Bu siteyi kullanmaya devam ederek, Şartlar ve Koşullarımızla çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

No product at this time

Blog Yazılarımız

Hakkımızda

Fiş Jeneratör

Atalar İler Teknoloji Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren FİŞ Jeneratör; amiral gemimiz.

2016 yılının Ocak ayında kurulduğumuzda, ticari ahlakı her zaman ilk önceliğimiz olarak benimsedik. Biliyorduk ki fiyat veya taksit seçenekleri internetten alışveriş yapan müşteri ve müşteri adaylarımızın her zaman ilk önceliği olmuyor. Satışını yaptığımız makine ve ekipmanları da sadece biz satmıyoruz. Bu nedenle ilkelerimizle farklılığımızı ortaya koymaya karar verdik :)

Biz size işinizi kolaylaştıran, hızlandıran, keyif veren makineler sunuyoruz. Gerçekten de bu kıstaslara göre karar veriyoruz. Rakiplerimiz için sattıkları ürünler sadece birer meta iken, biz bu makinelerle en doğru yöntemle nasıl iş yapabilirsiniz, nasıl daha etkin yakıt tüketimi sağlarsınız, nasıl en verimli sonuçları alırsınız diye araştırıyor ve yazıyoruz. Bunun için elimizde kendi BLOG sayfamız var. Burayı özellikler takip etmenizi tavsiye ederiz.

Sitemizde yer alan makine ve ekipman sayısı 1000'i geçti. Güç ürünleri, jeneratörlere kadar farklı kategorideki pek çok yerli ve yabancı marka ürünü bir arada sunuyoruz. Genel olarak bu kadar makine ve ekipmanı stoklarımızda tutmuyoruz, (sadece çok sattığımız makinelerden seçme bir stoğumuz var) fiziki bir teşhir alanımız yok, depomuz var, online mağazayız. En iyi fiyatı ve siparişleri, herkesin bildiği, her yerde olan market zincirleri gibi, tedarikçilerimizle, bayiliğini yürüttüğümüz firmalarla nakit ve güvene dayalı ilişkilerimizle sağlıyoruz. Böylece size, satın aldığınız makine için gereksiz olarak ödenmiş en az 2 kargo bedeli, depo maliyeti, personel maaşı ve sigortası vb. gibi dışsal giderleri ödetmiyoruz. Bu da size daha fazla vade farksız taksit seçeneği getiriyor.

Makine ve ekipmanlardaki yorumlarımızın tamamı gerçektir. Evet gerçekten de sizi şaşırtacak şekilde o parayı verip aldılar. Kolay ulaşılabilir, kamuya açık bilgileri göz önünde olan, hiç bir zaman kısa vadeli çıkarları uzun vadeli çıkarlara değişmeyen, doğru makineyi sunmaya gayret eden bir firmayız. Şöyle kısaca adımızı aratın, şikayet bulabilirseniz sizi tebrik ederiz.

2030 yılına kadar ‘Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen kategori alışveriş markası olma’ amacını taşıyoruz. Ürün ve marka çeşitliliğinden müşteri deneyimine, tedarik süreçlerinden satış kanallarına kadar zamanı gelen her türlü faydalı işleri yapıyoruz. 

Bu daha başlangıç !

GRUP ŞİRKETLERİMİZE AİT DİĞER İNTERNET SİTELERİ:

BATI TEKNOLOJİ: 2017 yılında ana şirketimize adını veren,belli cihazlarda uzmanlaşmış, Türkiye'nin önde gelen teknoloji dağıtıcılarının bayiliğini almış bir e-ticaret sitesidir.

BATI MARİNE: Haziran 2018'de kuruldu. Ana odaklandığı alan deniz motorları ve botlardır. Bu sitemizde de yaklaşık 1500 adet ürün bulunmaktadır.

ZİRAİ İŞLER: Nisan 2016 yılında kurulmuş bir haber sitesidir.

ÇİM ROBOTU: Husqvarna Automower akıllı robotik çim biçme makinelerini daha iyi tanıtmak amacıyla kurduğumuz bir tanıtım sitesidir.

BATI EXPORT:Türk mallarını ihraç etmek, mikro ihracat kapsamında satış yapmak amacıyla kurmuş olduğumuz bir sitedir.

MULTİ EŞYA :Temiz gıda üretimi için gerekli makine ve ekipmanların satışı gerçekleştiren internet sitemizdir.

BİR BAKIŞTA FİŞ JENERATÖR

Orjinal ve distribütör garantili ürünler
Müşteri memnuniyetini tek odağı haline getiren anlayış
Yüksek güvenlikli 3D ödeme altyapısı
En samimi müşteri desteği