Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  TORQEEDO

Torqeedo akülü ve elektrikli deniz motorları FİŞ Jeneratör güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Starnberg Gölü'nde içten yanmalı deniz motorları üzerinde önemli kısıtlamalar bulunmaktadır. Endüstriyel bir ölçekte üretilen yüksek teknoloji ürünleri ve sürücü sistemleri bulmak yerine, yeni bir pazar fırsatını keşfettiler.

Torqeedo kurulduğun, temiz teknoloji ve elektromanyetik gibi kavramlar henüz ortaya çıkmamıştır. Ancak, 2004 yılında küresel nüfus artışı, dünya genelindeki orta sınıfların büyümesi, sınırlı petrol rezervleri ve küresel ısınmayı sınırlama çabaları nedeniyle elektrikli motorların gelecekte giderek önem kazanacağı açıkça görülüyordu.

Ve iyi bir fikir bir zorunlulukla geldiğinden bir yandan rekabetçi ürünlerin olmaması ve diğerinde elektrikli motor sistemlerinin gelecekteki önemi Torqeedo'yu meydana getirdi.

Daha Fazla
sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.