Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

BENZİNLİ SU MOTORLARI
BENZİNLİ SU MOTORLARI

Suyun istenildiği noktaya dökülmesi veya boşaltıması için en pratik yöntem olan benzinli su motorlarını bu kategoride bulabilirsiniz.Bahçeniz için en kaliteli ürünleri sunan FİŞ Jeneratör, Sulama kategorisindeki farklı model ve ürünlerle dünyaca bilinen kaliteli su motorlarını sizlere sunuyor. Bu kategorideki benzinli su motorları sayesinde boşa...

Suyun istenildiği noktaya dökülmesi veya boşaltıması için en pratik yöntem olan benzinli su motorlarını bu kategoride bulabilirsiniz.Bahçeniz için en kaliteli ürünleri sunan FİŞ Jeneratör, Sulama kategorisindeki farklı model ve ürünlerle dünyaca bilinen kaliteli su motorlarını sizlere sunuyor. Bu kategorideki benzinli su motorları sayesinde boşaltmak istediğiniz su dolu alanı kolaylıkla boşaltabileceksiniz. Sizleri her an tedirgin eden su dolu birikintiler benzinli su motorları sayesinde tahliye edilebiliyor. Bu suyu da istediğiniz birçok alanda değerlendirmeniz de mümkün oluyor.

Honda, Hyundai, Sumec Firman, Loncin, Einhell, Palmera, Oleo-Mac gibi alanında uzman markalara ait benzinli su motorlarını içeren kategoride dilediğiniz özelliklere ve ebatlara sahip motoru seçebilirsiniz. Farklı kullanım alanlarına göre farklı kalite seviyesine sahip ürünler, rahatlıkla bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta emme derinliği ve suyu basma yüksekliği konusunda farklılaşan ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanını bulmak. Ufak yüzme havuzları vb. için tasarlanmış olan ve rahatlıkla elde taşıyabileceğiniz su motorları mevcut olduğu gibi daha büyük hacimler için tasarlanmış olan 40 kilogram ağırlığa kadar ulaşan büyük benzinli su motorları da seçenekler arasında bulunmaktadır.

BENZİNLİ SU MOTORLARI kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

BENZİNLİ SU MOTORLARI  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.