak farklı enerji ihtiyaç...

Dizel Jeneratör Nedir?

Jeneratörler bilindiği üzere harici bir kaynak vasıtasıyla elde edilen mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren cihazlardır. Dizel jeneratörler için, bu harici kaynak dizel yakıtıdır. Bu cihazlar sıkıştırmalı/ ateşlemeli bir içten yanmalı motor kullanarak çalışır ve kapasitelerine bağlı olarak farklı enerji ihtiyaçlarına cevap verebilirler. Bazı dizel jeneratör modelleri, sıvı yakıt (LPG) ve hatta doğal gaz ile de çalışabilir. Ancak çoğunlukla dizel yakıtı kullanabileceğiniz tek kaynaktır. Dizel jeneratör modelleri, elektrik şebekesine bağlanamayan yerlerde veya şebeke arızalarında acil güç kaynağı olarak kullanılmak üzere kullanılır. 4 kva'dan başlayan kapasiteleri, sırasıyla 5 kva, 6 kva, 7 kva, 10 kva, 11 kva 12 kva ve 14 kva'ya kadar çıkabilir. Portatif olmaları, istenilen yere kolayca taşınabilmelerini sağlar.

Dizel Jeneratör Modelleri ve Fiyatları

Dizel jeneratörler 3 farklı şekilde çalıştırılabilir. Bu yöntemleri ipli, marşlı ve otomatik olarak belirlemek mümkündür. Diğer bir deyişle kol gücüyle veya tam otomatik olarak çalışırlar. Elektrik kesintilerinde anında devreye girebilmeleri önem taşıyorsa, otomatik modelleri tercih etmek gerekir. Dizel jeneratör fiyat listesi, gerek jeneratörün kapasitesine, gerek markasına, gerekse de sahip olduğu özelliklere göre belirlenmektedir. Fiş Jeneratör; Antor, ANPA, Aksa, Atimax, Hyundai, Sumec Firman, Kamax, Kama, Veta ve Palmera gibi dünya markalarına ait portatif dizel jeneratör modellerini son derece uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Siparişleriniz kısa bir süre içinde dilediğiniz adrese kargo aracılığı ile teslim edilecektir.

Daha Fazla

DİZEL JENERATÖRLER  55 adet ürün var.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.