Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Kadıoğlu

Kuruluş: 1975

1975 yılında birkaç malzeme ile iki zamanlı motor teknik servisi olarak kurulan Kadıoğlu Makina bir süre sonra yedek parçalardaki yüksek maliyeti görerek motorlu tırpan yedek parçaları nın imalatına başlar. Zamanla çeşitliliğini arttırarak motorlu tırpan yedek parça sektöründe kendisini gösteren Kadıoğlu Ailesi ilk tarım makinası imalatına benzin motorlu çapalama makinasıyla başlar. Bu makina Türkiye’de zamanının ilklerindendir.

Yeniyi Herkes Sever

Kadıoğlu Makina her zaman yeni, yenilikçi ürünleri seçmiştir yapılmışı yapmanın milli ekonomiye ve dinamik bir firmaya ne katkısı olabilir ki... Kadıoğlu Ailesi bu prensiple çalıştığı süre içerisinde üretimini yaptığı pek çok üründe öncüdür,  sosyal ve ticari ilişkilerinde farklıdır.

Hazırız, istekliyiz

Genç mühendisler, istekli personel, dinamik pazarlama ekibi. Kadıoğlu hizmete ve yeniliğe her zaman hazır.

Kadıoğlu Makina: 2016


Bugün "Profesyonel Standartlar" kalite anlayışı ve yüksek teknoloji makina parkuruyla makina ve yedek parça üretimi yapan, 22 ülkeye ihracatı olan Kadıoğlu Makina her zaman öncü ve yenilikçi ürünleri tercih etmektedir.


Kadıoğlu, zeytin hasatceviz hasatbadem hasatkayısı hasat, antepfıstığı hasat, vişne hasat, portakal, elma gibi meyve ağacı hasatına toplamaya yönelik silkeleme makinaları ve ağaç sallama makinaları  konusunda uzmandır. İmalatını yaptığı yeni hasat makinaları işçilik maliyetini minimuma indirerek verimli ve hızlı hasat yapmanızı sağlar.


Duyargalı (duyarlı, sensörlü) bağ bahçe çapa makinalarıyla sıra altı çapaot ilaçlama makinaları ile, ot mücadelesi işçiliği maliyetini ve zahmetini düşürmektedir. Bu konuda imalatını yaptığı duyargalı diskarolar, bodur bahçe ot biçme makinaları en çok talep gören bağ bahçe makinalarıdır.


2014 yılında dal sap parçalama makinası imalatıyla traktör kuyruk miliyle çalışan makina çeşitliliğini arttıran Kadıoğlu Ailesi, Kirpi Dip Zeytini Toplama AletiŞemsiye Yaygıceviz soyma makinasısinek tuzağıarı tuzağı gibi ekonomik ürünlerin imalatını yaparak da kullanıcıların ve firmanın günlük iş kapasitesini arttırmayı hedeflemektedir.


2016 yılının başlarında bayilerinin ve müşterilerinin talepleri üzerine ithal ürün çeşitliliğini arttırmaya başlamıştır. Volpi Şarzlı Budama Makasları , Meyve Presleri  ve Salça Yapma Makinaları  bu doğrultuda ithal edilmekte olan alet ve ekipmanlardır.

Daha Fazla

Bu üreticiye ait ürün bulunmamaktadır.