NEM ALMA CİHAZLARI
NEM ALMA CİHAZLARI

Atmosferdeki nem aslında su buharıdır. Suyun gaz halini temsil eden nem, görünmez bir yapıdadır. Rengi ve kokusu da olmadığı için nefes alır verirken çoğu zaman fark edilmemektedir. İklime bağlı olarak değişen nem, diğer iklim bileşenleri ile etkileşime girer.Rüzgar tarafından da etkilenen nem, dünyanın farklı noktalarında eser miktarda bulunmak...

Atmosferdeki nem aslında su buharıdır. Suyun gaz halini temsil eden nem, görünmez bir yapıdadır. Rengi ve kokusu da olmadığı için nefes alır verirken çoğu zaman fark edilmemektedir. İklime bağlı olarak değişen nem, diğer iklim bileşenleri ile etkileşime girer.Rüzgar tarafından da etkilenen nem, dünyanın farklı noktalarında eser miktarda bulunmaktadır. Ürünlerde nem kontrolü ürünün sürecinin önemli bir parçasıdır. Kuru gözüken maddelerde nem önemli bir miktarda var olabilir. Her türlü gıda, ürün, ortamda oksitlenen cihazlar ve maddeler gibi binlerce ürün için rutubete izin vermemek, oluşanın da hızlı biçimde yok olması gerekmektedir. Trotec nem alma cihazları nem düzeyini azaltarak ortamdaki nem oranını düzenler.

NEM ALMA CİHAZLARI kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

NEM ALMA CİHAZLARI  14 adet ürün var.

1 ila 14 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.