Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

PORTATİF VİNÇ
PORTATİF VİNÇ

Portatif Vinç Modelleri

Seyyar vinç adıyla da bilinen portatif vinç modelleri, yük taşıma ve istifleme için kullanılabilen vinçlerin genel adıdır. Pratik bir yapıya sahiplerdir ve hemen her alana monte edilmeleri mümkündür. Sanılanın aksine, portatif vinç elde taşınabilen vinç anlamına gelmez. Portatif olması, kolayca sökülüp takılabilmesinden ...

Portatif Vinç Modelleri

Seyyar vinç adıyla da bilinen portatif vinç modelleri, yük taşıma ve istifleme için kullanılabilen vinçlerin genel adıdır. Pratik bir yapıya sahiplerdir ve hemen her alana monte edilmeleri mümkündür. Sanılanın aksine, portatif vinç elde taşınabilen vinç anlamına gelmez. Portatif olması, kolayca sökülüp takılabilmesinden kaynaklanır. Çalışmak için sabit durmaları ve elbette uygun şekilde desteklenmeleri gerekir. Yük hacmi fazla olmayan ve/veya ortalama hacimdeki istifleme işlerine ihtiyaç duyan işletmeler tarafından kullanılır. Klasik vinçlerden çok daha ucuz ve pratik olmaları, tercih edilmelerini sağlar. Elektrikle veya krankla çalışan portatif vinç modelleri mevcuttur. Daha verimli ve kullanışlı olan, tahmin edilebileceği gibi elektrikli portatif vinç modelleri olmaktadır.

Portatif Vinç Fiyatları

Gelişmiş bazı modelleri uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir. Ancak çoğunlukla portatif vinçler çalışırken başlarında bir operatörün durması gerekmektedir. Yalıtımlı cihazlar olduğu için nemli ve tozlu ortamlarda kolaylıkla çalışabilirler. Aynı şekilde sıcak ve soğuktan da etkilenmezler. Portatif vinç yük kaldırma kapasiteleri 500 kilodan başlayıp 5.000 kiloya dek çıkabilir. Hatta raylı portatif vinç olarak bilinen bazı modeller, 20.000 kiloya kadar yük taşıyabilmektedir. Ağır sanayi sektöründe, limanlarda, depolarda ve antrepolarda kullanıldıklarını söylemek mümkündür. Fiş Jeneratör, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun kapasitelerdeki modelleri en ideal portatif vinç fiyatları ile birlikte satışa sunmaktadır.

Daha Fazla

PORTATİF VİNÇ  78 adet ürün var.

Alt Kategoriler

 • AKSESUARLAR
  AKSESUARLAR

  Portatif Vinç'in olmazsa olmaz aksesuarlarını bu kategori altında inceleyebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran makineleri kapınıza getiren FİŞ Jeneratör, dünyanın 1 numaralı markası Portatif Vinç aksesuarlarını güvenilir ödeme altyapısı ve farklı taksit seçenekleri ile sunuyor.

 • MODELLER
  MODELLER

  Portatif Vinç, farklı güçte çekme kapasitesine sahip modelleri ile FİŞ Jeneratör güvencesi ile işinize en uygununu sunuyor. Portatif Vinç'ler 1 tona varan çekme gücü sayesinde her işinizi kolaylıkla yapar.Güç,tork ve hıza göre farklı modelleri olan Portatif Vinçler, telekominikasyon, alt yapı, ormancılık, offroad sporlar, arama-kurtarma, deniz araçları, avcılık gibi çok farklı kategorilerde hizmet vermektedir.

  Siz de Portatif Vinç modellerini bu kategoride inceleyebilir, istediğiniz modeli hemen sipariş vererek kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

 • SETLER
  SETLER

  Portatif Vinç hazır setler, en iyi fiyatlarla www.fisjenerator.com'da.

  Portatif Vinçinizi kullanım amacına göre en hazır şekilde almak için setleri incelemelisiniz. FİŞ Jeneratör, Portatif Vinçleri amacına en uygun şekilde sunuyor. Farklı amaçlara göre hazırlanan setler, içeriğinde zengin aksesuarları ile birlikte geliyor. Bu orjinal aksesuarlar sayesinde çekeceğiniz veya kaldıracağınız ne varsa denenmiş ve kaliteli malzemelerle en kısa sürede yapabilirsiniz.

  PORTATİF VİNÇ SETLERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.