ÖLÇÜMLEME
ÖLÇÜMLEME

Yaşadığımız ortamın kalitesi yaşam kalitemizi belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Fisjenerator.com hayat kalitesini artıran makineleri en uygun fiyatlarla kapınıza getiriyor. Hava kalitesini ölçmek, sıcaklık takibi yapmak, enerji verimliliği hesaplamak, elektrik volt amperini ölçmek, nem oranını belirlemek, klima sıcaklar ölçümü yapmak gib...

Yaşadığımız ortamın kalitesi yaşam kalitemizi belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Fisjenerator.com hayat kalitesini artıran makineleri en uygun fiyatlarla kapınıza getiriyor. Hava kalitesini ölçmek, sıcaklık takibi yapmak, enerji verimliliği hesaplamak, elektrik volt amperini ölçmek, nem oranını belirlemek, klima sıcaklar ölçümü yapmak gibi bir çok fonksiyona sahip makineyi FisJenerator.com'un güvenilir alt yapısı ile ürünleri inceyebilir, ölçüm yapılması gereken hassas nokta ve iş yerlerine uygun cihazı hemen satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

ÖLÇÜMLEME  78 adet ürün var.

Alt Kategoriler

 • DÜRBÜN
  DÜRBÜN

  Dürbün Nedir ?

  Dürbünler, mercekleri sayesinde çok uzaktaki nesneleri yakındaymış gibi gösterim sağlayan aletlerdir. Genel olarak iki elle kullanılan modelleri olduğu gibi tek elle kullanılan dürbünler bulunmaktadır. Kullanım amaçlarına göre farklı tipte, mercek teknolojisine sahip, tek elle ve iki elle kullanılabilen modelleri mevcuttur. Savunma sanayiinde kullanılan modellerin dış yüzeyi, ağırlığı, mercekleri farklı olabileceği gibi, denizcilikte kullanılan modeller ayrı, avcılıkta kullanılan modellerde farklı tip teknolojiler bulunmaktadır.

  Dürbün Nerelerde Kullanılır ?

  Ordu birliklerinde gözlem ve mesafe tespiti, iz sürme, astrolojik faaliyetler, denizcilik, havacılık, outdoor sporlarda kullanılmaktadır. Dürbün içinde mesafe tespit edebilmeye izin veren aralık bulma ölçeği ile bulunduğunuz noktaya göre nesneye göre aranızdaki uzaklığı tespit etmenize yarar. 

 • İKLİM VERİ KAYDEDİCİSİ
  İKLİM VERİ KAYDEDİCİSİ

  Hava sıcaklığını ve nem oranını güvenilir bir şekilde ölçmek ve kayıt altına almak için kullanılmaktadır. Sıcaklık ve hava nemini tespit etmek için entegre iklim sensörlerinin yanında havadaki karbondioksit konsantrasyonunu ölçmek için ek olarak bir özel CO2 sensör modüllerine sahip olan modelleri bulunmaktadır.

  İklim verileri ve karbondioksit değerlerinin uzun süreli ölçümü için sınıflar, anasınıfları, ev ve iş yerleri için ideal hava kalitesi için güvenilir hava kalitesi sağlar.

 • PLANLAMA & ÖLÇME
  PLANLAMA & ÖLÇME

  Mesafeleri ölçmek artık çok kolay. Yapı işlerinde iki cisim veya duvar arası uzaklık kullanılacak malzeme seçimi için çok önemlidir. Eskiden şerit metre ile yapılan ölçümler artık hassas lazer metreler ile bir kaç saniye içinde gerçekleşiyor. Bu sayede hızla ölçme işlemini yapıp planma safhasına geçebilmek artık mümkün.

  En kaliteli lazer metre ve ölçüm cihazları, en uygun fiyatlarla FisJenerator.com güvencesi ile sizlerle. Ürünlerin teknik detaylarına bakabilir, işinize yarayacak profesyonellikte olanını hemen satın alabilirsiniz.

 • TERMAL KAMERALAR
  TERMAL KAMERALAR

  Isı ölçümü, bir ürün veya ortamın üzerindeki enerjiyi ölçen bir uygulamadır. Bu ölçüm sayesinde üretilen gıdanın teknik kurallara uygun olduğu ölçülebilir veya binaların cisimlerin enerji verimliliğini görebiliriz. Eksi derecelerdeki ölçümlere hassas cihazlar FisJenerator.com'da. Termal kameralar bir bina veya cisimin üzerindeki ısıyı gösteren cihazlardır. Özellikle enerji verimliliği uygulamalarında gereklidir.

  Trotec'in birinci sınıf kaliteli sıcaklık ölçer, pirometeler, termal kameralar, termik higrometrelerden oluşan geniş ölçer ekibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ürünleri incelemek ve satın almak için TERMAL KAMERALAR kategorisini ziyaret edin.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.