Bu siteyi kullanmaya devam ederek, Şartlar ve Koşullarımızla çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

No product at this time

Blog Yazılarımız
 • Aksa Jeneratör

  1968 yılında Ali Metin Kazancı’nın kurduğu elektrikli motor fabrikasıyla üretim yolculuğuna başlayan AKSA, 1984 yılında ilk jeneratörünü üretmiş ve kısa zamanda elektrik enerjisi temini için makine ve donanım üretimi konusunda uzmanlaşarak, dünyadaki sayılı jeneratör üreticilerinden biri olmuştur. 1994 yılında Aksa topluluğunun Kazancı Holding adı altında holdingleşmesi ve yeniden organizasyonu ile Aksa Jeneratör bugünkü yapısına ulaşmıştır. Uzun yıllardır Türkiye jeneratör pazarının lideri olan Aksa, Türkiye’nin en büyük 200 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firması arasında yer almaktadır.

 • Alimar

  Alimar Jeneratör, Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde, 45.000 m2 alana kurulu modern üretim tesislerinde, deneyimli ve uzman kadrosu ile üretimine devam etmektedir.

  Yurtiçi satış organizasyonunu, toplam 5 bölge müdürlüğü ile devam ettirirken, Dünya’nın farklı bölgelerinde toplam 20 ülkeye ihracat satışları ile de sektörünün güvenilir ve tercih edilen marka kuruluşlarından birisi haline gelmiştir.

  Üretimini yaptığı 3-3000 KVA güç aralığında benzinli ve dizel jeneratör grupları, kaynak jeneratörleri, mobil aydınlatma setleri ile müşteri beklentileri en üst düzeyde karşılanmakta olup, uzman mühendislerinden oluşan AR-GE departmanı ile de son teknolojik gelişmeleri ürünlerinde uygulamaktadır.

  Kaliteli, hızlı ve verimli üretim ilkesini benimsemiş olan ALİMAR JENERATÖR sürdürülebilir büyüme stratejileri doğrultusunda müşterilerine en iyi çözümler üretebilmek, ve ülke ekonomisine katkılarının artarak devam edebilmesi için aralıksız çalışmaktadır.

 • Antor

  Bir ANADOLU GRUBU kuruluşu olan ve üretim faaliyetine 1972 yılında başlayan ANADOLU MOTOR güç ürünleri kategorisinde kendi üretimi olan, ANTOR markası ile piyasayada yer almaktadır.35 kVA güce kadar benzinli ve dizel motorlu ANTOR jeneratör gruplarının üretimi ve pazarlamasını grup şirketleri yürütmektedir.

 • Antrac

  Anadolu Motor tarafından, piyasadaki yüksek marka bilinci sayesinde tüm tarım makineleri, benzinli ve dizel jeneratörler bu isim altında toplanmıştır. 

  Antrac çapa makineleri olarak bilinen Antrac ismi, bundan sonra Anadolu motor tarafından markanın ürettiği veya ithal ettiği tarım ve güç ürünleri Antracın bilinirliği sayesinde bu isim altında toplanmaya karar verilmiştir. 

  Daha önceleri Antor olarak da bilinen tüm ürün grupları yine Antrac adı altında toplanmıştır.

 • Arken Jeneratör

  Jeneratör gruplarının üretimi, satışı ve satış sonrası teknik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzere 2012 yılında İstanbul Sefaköy'de kurulmuştur.

  5 kVA dan 2500 kVA ya kadar, 7200m² kapalı alana sahip üretim tesisi ile yıllık 3850 adet Dizel Jeneratör üretim kapasitesi olan Arken Jeneratör; Avrupa, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri, Afrika, Balkanlar ve birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren, tüm süreçlerinde; tedarikçi seçiminden üretime, kalite standartlarından ürün geliştirmeye kadar günümüzün modern araçlarını kullanmaktadır.

 • Armak Jeneratör

  Armak Jeneratör, kurulduğu 2001 yılından bu yana aynı prensipler çerçevesinde, artan tecrübe ve kalitesi ile yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana seçkin ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile her türlü jeneratör ihtiyaçlarınıza çözümler bulan Armak Jeneratör, 2007 yılından bu yana kendisi de imalat yapmaktadır. Tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini esas alan firmamız bunun karşılığını giderek büyüyen referans listesinden almaktadır.

 • Atimax

  Paşa Makina tarafından üretim ve ithalatı yapılan benzinli jeneratör, dizel jeneratör, dizel su motoru gibi teknik aksam ve donanım üretilmektedir.

