Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Kamax

VİZYONUMUZ

Toplam kalite yönetimi felsefesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ülkemizin öncü firmaları arasında yer almaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri odaklılık ilkesiyle, konusunda uzman ve güncel bilgilerle donanmış teknik ekibimizle geliştirdiğimiz üretim metotlarını kullanarak, müşterilerimize yüksek kalitede ve Avrupa normlarına uygunluğu olan ürünlerimizi sunmak,

Tüm müşterilerimizin beklentilerine duyarlı olarak, yasal sorumluluklarını yerine getirmek ve hizmette kaliteyi sürekli gelişime açık tutarak en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak, 
 

Temasta olduğumuz paydaşlarımızla; dürüst, şeffaf, etik, anlaşılabilir, sürdürülebilir bilgi alış verişinde bulunarak, karşılıklı güven, saygı ve açıklığa dayalı sürekliliği olan bir ilişki kurmaktır.

1 ila 16 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.