Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Kawasaki

Kawasaki Heavy Industries, Japonya'da ve yurtdışında yaklaşık 100 grup şirketi ile birlikte "teknoloji kurumsal grubu" nun oluşumunu yönetiyor. Yüzyılı aşan bir geçmişe dayanan teknolojik yetenekleri, okyanus derinliklerinden uzaya uzanan, kara, deniz ve havanın ötesine geçen geniş kapsamlı alanlara çeşitli ürünler üretmekte.

Havacılık bölümü, uçaktan uydulara kadar değişen ürünlerde üretime sahiptir.. Endüstriyel tesisler, hassas makine, endüstriyel robotlar ve altyapı ekipmanları da dahil olmak üzere çeşitli ve üst düzey mühendislik teknolojileri tarafından yürütülen geniş kapsamlı işletmelere de destek vermekte.

Kawasaki, bahçe makineleri ve bu ürünler için motor üretimi yapan bir firmadır. Eşi benzeri bulunmayan ürünlerin geliştirilmesi sayesinde, müşterilerimizin ve toplumun karşılaştığı sorunları çözecek tarımsal üretimi artıracak yeni değerlerin gelişimine Kawasaki destek vermeye devam edecek.

1 ila 5 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.