Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

DIŞTAN TAKMA DENİZ MOTORLARI
DIŞTAN TAKMA DENİZ MOTORLARI

Dıştan Takma Deniz Motorları

Dıştan takma deniz motoru modelleri, teknelerin dışında kullanılan ve kendi muhafazaları olan motor çeşitleridir. Motor, vites kutusu ve pervane bağımsız bir ünite olarak bir muhafaza içine yerleştirilir ve teknelerin arka kısmına takılır. Dıştan takmalı deniz motorları, küçük teknelere itme gücü sağlamak için kulla...

Dıştan Takma Deniz Motorları

Dıştan takma deniz motoru modelleri, teknelerin dışında kullanılan ve kendi muhafazaları olan motor çeşitleridir. Motor, vites kutusu ve pervane bağımsız bir ünite olarak bir muhafaza içine yerleştirilir ve teknelerin arka kısmına takılır. Dıştan takmalı deniz motorları, küçük teknelere itme gücü sağlamak için kullanılan en yaygın yöntemdir. Sadece itiş gücü değil, yön kontrolü de sağlarlar. Kendi etraflarında dönebilecek şekilde tasarlandıkları için, dış deniz motorları bir direksiyon olarak da kullanılabilir. Aynı şekilde, deniz motoru çalışmazken dahi bir dümen olarak kullanılmaları mümkündür. Diğer deniz motoru modellerine kıyasla en büyük avantajı, bakım ve onarım kolaylığıdır. Kolayca çıkarılıp yeniden takılabilirler.

Dıştan Takma Deniz Motoru Modelleri ve Fiyat Listesi

Deniz motoru parçaları ve sağlanan itme gücü, modelden modele değişiklik gösterir. Bu motorlar elektrikle, su jeti sistemiyle, propanla veya benzin/dizel gibi yakıt kaynaklarıyla çalışabilir. Elektrikli deniz motorları sessizdir ancak sağladıkları güç çok fazla değildir. Beygir gücü bakımından avantaj, benzinli motorlara aittir. Bunlar 15 – 135 beygir gücü arasında itme gücü sağlayabilir. Deniz motoru seçerken, ihtiyaçlara göre karar vermek gereklidir. Fiş Jeneratör, dünya markalarına ait dıştan takma deniz motorlarını stoklarına eklemiş ve uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Doğrudan web sitemiz üzerinden sipariş vermeniz mümkündür. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, siparişiniz kısa bir süre içinde adresinize teslim edilecektir.

Daha Fazla

DIŞTAN TAKMA DENİZ MOTORLARI  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.