Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Portable Winch

FİŞ Jeneratör, Portable Winch'in Türkiye Distribütörüdür.

Portable Winch Co., 2003 yılında kurulmuştur. Üç ortak Pierre Roy, Christian Pelletier ve Timothy Brown tarafından ormancılık endüstrisinden gelen tanışıklıkları sayesinde Portable WInch Co. kurmuşlardır. İlk taşınabilir vinç (PCW5000) müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır.Şirket, PCW5000 modelini ilk olarak piyasaya sürdü. İlk üretim yılında Almanya'daki önemli bir ormancılık fuarında yer alarak Avusturya'daki Vonblon'daki bir işletmeden ilk büyük siparişini almıştır.

Portable Winch Co. uluslararası pazarlarda yer alma adına dünyanın en büyük uluslararası ormancılık fuarı olan Elmia Wood'a katılırken Avrupa'da ve dünyanın dört bir yanında birçok yeni distribütörün kurulması gücüne güç katıyor.

2008 Portable Winch Co. Sherbrooke'daki King St Doğu'daki küçük bir bürodan Sherbrooke'daki Fleurimont Endüstri Parkı'ndaki modern, yeni bir binaya taşınarak üretim için doğru bir alana yatırım yaptı.

Portable Winch, Fleurimont Ticaret Odası'ndan En İyi Küçük İşletmeler ve Yılın İş Dünyası ödüllerini aldı.

Endüstriyel satışlar önemli bir iş bölümü haline geliyor. 2008 yılında PCH1000 kaldırma vincini tanıtan müşteri talepleri, elektrikli (AC) model PCT-1800'ün piyasaya sürülmesine yol açtı.

Daha Fazla
sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.