Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

ZEYTİN HASAT MAKİNELERİ
ZEYTİN HASAT MAKİNELERİ

Zeytin hasadında en iyi makineler de FİŞ Jeneratör güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Havaların iyi gitmesi ile zeytindeki yağlılık oranı artar.Yağlık veya sofralık zeytinin fiyatı her yıl değişmektedir.Bu değişiklik üreticinin lehine de olabildiği gibi aleyhine de olabilir. Zeytini tipine göre son noktaya getirinceye dek bir takım maliyetler kaç...

Zeytin hasadında en iyi makineler de FİŞ Jeneratör güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Havaların iyi gitmesi ile zeytindeki yağlılık oranı artar.Yağlık veya sofralık zeytinin fiyatı her yıl değişmektedir.Bu değişiklik üreticinin lehine de olabildiği gibi aleyhine de olabilir. Zeytini tipine göre son noktaya getirinceye dek bir takım maliyetler kaçınılmazdır. FİŞ Jeneratör olarak üreticinin seneyi kârlı geçirmesi bizim için çok önemlidir. Verim artıran zeytin hasat makineleri ile daha düşük işçilik maliyetine ulaşmak artık çok kolay ! Kısa sürede tüm zeytini toplayan farklı makinelere zeytin hasat makineleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Zeytin hasat makinesi olarak bilinen bu kategoride, dünyada yaygın olarak kullanılan markaların ve farklı özellikte zeytin hasat makinelerine FİŞ Jeneratör farkıyla ulaşabilirsiniz.Kolaylıkla bulunabilen harici bir akü rahatlıkla çalışabilen bu makinelerin en hafifi 1.98 kg ile tüm kullanıcılarını rahatlıkla zeytin hasadı yapmasını sağlamaktadır. 1.98 ila 3.5 kg arasında farklı zeytin silkme makinaları bulunmaktadır.Teleskopik olması sayesinde uzunluğu 2 metreye ulaşabilir.Böylece rahatlıkla yaklaşık 4 metreye kadar olan tüm dallardaki zeytini kolaylıkla hasat yapabilirsiniz.

Ağacı döverek yapılan zeytin hasadı artık geride kalmalıdır. Sırıkla yapılan hasat ağacın verimini düşürmekte, ağacı küstürmektedir. Bu makineler sayesinde ağaçtaki gözleri zedelemeden zeytin hasadı yapmak mümkündür. Farklı hızlarda çalışan zeytin silkme makinaları, hızla zeytini yere indirerek kullanıcısını yormadan iş görmesini sağlar. Son teknoloji ile üretilmiş bu makineler sayesinde arazinizin büyüklüğü, ağaç sayısı, ağaçların büyüklüğü v.b. gibi nicelilerine göre analiz edildiğinde en doğru tercihleri vereceğinize emin olabilirsiniz. Aksi düşülmeden yapılan tercihler ile ne yazık ki istenilen verimi elde edemeyebilirsiniz.Her zaman doğru işe doğru makineyi tavsiye eden fisjenerator.com ile doğru ürün seçimi çok kolay.


ZEYTİN HASAT MAKİNELERİ kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

ZEYTİN HASAT MAKİNELERİ  23 adet ürün var.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.