Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

MODELLER
MODELLER

Portatif Vinç, farklı güçte çekme kapasitesine sahip modelleri ile FİŞ Jeneratör güvencesi ile işinize en uygununu sunuyor. Portatif Vinç'ler 1 tona varan çekme gücü sayesinde her işinizi kolaylıkla yapar.Güç,tork ve hıza göre farklı modelleri olan Portatif Vinçler, telekominikasyon, alt yapı, ormancılık, offroad sporlar, arama-kurtarma, deniz a...

Portatif Vinç, farklı güçte çekme kapasitesine sahip modelleri ile FİŞ Jeneratör güvencesi ile işinize en uygununu sunuyor. Portatif Vinç'ler 1 tona varan çekme gücü sayesinde her işinizi kolaylıkla yapar.Güç,tork ve hıza göre farklı modelleri olan Portatif Vinçler, telekominikasyon, alt yapı, ormancılık, offroad sporlar, arama-kurtarma, deniz araçları, avcılık gibi çok farklı kategorilerde hizmet vermektedir.

Siz de Portatif Vinç modellerini bu kategoride inceleyebilir, istediğiniz modeli hemen sipariş vererek kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla

MODELLER  7 adet ürün var.