Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Mercury

Hayatı dakika ve saniye ile ölçebilrisiniz. Suyu ne kadar harcadığınıza göre ölçüyorsunuz. Çünkü gerçekten sayılan zaman bu. Tekneniz, en sevdiğiniz noktanız, güvenebileceğiniz arkadaşlarınız ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir motor. Bundan daha iyi olamaz.

MERCURY VİZYONU


Misyonumuz: Su tutkumuz ve müşterilerimizin teknecilik deneyimi ile gücümüzle, en güvenilir ve sezgisel tahrik çözümleri sunuyoruz ve paydaşlarımız için en iyi ortak olmayı taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz: Dünyanın en zorlu ortamları için en iyi motor ve tahrik çözümlerini sunarak müşterileri memnun etmek.

Temel Değerlerimiz:

Dürüstlük - Kendimizi en yüksek ahlak standartlarında yürütürüz. Dediklerini yaparız ve ne yaptığımızı söyleriz.

Müşteri Merkezliliği - Müşterileri dinleyip onlara üstün ürünler ve hizmetler sunmaktayız.

Sürdürülebilirlik - Ürünlerin geliştirilmesi ve imalinde, ürünlerimizin üretildiği ve kullanıldığı topluluklarda ve çevrede kaynakların sürdürülebilir kullanımını teşvik ediyoruz.

Ürün ve Hizmet Liderliği - Güvenilir, kullanımı kolay çözümler sunan ve markamız için tutkumuz olan yenilikçi, yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

Çalışan Katılımı - Mükemmel performansı destekleyen bir kültürü destekliyoruz; Emniyet, sürekli iyileştirme, ekip çalışması, dahil etme ve büyüme.

Daha Fazla
sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.