Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

TÜRBİN YAĞLARI
TÜRBİN YAĞLARI

Gaz türbini, elektrik santralinin kalbi olan ve elektrik akımı üreten en güçlü motordur.

Bir gaz türbini, doğal gaz veya diğer sıvı yakıtları mekanik enerjiye dönüştürebilen bir yanma motoru olarak çalışır. Bu enerji daha sonra elektrik enerjisi üreten bir alternatörü tahrik ederek enerji üretimi yapar. Enerji nakil hatları boyunca taşınan elektr...

Gaz türbini, elektrik santralinin kalbi olan ve elektrik akımı üreten en güçlü motordur.

Bir gaz türbini, doğal gaz veya diğer sıvı yakıtları mekanik enerjiye dönüştürebilen bir yanma motoru olarak çalışır. Bu enerji daha sonra elektrik enerjisi üreten bir alternatörü tahrik ederek enerji üretimi yapar. Enerji nakil hatları boyunca taşınan elektrik enerjisini önemli miktarda üreten gaz türbinleridir.

Sadece  türbin üreticisi tarafından tavsiye edilen tip ve marka madeni yağ kullanılması gerekmektedir.

Tavsiye edilen tip yağ kullanımı, yağ değişim aralığını uzatır; işletme maliyetlerini azaltmalıdır.Motor ömrünü arttırmaya yardımcı olmak için yağ değiştirme sayısını ve yağ satın alımını azaltacak tipte madeni yağlar tercih edilmedilir.

Türbin motoru yağlarını toptan satın almak için daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle yukarıdaki irtibat adreslerimizden iletişim kurabilirsiniz.


Daha Fazla

TÜRBİN YAĞLARI  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.