Markaya göre listelediniz :  Castel Garden

Castelgarden, çim biçme makineleri ve güçlü bahçe ekipmanları ile tanınan önde gelen bir Avrupa markasıdır.

Castelgarden mükemmel ve seçkin bir İtalyan tasarımı sunuyor. Ürün geliştirme sayesinde Castelgarden, en zor çim biçme koşullarında bile tasarım ile verimliliği ve gücü, performansı ve konforu korumaya çalışmaktadır. Green Passion'un gösterdiği gibi, Castelgarden ürünleri, bahçelerinin bakımından zevk alanlar için tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Güçlü ve güven ve güven teknolojik olarak en ileri ve estetik açıdan hoşa giden, kullanımı kolay ve heyecan verici olan Castelgarden ürünlerinin yüksek kalitesi her zaman kazanır. Castelgarden, geniş bir dağıtım ağı ile tüm Avrupa pazarlarında önemli bir isimdir. Evde veya profesyonel kullanım için bir ürün  ihtiyacınız varsa, Castelgarden her mevsimde doğa tutkunuzu güçlendirmek için ideal bir ortaktır.

Tarihçe

1962'de bahçe ekipmanları işi başlıyor: M.A.C'nin bir parçası olan Castelgarden Spa, İtalya'nın Castelfranco Veneto şehrinde endüstriyel soğutma makineleri ve motorlu bahçe ekipmanları üretmektedir.

1986'da M.A.C'deki soğutma bölümü. Spa satılıyor ve bahçe bölümü, Castelfranco - İtalya'da bulunan Castelgarden Equipment adlı yeni bir şirkete devrediliyor.

1995 yılında İtalyan şirket Castelgarden Equipment, bir grup finansal yatırımcı tarafından satın alındı ​​ve Castelgarden SpA olarak değiştirildi.

2000 yılında, Avrupa'da çim biçme makineleri üreticisi olan Castelgarden SpA, İngiltere'nin en tanınmış çim biçme markalarından biri olan Stiga Belos AB, Mountfield ve Alpina Professional & Garden SpA ile birleşiyor. Alpina Professional & Garden SpA, ayrıca testereleri ve tırtıklı kesiciler üreticisi ile birlikte Castelfranco Veneto'da merkezi olan Global Garden Products (GGP) 'yi kurdular. GGP Group, çoğunlukla çim biçiciler, çim traktörleri ve elle taşınan bahçe ekipmanları geliştirme, üretim ve pazarlama konularında uzmanlaşmıştır.

Castelgarden, 2008 yılında, Green Passion katalogunu tamamen yeni ürün tipolojilerini ve Castelgarden traktörlerini ve her mevsime uygun kullanımlarını genişleten ön biçicilerin kullanışlı aksesuarlarını sundu.

2009'da, yeni XH çim traktör serisi ile yeni 4 teker çekiş sistemi, XE modellerindeki yeni sürekli değişken transmisyon (CVT), çim traktörleri için yeni aksesuarlar, yeni X1 ön biçme makinesi modeli gibi yeni ürün çeşitlerine önemli yenilikler dahil edildi. Yeni RAC Hızlı Bağlantı, yeni Inox çim biçme makineleri serisi, yeni bir profesyonel çim biçme makineleri serisi, yeni el tipi modeller ile yenilikleri ve yeni ürünleri keşfedin.

Daha Fazla
sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.