Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Stiga

1934'te İsveç'te kurulan Stiga, bahçe makinelerini konusunda  80 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Geleneğine ve kuzey soğuk iklim koşullarına göre, tüm Stiga ürünleri yüksek kalitede ve performans açısından diğer rakiplerine göre üstündür.

Tüketici odaklı yenilik kültürü, her zaman Stiga'nın merkezinde yer almıştır. Misyonumuz tüm farklı tüketici taleplerini değerlendirerek tüm bahçe işleri için gelişmiş birinci sınıf bahçe aletleri sunmaktadır. Emniyet, ergonomi ve çevre dostu yüksek makine ve aletler, Stiga'nın DNA'sında yer almaktadır.

Stiga, çim biçme makineleri ve güçlendirilmiş bahçe ekipmanları geniş bir yelpazesi üreten lider bir Global Garden Product (GGP) markasıdır. Grubun diğer markaları Alpina ve Castel Garden'dır.

Bu üreticiye ait ürün bulunmamaktadır.