Markaya göre listelediniz :  Pellenc

1973 yılında PELLENC Grubu kuruldu ve o tarihten bu yana pazarlarındaki değişiklikleri önceden tahmin edebilmek ve müşterilerine giderek daha verimli ürünleri sunabilmek için gelişimini sürekli yenilik politikasına dayandırdı.

Lityum iyon teknolojisi ve yüksek verimli "Fırçasız" motorlar söz konusu olduğunda, 2008 yılından bu yana öncülük eden PELLENC, "Zero Emission" profesyonel elektrikli el aletleri pazarında kentsel ve yeşil alanların bakımı için kendini geliştirmiştir. Bu iki teknolojinin kombinasyonu, doğrudan sera gazı salımını ortadan kaldırmayı ve gürültüyü önemli ölçüde azaltmayı mümkün kılmaktadır. Böylece, kullanıcıların konfor ve sürdürülebilirlik gereksinimlerini karşılarken mükemmel maliyet etkinliği sunar.

Bu teknolojilerde 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ustalık, PELLENC'in pazardaki en kapsamlı ürün yelpazesini geliştirmesini sağlamış ve performans, hafiflik ve dayanıklılık açısından bir referans haline getirmiştir.

2015, PELLENC için, elektrikli kumandaların merkezileştirilmesiyle hız, hafiflik ve sürüş kolaylığı açısından dikkat çeken ilk biçme makinemiz olan RASION Basic de dahil olmak üzere birçok yeni özellik bir araya geldi. PELLENC ayrıca, C20 modelinin yerini alacak yeni pruner olan SELION C21HD'yi sunarken, performansını ve dayanıklılığını daha da artırmak için geliştirmeleri de içeriyor.

HELION Universal'in yerini alacak yeni bir ürün olan HELION 2 Compact, hem budama hem de aynı aletle finisaj işlerine olanak tanıyan üstün özellikler sunuyor. Son olarak, ters dönen bıçaklarla yeni CITY CUT, EXCELION 2000 için kesme kafaları çeşitliliğini tamamlar. Kentsel alanlarda yabani otların sökülmesini sağlamak için geliştirildi ve "Zero Phyto" şartının gereklerini karşılıyor.

PELLENC profesyonellerin değişen taleplerinin farkındadır. Bu nedenle "Tam Hizmet" sözleşmeleri, entegre finansman çözümleri, garanti uzantıları, bakım ve sigorta ile hizmet sunumunu da genişletmeye devam ediyor. Bu yeni teklifler, her müşteriye, bütçeleri ve maliyetleri ile huzurun üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmasını sağlayan "müşteriye özel" bir çözüm sunmayı mümkün kılmaktadır. Açıkçası, 1146 çalışanı ve 800'den fazla distribütörü olan PELLENC Group'un iş dünyası, performansınıza ve işinizin başarısına katkıda bulunmak için günlük gayretlerimizde sizinle birlikte çalışmaktır.

PELLENC Group'a olan güvendiğiniz için teşekkür eder, sizi, sizin için geliştirmiş olduğumuz tüm makine, ekipman ve araçları keşfetmeye davet ediyoruz.

Daha Fazla

Bu üreticiye ait ürün bulunmamaktadır.