ŞİŞME TABAN BOT
ŞİŞME TABAN BOT

Şişme taban botlar elastik polyester ipliklerin sıkıştırılarak bir araya getirildiği sentetik kumaştan üretilmektedir. Hava basıldığında bot zeminini en ufak boşluk bırakmadan kaplayıp bot binicilerine engelsiz temiz bir alan sağlar. Bot tüplerine hava basıldıktan sonra da uygulanabilen şişme tabanlar, hava basınç ayarı ile ağaç taban gibi sert,...

Şişme taban botlar elastik polyester ipliklerin sıkıştırılarak bir araya getirildiği sentetik kumaştan üretilmektedir. Hava basıldığında bot zeminini en ufak boşluk bırakmadan kaplayıp bot binicilerine engelsiz temiz bir alan sağlar. Bot tüplerine hava basıldıktan sonra da uygulanabilen şişme tabanlar, hava basınç ayarı ile ağaç taban gibi sert, mat gibi yumuşak bir bot zemini sağlamak mümkündür. Kullanım sonrası rulo yapılarak son derece kolay muhafaza edilebilen şişme tabanlar bakım gerektirmeyen dayanıklı yapıları ve hafiflikleri ile ön plana çıkmaktadır. 

Şişme Bot kategorisinde yer alan diğer ürünleri ve Deniz Motorlarını inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Şişme Bot kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

ŞİŞME TABAN BOT  15 adet ürün var.

1 ila 15 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.