Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

AĞIR HİZMET MOTORU YAĞLARI
AĞIR HİZMET MOTORU YAĞLARI

Ağır hizmet gören motorlara yönelik özel madeni yağlardır. Gelişmiş motor koruması ve verimlilik artışı sağlamayı amaçlarken, önde gelen dizel motor üreticileri tarafından çok zorlu çalışma şartları altında bulunan yüksek devirli tüm dizel motorlarda dünyaca bilinen markaların tavsiye edilen madeni yağlarını kullanılması tavsiye edilmektedir....

Ağır hizmet gören motorlara yönelik özel madeni yağlardır. Gelişmiş motor koruması ve verimlilik artışı sağlamayı amaçlarken, önde gelen dizel motor üreticileri tarafından çok zorlu çalışma şartları altında bulunan yüksek devirli tüm dizel motorlarda dünyaca bilinen markaların tavsiye edilen madeni yağlarını kullanılması tavsiye edilmektedir.

Madeni yağlar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle yukarıdaki irtibat adreslerimizden iletişim kurabilirsiniz.

Daha Fazla

AĞIR HİZMET MOTORU YAĞLARI  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.