HAVA NEMLENDİRME
HAVA NEMLENDİRME

Hava nemlendirme cihazları, odalarda bulunan nem miktarını düzenleyen ve dengeleyen,havayı temizleyen elektronik makinelerdir. Bünyesinde tek özellik olarak nemlendirme ve nem alma özelliği bulunan makineler de bulunmaktadır. Ayrıca temizleme ve nemlendirme fonksiyonlarını bir arada yapan cihazlar da tercih edilebilirsiniz.Birçok değişik özellik...

Hava nemlendirme cihazları, odalarda bulunan nem miktarını düzenleyen ve dengeleyen,havayı temizleyen elektronik makinelerdir. Bünyesinde tek özellik olarak nemlendirme ve nem alma özelliği bulunan makineler de bulunmaktadır. Ayrıca temizleme ve nemlendirme fonksiyonlarını bir arada yapan cihazlar da tercih edilebilirsiniz.Birçok değişik özelliklere sahip Tretoc, dünyaca ünlü iklimlendirme cihazlarıyla lider bir Alman firmadır. Trotec ürünlerini  temizleme ve nemlendirme cihazlarını, kategori içinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.Eksik nem oranını tamamlamak için farklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Halihazırda kullanılan ısıtma peteklerinin üzerine su kapları koyup veya ıslak bezlerle ortam nemlendirmesi yapabilirsiniz. Bu yöntemler, çok kısa süreli olup ideal nem değerini gün boyunca sağlayamazlar. Trotec nemlendirme cihazları ortamda nem miktarını ölçüp gerekli olduğu zamanlarda çalışıp odadaki nem oranını düzenler. Cihazlar üzerindeki dijital panel üzerinden, nem miktarı ve oda sıcaklığı gibi bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı olmak için uyku süresince burun kanaması, kaşıntı, nefes alıp vermede zorlanma gibi şikayetlerin önemli bir kısmı  ortamdaki nem düzeyinin ideal seviyede bulunmaması sebeplidir. Ortamdaki nemi sabit tutan ve havayı temizleyen cihazlar; otomatik kapanma ve belli saat aralıklarında çalıştırılabilme gibi hayatı kolaylaştıran programlanabilir özelliklere sahiptir. Bu özellikler sayesinde gün içinde ihtiyacınızı olduğu zamanlarda cihazı çalıştırabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Genel olarak mevsim geçişlerinin yaşandığı sonbahar ve kış aylarında, ortamdaki nemi kontrol etmek, ortamı zararlı bakterilerden arındırmak ve üst solum yolu enfeksiyonlarını önleyebilmek için oldukça önemlidir.Hava nemlendirme cihazları yani oksimetreler, farklı filtreleme özellikleri ve nemlendirme sistemleri ile sağlıklı ortama ulaşabilmenize yardımcı olur. Kış aylarında sıcak buhar, yaz döneminde ise soğuk buhar üreten Trotec nemlendirme cihazlarını kullanarak, nem miktarını ve oda sıcaklığını aynı anda dengeleyebilirsiniz.


Oksimetre Fiyatları
Trotec'in üstün teknik özellikleri bünyesinde taşıyan oksimetre ve hava nemlendirme cihazları farklı modellere sahiptir. Sıcak nem ya da soğuk nem veren ürünleri inceleyebilisiniz. Aynı anda, hem farklı derecelerde nemlendirme yapabilen hem de ortamdaki kötü kokuyu ve havayı temizleyen iyonizer oksimetre cihazları da modellerimiz arasında bulunmaktadır. Farklı kullanım seçeneklerine, çeşitli fonksiyonlara,en uygun fiyat ve model seçeneğine sahip cihazlar içinden ihtiyacınıza en uygun nemlendirme cihazını tercih edebilirsiniz.Cihazın LED ekran paneline, geniş su haznesine ve sessiz bir motora sahip olması, kullanım kolaylığını ve ergonomiyi artıran unsurlar arasında yer alır. Oda içersindeki nem seviyesinin azalmaya başlaması,sağlık açısından çok olumsuz bir durumdur. Nemsiz ve kuru iklime sahip bölgelerde ortamın genellikle nem miktarı oldukça düşüktür. Bu da gerek sağlık gerekse nemsiz ortamda zarar görebilen nesneleri olumsuz etkiler. Farklı iklim geçişlerine sahip şehirlerarasında sürekli seyahat ediyorsanız, nem azlığına bağlı olarak boğaz kuruluğu, ses kısılması, öksürük atakları ve ciltte kaşıntı gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Doğrudan şehir elektriği ile çalışabilen nemlendiriciler, nem değerlerine alışık olmadığınız yerlerde nefes alınmasını kolaylaştırır. Ortam havasını temizleyen ve nemlendiren portatif cihazları, makul fiyatlar ile temin ederek, seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz.

HAVA NEMLENDİRİCİLER kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

HAVA NEMLENDİRME  46 adet ürün var.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.