Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Orizzonti

ORIZZONTI, üzüm bağları ve bahçeler için tarımsal makinelerin tasarımı ve yapımı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

40 yıla yayılan çeşitli bağlarda (casarsa, cordone speronato, guyot, cortina semplice, capovolto ve G.D.C) bağcılık ve meyve üretimi konusunda kapsamlı deneyim kazanmıştır. Bu sektörlerdeki gücü, ticari, üretim ve dağıtım organizasyonu ve her türlü görevi yerine getirecek şekilde adapte edilmiş toprakların çalışması için geniş makine yelpazesiyle sağlanmaktadır. Yüksek kaliteli hammaddelerin kullanımı, ORIZZONTI'yi başaran kazanan bir tercihtir. Önde gelen İtalyan üreticilerinden biridir.

ORIZZONTI, üzüm bağlarında genel olarak kullanılan ekipman ve makinelerle ilgili her şey için pazarın talep ettiği yeni çözümleri tasarlama ve geliştirme konusunda aşırı esneklik sağlayan ideal bir çözümdür.

Kesin ve tanımlanmış üretim ve test döngüleri, yöneticilerin spesifik teknik eğitimi ve sürekli teknolojik araştırma, etkin ve çağdaş bilgi birikimi çerçevesinde ORIZZONTI teknolojilerinin teknik gelişime ayak uydurmasını sağlayan bileşenlerden bazılarıdır Bu alan.

Bu üreticiye ait ürün bulunmamaktadır.