ŞİŞME BOTLAR
ŞİŞME BOTLAR

Kötü bir fırtınada da olsan ufukta hala güneşi görebilirsin.

Şişme botlar, denizde ve göllerde gezi, av, macera gibi amaçlarla kullanılan ürünlere verilen genel isimdir.Farklı tipleri mevcuttur. İçi hava doldurularak hızlı ve kolayca kullanıma hazır gelmektedir. Deniz motorunuzu seçerken şişme botunuzun özelliklerini de göz önünde tutmanız gerek...

Kötü bir fırtınada da olsan ufukta hala güneşi görebilirsin.

Şişme botlar, denizde ve göllerde gezi, av, macera gibi amaçlarla kullanılan ürünlere verilen genel isimdir.Farklı tipleri mevcuttur. İçi hava doldurularak hızlı ve kolayca kullanıma hazır gelmektedir. Deniz motorunuzu seçerken şişme botunuzun özelliklerini de göz önünde tutmanız gerekmetedir. Doğru seçimle birlikte şişme botunuzla serin sularda gezintiye çıkabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Katlanabilen ızgara tabanlı şişme botlar, en çok tercih edilen basitliği ile ön plana çıkan botlar arasında yer almaktadır. Şişme botlarının taşıma kapasiteleri botta beraber olacağınız kişi sayısını belirlediği için satın alacağınız botun ağırlık kapasitesini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kapasite ile ilgili  sorunlar yaşayabilirsiniz. Deniz botu fiyatları, botların özelliklerine göre değişikendir.

Şişme bot çeşitleri arasında hava tabanlı, fiber tabanlı, ahşap tabanlı, alüminyum tabanlı, ızgara tabanlı botlar bulunmaktadır. Siz de kategorimizde yer alan botları inceleyerek tercihinizi bulabilir, uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz. Şişme bot kullanırken, güvenliğinizi sağlamak için can yeleği giymeniz de yararlı olacaktır. Şişme botlar herhangi bir sebeple patlayabilir ve  suda mahsur kalabilirsiniz. Boğulma gibi tehlikeli durumlara karşı önlem almak için şişme botlara binerken mutlaka üzerinize can yeleği giymenizde yarar olacaktır.

Honda tarafından üretilen Honwave alüminyum tabanlı şişme bot ihtiyaçlarınızın her boyutuna göre bulunmaktadır. Özellikle balıkçılar ve avcılar tarafından da tercih edilmektedir. Hafif olması ve kısa sürede kurulumunun gerçekleştirilmesi; taşıma kolaylığı ve pratiklik sunmaktadır. Alüminyum tabanlı şişme bot modeli; radyasyon, tuzlu su, benzin ve yağlara karşı dayanıklıdır. - 30C/+ 60C sıcaklık aralıklarında deforme olmadan kullanılabilmektedir. Oturma tahtası ve kürek takımları ile kullanıcılara deniz motorunun olası bir arızasında rahat bir kullanım imkanı sunan Honwave havasını indirdiğinizde kolayca saklayabilir ve gerektiğinde tekrar kullanabilirsiniz.

Northstar tarafından üretilen fiber tabanlı şişme bot giriş seviyesinden itibaren entegre burun dolabı, 4 adet kaldırma mapası, güverte tahliye sistemi, geniş çaplı Hypalon tüplerle donatılan modelleriyle uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.Yüksek performanslı bir gezi botu olarak aradığınız ne varsa Northstar botlarında bulabilirsiniz.

Jokerbot'un İzmir tesislerinde üretilen fiber tabanlı şişme bot av, balıkçılık, arama kurtarma, gezi modellerine sahip geniş seçeneklere sahiptir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.

Maceraya, balık avına ve avcılığa merakınız varsa, hemen bir adet şişme bot ve deniz motoru edinerek balık tutmaya başlayabilirsiniz. Şişme Bot ve deniz motoru için Deniz Araçları kategorimizi inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

ŞİŞME BOTLAR  81 adet ürün var.

Alt Kategoriler

 • AHŞAP TABAN ŞİŞME BOT
  AHŞAP TABAN ŞİŞME BOT

  Ekonomik ve kullanımı kolay olan ahşap taban şişme botlar, kalite fiyat oranına göre balıkçılık ve avcılık en ideal seçimdir. Yekpare sert yapısı botun yüzme kararlılığına önemli destek sağlamaktadır. Kenar kısımları alüminyum kaplama daha da güçlendirilen katlanabilir ahşap tabanlı şişme botlar, diğer taban tiplerine göre daha ağır olabilmektedir.

 • ALÜMİNYUM TABAN ŞİŞME BOT
  ALÜMİNYUM TABAN ŞİŞME BOT

  Honda deniz motorlarını kendi üretimi olan şişme botlarla kullanılması için alüminyum taban şişme bot modellerini üretmektedir. Honda kalitesini deniz motorları ardından alüminyum taban şişme botlarında yaşamak için doğru noktadasınız.

  Şişme Bot kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • FİBER TABAN ŞİŞME BOT
  FİBER TABAN ŞİŞME BOT
  Denizde bulunmak sizin için bir hayat tarzı ise doğru kategoridesiniz. Fiber tabanlı botlar, farklı boy ve kullanım amacına göre şekillenmiş konfor donanımları sayesinde 10 beygirlik deniz motorundan 400 beygir deniz motoruna uzanan değerde güç çıkışına uygun farklı modelleri inceleyebilirsiniz.
   
  Fiber taban şişme botların üretim teknolojisi ve tasarımda kullanılan dil profesyonel bir mühendislik içermektedir.

  Konsol ve oturma gruplu modellerden itibaren GRP kısımları vakum infüzyon ve RTM teknolojileri kullanılarak mükemmel sağlamlık ve hafiflikte üretilmiştir.

  Tender’ı gelip geçici görmeyenlerin, tender’larından uzun yıllar sorunsuz hizmet bekleyen, sağlam, modern, denizci bir tenderı arıyorsanız, Şişme Bot kategorisinde yer alan diğer ürünleri ve Deniz Motorlarını inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

  Şişme Bot kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • ŞİŞME TABAN BOT
  ŞİŞME TABAN BOT

  Şişme taban botlar elastik polyester ipliklerin sıkıştırılarak bir araya getirildiği sentetik kumaştan üretilmektedir. Hava basıldığında bot zeminini en ufak boşluk bırakmadan kaplayıp bot binicilerine engelsiz temiz bir alan sağlar. Bot tüplerine hava basıldıktan sonra da uygulanabilen şişme tabanlar, hava basınç ayarı ile ağaç taban gibi sert, mat gibi yumuşak bir bot zemini sağlamak mümkündür. Kullanım sonrası rulo yapılarak son derece kolay muhafaza edilebilen şişme tabanlar bakım gerektirmeyen dayanıklı yapıları ve hafiflikleri ile ön plana çıkmaktadır. 

  Şişme Bot kategorisinde yer alan diğer ürünleri ve Deniz Motorlarını inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

  Şişme Bot kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.