Markaya göre listelediniz :  Igeba

34 yılı aşkın uluslararası yeterlilik

IGEBA vektör kontrolünden bitki korumasına ve dezenfeksiyona kadar 30 yılı aşkın bir süredir yaşam alanımızı korumayı destekliyor. Müşterilerimizin bireysel taleplerini karşılama ana hedefimizdir.
Bireysel çözümler, verimli sonuçlar getirir.

Termal sis jeneratörleri ve ULV aerosol jeneratörleri, dünyanın dört bir yanındaki 100'den fazla ülkede geniş bir uygulama yelpazesinde kullanım alanı bulmaktadır. Weitnau'daki fabrikamızdan, 25 motive çalışan ile müşterilerimizin bulunduğu ülkeyi destekliyor ve belirli ihtiyaçları belirliyoruz. Yüksek bir üretim derinliği, nitelikli bireysel çözümler üretmemize ve yeni pazar ihtiyaçlarına esnek bir şekilde uyum sağlamamıza izin vermektedir.

Standartlaştırılmış işlemler ve en yüksek ürün kalitesi

Kalıcı araştırma ve geliştirme, yüksek kalite standartlarını korumak ve pazarlanabilir, pratik ürünlere dayalı sistemler sağlamak için önemli bir faktördür. Modern mühendislik, DIN EN ISO 9001: 2008'e göre süreç odaklı bir organizasyon ve kalite yönetim sistemi sayesinde müşterilerimize, en yüksek verimlilik ve güvenlik için sürekli ürün kalitesini garanti ediyoruz.

Sürdürülebilir hizmet ve müşteri hizmetleri

Amacımız müşterilerimizle sürdürülebilir ve kalıcı bir diyalog kurmaktır. Yerinde nitelikli servis ekipleri ve geniş bir satış organizasyonu bu talebi karşılamamızı destekliyoruz.

1 ila 6 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.