 • Briggs & Stratton

  Merkezi Wisconsin, Milwaukee'de bulunan Briggs & Stratton Corporation (NYSE: BGG), insanların hayatlarını iyileştirmek için güç sağlamaya odaklanmıştır. Briggs & Stratton, açık hava ekipmanları için dünyanın en büyük benzinli motor üreticisidir. Briggs & Stratton®, Sadelik ile elektrik üretimi, basınçlı yıkayıcılar, çim ve bahçe, çim bakım ve işyeri ürünlerinin önde gelen tasarımcısı, üreticisi ve pazarlamacısıdır. ®, Snapper®, Ferris®, Vanguard ™, Allmand®, Billy Goat®, Murray®, Branco® ve Victa® markaları Briggs & Stratton ürünleridir, altı kıtada 100'den fazla ülkede tasarlanmış, imal edilmiş, pazarlanmış ve bakım altına alınmıştır.

 • Çukurova Jeneratör

  İkinci el Çukurova Dizel Kabinli Jeneratörleri, Fiş Jeneratör güvencesi ile beğeninize sunuyoruz.

 • Einhell

  1989 yılında, imalat tecrübesine sahip mühendislerce kurulan İNTRATEK A.Ş., DBK markası ile elektromekanik el aletleri konusunda AVRUPA STANDARTLARINDA ürünleri ve ülkemizde yaygın 130 yetkili teknik servis altyapısı ile tüm satış kanallarında müşterilerinin güvenini kazanmış ve önemli bir pazar payı elde etmiştir.

  2007 yılında, 50 ülkede faaliyetini başarı ile sürdüren Alman Einhell Germany AG, İntratek A.Ş’nin %85 hissesini satın alarak Türkiye’de bu sektörde doğrudan yatırım yapan ikinci Alman firması olmuştur.

  Einhell ürünleri yetkili uluslararası bağımsız sertifikalandırma kuruluşları tarafından sertifikalandırılmaktadır.

  2012 yılında Einhell Germany AG lider el aleti makine aksesuar firması KWB Gmbh’ı satın almıştır.

  1964 yılında kurulan Einhell Germany AG 2014 yılında 50. faaliyet yılına girmiştir.

 • Genpower Jeneratör
  GENPOWER BAŞARI ÖYKÜSÜ

  Elektrik enerjisi bulunduğu ilk günden bu yana önemini yitirmeden, korumuştur. Teknolojinin hâkim olduğu günümüz dünyası ise anlık bir kesintiye dahi tahammül edemeyecek hıza ulaşmıştır. Jeneratör bu gelişime paralel olarak; lüks olmaktan çıkıp, ihtiyaç kategorisine girmiştir.

  Ürettiği ürünün öneminin ve sürekli geliştirilmesi gerekliliğinin bilincinde olan ve bir dünya markası yaratma hedefiyle yola çıkan Müjdat Uslu, 2000 yılında Genpower Jeneratörü kurarak; faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana kısa vadeli getirilerden ziyade uzun vadeli yatırımlar ve sürdürülebilir büyüme hedefinde olan Genpower; Ar-ge, teknoloji ve mühendsilik yatırımları ile de faaliyet gösterdiği sektöre yön vermektedir.

 • Honda

  Honda 1948 yılında Soichiro Honda tarafından Japonya'da kurulmuş Japon otomotiv firması. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma zamanla otomobil, su motoru,(gemi, tekne, yat vb.) robot, güç ekipmanları (jeneratör, çim biçme aleti vs.) motor (herhangi bir işte kullanılacak akaryakıtlı motorlar) ve uçak üreten bir firma haline gelmiştir. Dünyanın bir numaralı motor üreticisi olan Honda Japon otomotiv sektörünün gelişmesinde ciddi katkılar sağlamıştır. Üretimi ile geniş kitlelere hitap eden firmanın dünyada çok sayıda alıcı kitlesi vardır. Özellikle Amerika, Kanada, Hong Kong, Güney Amerika ve Asya ülkelerinin genelinde Japonya'nın ilk temsilcisi olarak dayanıklılık ve teknolojisi ile satış rekorları kırmıştır.

  Merkezi Tokyo'da olan Honda, dünya çapında pek çok ülkede üretim ve satış yapmaktadır. Geçmişten günümüze motor sporlarındaki başarılarıylada ön plana çıkan Honda, başlarda Amerika ve Kanada'da üretimine başladığı Acura markası ile de ciddi başarılar yakalamıştır.

  Motosiklet sektöründede yine geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma 1959'dan bu yana dünyanın en büyük motosiklet üreticisidir.

  Ayrıca dünyada ilk kez Hava yastıklı (Airbag) motosikleti üreten firmadır.

 • Honda Jeneratör

  HONDA güç ürünlerinin (benzinli motorlar, jeneratörler, motopomplar, dıştan takma deniz motorları ve benzinli motorlu tarım makineleri) Türkiye distribütörlüğü Anadolu Motor tarafından yürütülmektedir.

 • Kamax

  VİZYONUMUZ

  Toplam kalite yönetimi felsefesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ülkemizin öncü firmaları arasında yer almaktır.


