Bu siteyi kullanmaya devam ederek, Şartlar ve Koşullarımızla çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

No product at this time

Blog Yazılarımız

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Aradığınızı tekrar arayın

Dizel Su Motorları & %25'e Varan İndirim Fırsatı & 9 Taksit
DİZEL SU MOTORLARI

Dizel motorun dayanıklığı ile birlikte gelen yüksek tork ve güç suyu istediğiniz gibi yönetmenize imkan veriyor. Tarımsal sulama ve inşaat işlerinde yüksek basma kapasiteli dizel su motorları tercih edilmektedir. Kapasiteleri de büyük olan bu motorların suyu istenildiği noktaya dökmesi ve istenilen alanı boşaltması çok kolaydır. Aynı zamanda dizel motopomp olarak da bilinmektedir.

Güce erişimiz için en kaliteli ürünleri sunan FİŞ Jeneratör, dizel su motorları kategorisindeki farklı model ve ürünlerle dünyaca bilinen kaliteli markaları sizlere sunuyor. Bu kategorideki dizel su motorları sayesinde boşaltmak istediğiniz su dolu alanı istediğiniz gibi çalışabilme imkanını tanıyor Bu sayede suyu da istediğiniz birçok alanda değerlendirmeniz de mümkün oluyor.

Antor, Lombardini, Hyundai, Loncin, Secho gibi alanında uzman markalara ait dizel su motorlarını içeren kategoride dilediğiniz özelliklere ve ebatlara sahip motoru seçebilirsiniz. Farklı kullanım alanlarına göre farklı kalite seviyesine sahip ürünler, rahatlıkla bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta emme derinliği ve suyu basma yüksekliği konusunda farklılaşan su motorları arasından ihtiyacınıza uygun olanını bulmak.


DİZEL SU MOTORLARI kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.