Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

SULAMA
SULAMA

Su, hayatın önemli sürekliliğini sağlayan nesnesi. Susuz bir hayat gerek insanlar gerekse tüm canlılar için mümkün değil. Suyu doğru yönetmek, küresel iklim değişikliği ile birlikte çok önemli bir hale geldi. Suyun toplandığı alanlardan tahliyesi, su olan depo veya açık alandaki birikintiden suya ihtiyaç olan noktaya iletmek için en kolay çözüm ...

Su, hayatın önemli sürekliliğini sağlayan nesnesi. Susuz bir hayat gerek insanlar gerekse tüm canlılar için mümkün değil. Suyu doğru yönetmek, küresel iklim değişikliği ile birlikte çok önemli bir hale geldi. Suyun toplandığı alanlardan tahliyesi, su olan depo veya açık alandaki birikintiden suya ihtiyaç olan noktaya iletmek için en kolay çözüm su motorlarını kullanmaktadır. Aynı zamanda su motorları, motopomp olarak da söylenegelmektedir.

Sulama kategorisi, suyun tahliyesi hızlı bir şekilde gören makinelerden oluşmaktadır. Benzinli Su Motorları, Dizel Su Motorları ve Elektrikli Su Pompalarından oluşmaktadır.

SULAMA kategorisinin alt kategorilerindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

SULAMA  50 adet ürün var.

Alt Kategoriler

 • BENZİNLİ SU MOTORLARI
  BENZİNLİ SU MOTORLARI

  Suyun istenildiği noktaya dökülmesi veya boşaltıması için en pratik yöntem olan benzinli su motorlarını bu kategoride bulabilirsiniz.Bahçeniz için en kaliteli ürünleri sunan FİŞ Jeneratör, Sulama kategorisindeki farklı model ve ürünlerle dünyaca bilinen kaliteli su motorlarını sizlere sunuyor. Bu kategorideki benzinli su motorları sayesinde boşaltmak istediğiniz su dolu alanı kolaylıkla boşaltabileceksiniz. Sizleri her an tedirgin eden su dolu birikintiler benzinli su motorları sayesinde tahliye edilebiliyor. Bu suyu da istediğiniz birçok alanda değerlendirmeniz de mümkün oluyor.

  Honda, Hyundai, Sumec Firman, Loncin, Einhell, Palmera, Oleo-Mac gibi alanında uzman markalara ait benzinli su motorlarını içeren kategoride dilediğiniz özelliklere ve ebatlara sahip motoru seçebilirsiniz. Farklı kullanım alanlarına göre farklı kalite seviyesine sahip ürünler, rahatlıkla bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta emme derinliği ve suyu basma yüksekliği konusunda farklılaşan ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanını bulmak. Ufak yüzme havuzları vb. için tasarlanmış olan ve rahatlıkla elde taşıyabileceğiniz su motorları mevcut olduğu gibi daha büyük hacimler için tasarlanmış olan 40 kilogram ağırlığa kadar ulaşan büyük benzinli su motorları da seçenekler arasında bulunmaktadır.

  BENZİNLİ SU MOTORLARI kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • ELEKTRİKLİ SU POMPALARI
  ELEKTRİKLİ SU POMPALARI

  FİŞ Jeneratör farkı ve güvencesiyle Einhell, Baymak, DBK, Palmera, Oleo-Mac, Gardena, Secho gibi dünyaca ünlü makine üreticilerinin fabrikalarından çıkma en iyi bahçe pompaları, hidroforları gibi aletler elektrikli su pompaları kategorisinde beğeninize sunuluyor. Bahçe pompaları evinizde, bahçenizde, tarlanızda, güvenle ve rahatlıkla kullanabileceğiniz pompalardır. Bir hidrofor sayesinde su çekme ve basma eskisi gibi zor olmamaktadır. Kirli su pompalarıyla ise biriken materyalleri kirli su tankına gönderebilirsiniz. Hidrofor, basıncı düşük olan suyu belli bir yerden alarak gereken debi ve basınçta kullanıma sunan basınçlandırma sisteminin bel kemiği olan araçtır. Pompa alınırken kapasitesine göre seçilmeli, uygun çalışma ve ortam şartları dikkate alınmalıdır.

  Dalgıç pompa, derinden su alma ihtiyacı olduğunda kullanılan elektrikli pompalardır. Belli bir derinlikten alıp belli bir yüksekliğe suyu basmaya yarar.  Bütçenize uygun her türlü model ve markaya ait farklı özelliklere sahip elektrikli su pompalarının en kaliteli modellerini inceleyip ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

  ELEKTRİKLİ SU POMPALARI kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • DİZEL SU MOTORLARI
  DİZEL SU MOTORLARI

  Dizel motorun dayanıklığı ile birlikte gelen yüksek tork ve güç suyu istediğiniz gibi yönetmenize imkan veriyor. Tarımsal sulama ve inşaat işlerinde yüksek basma kapasiteli dizel su motorları tercih edilmektedir. Kapasiteleri de büyük olan bu motorların suyu istenildiği noktaya dökmesi ve istenilen alanı boşaltması çok kolaydır. Aynı zamanda dizel motopomp olarak da bilinmektedir.

  Güce erişimiz için en kaliteli ürünleri sunan FİŞ Jeneratör, dizel su motorları kategorisindeki farklı model ve ürünlerle dünyaca bilinen kaliteli markaları sizlere sunuyor. Bu kategorideki dizel su motorları sayesinde boşaltmak istediğiniz su dolu alanı istediğiniz gibi çalışabilme imkanını tanıyor Bu sayede suyu da istediğiniz birçok alanda değerlendirmeniz de mümkün oluyor.

  Antor, Lombardini, Hyundai, Loncin, Secho gibi alanında uzman markalara ait dizel su motorlarını içeren kategoride dilediğiniz özelliklere ve ebatlara sahip motoru seçebilirsiniz. Farklı kullanım alanlarına göre farklı kalite seviyesine sahip ürünler, rahatlıkla bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta emme derinliği ve suyu basma yüksekliği konusunda farklılaşan su motorları arasından ihtiyacınıza uygun olanını bulmak.


  DİZEL SU MOTORLARI kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.