  KALİTE POLİTİKAMIZ

  Müşteri odaklılık ilkesiyle, konusunda uzman ve güncel bilgilerle donanmış teknik ekibimizle geliştirdiğimiz üretim metotlarını kullanarak, müşterilerimize yüksek kalitede ve Avrupa normlarına uygunluğu olan ürünlerimizi sunmak,

  Tüm müşterilerimizin beklentilerine duyarlı olarak, yasal sorumluluklarını yerine getirmek ve hizmette kaliteyi sürekli gelişime açık tutarak en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak, 
   

  Temasta olduğumuz paydaşlarımızla; dürüst, şeffaf, etik, anlaşılabilir, sürdürülebilir bilgi alış verişinde bulunarak, karşılıklı güven, saygı ve açıklığa dayalı sürekliliği olan bir ilişki kurmaktır.

 • Kawasaki

  Kawasaki Heavy Industries, Japonya'da ve yurtdışında yaklaşık 100 grup şirketi ile birlikte "teknoloji kurumsal grubu" nun oluşumunu yönetiyor. Yüzyılı aşan bir geçmişe dayanan teknolojik yetenekleri, okyanus derinliklerinden uzaya uzanan, kara, deniz ve havanın ötesine geçen geniş kapsamlı alanlara çeşitli ürünler üretmekte.

  Havacılık bölümü, uçaktan uydulara kadar değişen ürünlerde üretime sahiptir.. Endüstriyel tesisler, hassas makine, endüstriyel robotlar ve altyapı ekipmanları da dahil olmak üzere çeşitli ve üst düzey mühendislik teknolojileri tarafından yürütülen geniş kapsamlı işletmelere de destek vermekte.

  Kawasaki, bahçe makineleri ve bu ürünler için motor üretimi yapan bir firmadır. Eşi benzeri bulunmayan ürünlerin geliştirilmesi sayesinde, müşterilerimizin ve toplumun karşılaştığı sorunları çözecek tarımsal üretimi artıracak yeni değerlerin gelişimine Kawasaki destek vermeye devam edecek.

 • Lombardini

  25 Kasım 1933'te Adelmo Lombardini ve kardeşleri, Reggio Emilia yakınlarındaki Gardenia'daki ilk Lombardini üretim fabrikasını kurdu. 1934 yılında, 482 içten yanmalı, 18 dizel ve 20 çalışan 500 motor üretildi. Komple ürünlerin (traktörlerin ve motorlu pompaların) üretiminden vazgeçildikten sonra, şirket, yeni sanayiler için geliştirilen motorlara odaklanmadan önce yalnızca tarım için dizel motorlara ayrılmış ve her zaman ürünlerini iyileştirme arzusundadır. Kasım 1988'de, üç milyonuncu motor Lombardini'nin üretim hatlarından çıktı. 2007'de şirket, 56 kW'a kadar dizel motorlarda dünya lideri olarak tanınan bir Amerikan çokuluslu şirketi olan Kohler Group tarafından satın alındı. Yıllar geçtikçe Lombardini, rakipsiz bir bilgi birikimi elde etti ve kalite, güvenilirlik ve çevreye işçiliğe ve emniyete saygı için popüler oldu. Ana özelliği çok yönlülük olan şirketin motorları, küçük otomobillere, profesyonel temizleme makinelerine, deniz motorlarına, damperlere ve beton karıştırıcılara yönelik ürünlerle inşaat, sanayi, otomotiv ve deniz gibi modern ekonomi stratejik iş dünyasına işletmelerini itiyor. Bunlar 4x4 traktör, meyve toplama traktörleri, jeneratörler, biçerdöverler, orak makinesi, motorlu çapa, çiftlik araçları ve hala çok daha fazlası için üretilmektedir. Lombardini'nin anahtar kelimeleri: yenilik, çok yönlülük ve esnekliktir.

 • Loncin

  İtal Makina A.Ş tarafından Türkiye distribütörlüğü yürütülmektedir.

 • Luxtower

  Luxtower, Çullas Grubu tarafından ithal edilmekte ve Türkiye distribütörlüğü yapılmaktadır.

 • Portable Winch

  FİŞ Jeneratör, Portable Winch'in Türkiye Distribütörüdür.

 • Sumec Firman

  SUMEC FIRMAN Jeneratörler, en geniş ürün seçenekleri ile FİŞ Jeneratör'de

 • Tomking

  Tomking, 2 ve 4 zamanlı motorlarla ticari kullanımı olmayan, son derece basit, servisi her yerde bulunabilen deniz motorları üretmektedir. Yurtdışında da yaygın olarak kullanılan bu motorlar, kısa süreli, tatlı veya tuzlu suda hobi faaliyetleri için uygun tiplerdir. 1.5 ila 6.5 beygir arası motorları olan Tomking'leri hemen sipariş vererek uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.