Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Tohatsu

Tohatsu deniz motorlarını FİŞ Jeneratör güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Tohatsu Şirketi, dış takma deniz motorları, eğlence gemileri, taşınabilir yangın pompaları, küçük itfaiye araçları, inşaat ve drenaj pompaları ve taşımacılık için soğutma üniteleri üreten  bir Japon şirkettir. Aynı zamanda Japonya'daki emlak yönetimini de şirketin ilgi alanında olan bir iştir..

1956 yılında ilk Tohatsu Dıştan Takma Motorlar (1,5 hp) üretimine başlamıştır. O günden bu yana, Tohatsu deniz motorları ticari balıkçılık, askeri, deniz taşımacılığı, sörf hayatı, rekreasyon ve rekabet yarışması gibi çeşitli pazar alanlarına hizmet etmektedir.Dünyadaki ikinci en büyük dıştan takma deniz motoru üreticisidir.


Tohatsu, kendi markası altında satılan dıştan takma motorların yanı sıra diğer şirketler için de faso üretim yapmaktador. Örneğin, Kuzey Amerika'da satılan tüm Nissan dıştan takma motorlar, Nissan etiketli Tohatsu'dur.1988 yılında Tohatsu ve Brunswick Corporation, Tohatsu Marine Corporation adlı bir ortak girişim kurdular.

2011 yılında Tohatsu ve Evinrude Outboard Motors, Evinrude çmarkasıyla 15 HP ve daha küçük deniz motorlarında daha küçük deniz motorları yapmak için anlaşma yaptı.

Daha Fazla
1 ila 9 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.