Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Genpower Jeneratör

GENPOWER BAŞARI ÖYKÜSÜ

Elektrik enerjisi bulunduğu ilk günden bu yana önemini yitirmeden, korumuştur. Teknolojinin hâkim olduğu günümüz dünyası ise anlık bir kesintiye dahi tahammül edemeyecek hıza ulaşmıştır. Jeneratör bu gelişime paralel olarak; lüks olmaktan çıkıp, ihtiyaç kategorisine girmiştir.

Ürettiği ürünün öneminin ve sürekli geliştirilmesi gerekliliğinin bilincinde olan ve bir dünya markası yaratma hedefiyle yola çıkan Müjdat Uslu, 2000 yılında Genpower Jeneratörü kurarak; faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana kısa vadeli getirilerden ziyade uzun vadeli yatırımlar ve sürdürülebilir büyüme hedefinde olan Genpower; Ar-ge, teknoloji ve mühendsilik yatırımları ile de faaliyet gösterdiği sektöre yön vermektedir.

Türkiye'nin güç üretim üssü olan Genpower, yurt içinde ki dünya standartlarında, kaliteli, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışını uluslararası arenaya da taşımış ve Genpower markası olarak Türk adını yüksek temsil yeteneği ile dünyaya duyurmuştur.

Genpower, tüm dünyanın büyük bir krizle karşı karşıya kaldığı bir dönemde, etkin bilanço ve risk yönetimi ile belirsizliği fırsata dönüştürerek; üretiminin 10. yılını dünyanın tek çatı altında, en büyük alana sahip jeneratör fabrikasının inşasını tamamlayarak kutlamıştır. Dünya devi firma ve organizasyonların partnerliğini üstlenen Genpower'ın yeşil kabinleri ve jeneratörleri; Formula 1 Night Race 2011, Turkcell, Vodafone, Avea; Türk, İtalyan ve Amerikan Orduları; dünyanın farklı ülkelerinde ki stadyumlar, devlet binaları ve otellerinde kullanılmıştır.

Dünya standartlarında teknolojiye sahip üretim araçlarıyla Ankara Temelli Fabrikası'nda üretimlerini sürdüren Genpower, 1 KVA'dan 3.500 KVA'ya kadar dizel, benzinli jeneratörler, kaynak jeneratörleri, aydınlatma kuleleri, tarım ürünleri (çim biçme makinesi, çapa makinesi, su pompası, süt sağma makinesi v.b), basit ve PLC'li senkronize sistemleri üretimlerini maksimum verim ve ekonomik maliyetlerde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Çalışanlarını bir değer olarak gören Genpower, iş sağlığı ve iş güvenliği için gerekli bütün önlemleri almakta, motivasyon ve kariyer planlamaları üzerinde hassasiyetle durmaktadır. Dünya lideri firmaların ekiplerini, kendi çatısı altında çalışanlarıyla buluşturan Genpower, teknik ekibine ileri düzeyde eğitimler aldırmaktadır.

Üretiminin yarısından fazlasını ihraç eden Genpower, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak, ürün portföyünde ki alternatifleri farklı lokasyonlara daha hızlı ulaştırmak için global arenada ki potansiyel yatırım fırsatlarını takip etmekte; doğal gazlı, lpg'li, bio dizelli, bio gazlı, ağır yakıtla çalışan yenilikçi jeneratör sistemlerini tüm dünyanın hizmetine sunmaktadır.

Daha Fazla
sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.