Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Alpina

Alpina ile elde edebileceğiniz sonuçlara hayran kalacaksınız. Alpina, güler yüzlü fiyatlarla her bahçe ihtiyacını karşılamak için mükemmel, yüksek kaliteli ürün yelpazesine sahip, yeni ve yenilikçi bir İtalyan markasıdır. Heyecanlı ve şık ürünlerimiz, evinizdeki bahçe faaliyetlerine en üst düzeyde sonuç  vererek kişisel memnuniyeti en yüksek düzeyde sağlayacaktır.

Zarif sonuçlar veren, dağınık ve hoş bir şekilde bahçelerine bakmayı seven herkese uygun olan Alpina ürünleri estetik ve tasarım ile kullanım kolaylığı ve manevra kabiliyeti ile sunmaktadır. Her açıdan en iyiyi sunmak için geliştirilen kapsamlı ve şık ürün yelpazesi, en iyi perakendecilerde bulabilirsiniz. Önerilerimizi takiben Alpina'yı deneyimlemeye başlayın, ne yapabildiğinize hayran kalacaksınız!

Alpina, çim biçme makineleri ve güçlendirilmiş bahçe ekipmanları geniş bir yelpazesi üreten lider bir Global Garden Product (GGP) markasıdır. Grubun diğer markaları Castel Garden ve Stiga'dır.

Bu üreticiye ait ürün bulunmamaktadır.