Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Çukurova Jeneratör

İkinci el Çukurova Dizel Kabinli Jeneratörleri, Fiş Jeneratör güvencesi ile beğeninize sunuyoruz.

1923’te kurulan Çukurova Holding otomotiv, kâğıt, kimyevi maddeler, tekstil ürünleri, telekomünikasyon, inşaat, bankacılık, sigortacılık ve medya hizmetlerinden deniz taşımacılığı ve bilişim teknolojilerine birçok alanda faaliyette bulunan önde gelen bir şirketler topluluğudur. Holding öncü konumunu, işadamlarına ve müteahhitlerine işlerinde destek olarak ve kıtaların gelişimine katkıda bulunarak pekiştirmektedir. Çukurova grubunun itibarı yalnızca geçmişinden gelen deneyiminde değil aynı zamanda en iyiyi hedefleyen yenilikçi takım ruhunda saklıdır.


Çukurova Grubu’nun ana iş alanları güç üretimi ve enerji, telekomünikasyon ve bilişim teknolojileri, endüstriyel ve finansal hizmetlerdir. Grup, 140’dan fazla şirketi ve 32.000 çalışanıyla 30 ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir. Grup şirketleri, yönetimleri ve stratejik hedefleri açısından büyük ölçüde özerktir. Bu özgün yaklaşım Grubun felsefesi ve idealleriyle bire bir örtüşürken, dünyadaki birçok şirketler grubunun aksine, Çukurova’nın temelleri başarısına büyük katkıda bulunan özerk karakterine dayanmaktadır.

Daha Fazla
1 ila 6 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.