Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

EL TİPİ KESİM
EL TİPİ KESİM

İnşaat makineleri arasında yeni teknolojik gelişmeler hemen sahaya yansımaktadır. Güç ve torkun harmonisi ile ortaya çıkan işler, işgörenlerin yaptığı işten zevk almasını sağlarken, işverenlerin de takvime uygun şekilde hedeflenen işleri başarı ile bitirmesini sağlamaktadır.

El tipi kesiciler, güçlü benzinli motorları sayesinde zorlu her işi başa...

İnşaat makineleri arasında yeni teknolojik gelişmeler hemen sahaya yansımaktadır. Güç ve torkun harmonisi ile ortaya çıkan işler, işgörenlerin yaptığı işten zevk almasını sağlarken, işverenlerin de takvime uygun şekilde hedeflenen işleri başarı ile bitirmesini sağlamaktadır.

El tipi kesiciler, güçlü benzinli motorları sayesinde zorlu her işi başarıyla tamamlayan tek kişi ile çalışan makinelerdir. Bu makine grubu sayesinde beton kesmek, arama kurtarma faaliyetlerinde verilen görevleri başarı ile icra etmek artık çok kolaylaşmıştır.

Piyasadaki en güçlü el tipi kesici makineyi arıyorsanız FİŞ Jeneratör güvencesi ile rahatlıkla satın alabilirsiniz.Tüm tadilat işlerinde, yeni inşaatların beton ve ağır kesme işlemi için ideal modellere ulaşmak artık çok kolay. Küçük delikler kesmek, pencere ve kapı aralıklarını ayarlamak ve boru, asfalt ve metal kesimi için tüm özellikleri kendinde toplayan farklı özelliklerde makinalar kategorilerimizde bulunmaktadır. Ayrıca bu modellere uygun kesici taşıma araba ile tüm bu işleri çok hızlı ve kolay şekilde bitirebilirsiniz.

Kesim makinaları aksamlarını sepetinize ekleyerek tüm işleri kusursuzca tamamlayabilirsiniz.

El tipi kesici diskleri, kesmeniz gereken derinliği size en hızlı ve verimle ulaştıran, en kaliteli çelikten ve elmas uçlardan imal edilmiştir.

EL TİPİ KESİM kategorisinde ve alt kategorilerinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

EL TİPİ KESİM  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Alt Kategoriler

 • EL TİPİ KESİM AKSAMLARI
  EL TİPİ KESİM AKSAMLARI

  El tipi kesici makinede en doğru tercih olan Husqvarna inşaat makineleridir. Kaliteli ve verimli bir kesim için el tipi kesim makinaların için özel olarak dizayn edilmiş aksamları incelemenizi ve sepetinize eklemenizi öneriyoruz.

 • EL TİPİ KESİM DİSKLERİ
  EL TİPİ KESİM DİSKLERİ

  El tipi kesici makinesi ile beton, taş, asfalt gibi zor ve sert kütleleri yarabilirsiniz. Bu işlem için orjinal Husqvarna kesicinizde bu makineler için özel geliştirilmiş diskleri tercih etmeniz gerekmektedir. Böylece tüm işlerinizi aynı kalitede ve düzende rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Bu kategoride Standart, Kes-Kır, Ring ve Zincir tipi kesici disklerini bulabilir FİŞ Jeneratör güvencesiyle hemen satın alabilirisiniz.

 • EL TİPİ KESİM MAKİNELERİ
  EL TİPİ KESİM MAKİNELERİ

  Husqvarna el tipi kesicilerde dünyanın 1 gücünü işinize yansıtın. Gücün Teknolojisini kullanın.

  En çok tercih edilen, herkesin tercihi el tipi kesim makinelerini inceleyebilir, www.fisjenerator.com sunduğu avantajlı ödeme yöntemleri ile hemen satın alabilirsiniz.