BAHÇE & TARIM
BAHÇE & TARIM
“Ben de çiftçi olduğumdan biliyorum, makinesiz tarım olmaz.” GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yerleşik hayata geçişin temellerinin atılmasını sağlayan tarım, insanlık tarihinde çok önemli bir yer tutar. Toprağı anlama sanatı olan tarım, günümüzde de bir çok kişinin ana gelir kaynağıdır. Toplanan hasatların, ekilen fidelerin ve toprağınızın verimliliğ...

“Ben de çiftçi olduğumdan biliyorum, makinesiz tarım olmaz.” GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yerleşik hayata geçişin temellerinin atılmasını sağlayan tarım, insanlık tarihinde çok önemli bir yer tutar. Toprağı anlama sanatı olan tarım, günümüzde de bir çok kişinin ana gelir kaynağıdır. Toplanan hasatların, ekilen fidelerin ve toprağınızın verimliliğini korumak adına, daima en kaliteli ve en güvenilir ekipmanlarla yola çıkmanız gerekir. Bunun bilincinde olan FİŞ Jeneratör, sizlere bahçe tarımından profesyonel tarıma katkıda bulunacak kaliteli ürünler sunuyor.

Tarımla uğraşan kişilerin karşılaştıkları zorlukları bilen FİŞ Jeneratör ailesi, sizler için en uygun ürünleri Bahçe&Tarım kategorisi altında topladı. Sizi yarı yolda bırakmayacak, uzun süre güvenle ve konforla kullanacağınız aletler ve makineler ile siz de tarımın ve bahçeciliğin keyfine varacaksınız.

Günümüzde yaşanan şehirleşme dolayısıyla artık pek azımızın orman, tarla ya da çayırlara gitme şansı olmuyor. Bu yüzden de bir çok insan bahçe ve balkon tarımına başlıyor. İster bahçenize ektiğiniz çimler için bir çim biçme makinesi arayın, ister balkonunuza ektiğiniz fidanlar için bahçe el aletleri arayın, mütemadiyen adresiniz FİŞ Jeneratör olacak.

Uygarlık tarihiyle birlikte başlayan tarım macerası için İskoç anatomici ve antropolog Arthur Keith şöyle der; uygar bir yaşamın ilk adımını tarım oluşturur. İşte bu yüzden yeni nesillerimizi tarımla ve bahçecilikle tanıştırmalı, onları toprak anayla ilişkilendirmeliyiz. Bunun bilincinde olan FİŞ Jeneratör, sizlerin ister ilk adımınızı atmaya yardımcı oluyor, ister ise tamamlayıcı eşyanızı sizlere sağlıyor.

Ülkemizin toprakları oldukça verimli. Bize kalan sadece onları işleyerek, hasat elde etmek oluyor. Bunu yapabilmek için ihtiyacınız olan basit el aletlerinden, traktörlere kadar olan ihtiyaçlarınızı FİŞ Jeneratör sağlamaya devam ediyor. İster profesyonel olarak tarım yapın, isterseniz sadece bahçe tarımı yapın, yaptığınız işi güvenle ve kaliteli yapmak adına tüm ihtiyaçlarınızı burada bulacaksınız. Üstelik havale ya da kredi kartıyla ödeme yöntemleriyle kolayca sahip olabilirsiniz.Daha Fazla

BAHÇE & TARIM  944 adet ürün var.

Alt Kategoriler

 • ARICILIK
  ARICILIK

  İnsanoğlunun arının faydalarının farkında olması çok eski zamanlara dayanmaktadır. Ülkemizdeki arıcılık faaliyetleri dünyanın önde gelen üretim yerlerinden biridir. Arıcılık aletleri günümüzde teknolojinin sunmuş olduğu imkanlar sayesinde yüksek verim elde edecek şekilde üretilmektedir.Arıcılık sektöründe en önemli ekipmanlardan olan, bal süzme makinesi, sır alma tezgahı ve bal eritme kazanları CE ve ISO 9001: 2008 belgeli olarak satışa sunulmaktadır. En uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile arıcılık ekipmanlarını ücretsiz kargo avantajı ile fisjenerator.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 • HUSQVARNA AUTOMOWER
  HUSQVARNA AUTOMOWER

  Çim biçme makineleri her zaman insan gücüne ihtiyaç duyar mı ? Belli periyodlarla çimlerinizi kesmek, çimlerinizin sağlığı için çok önemlidir. Bu amaçla bahçenizde mutlaka çim biçme makinası bulundurmalısınız. Bu sayede aynı filmlerdeki gibi güzel, bakımlı bahçelere sahip olabilirsiniz. Bu bahçelerin de sırrı zaten bakım. Peki size artık çim biçmenin de akıllı hale geldiğini söylesek. Uzun yıllarca kullanılan bir teknoloji olan robotik çim biçme makineleri Husqvarna kalitesi ile artık ülkemizde.

  İlk örneğini 1998 yılında Automower G1 ile pazara sunan Husqvarna, o günden bu günlere dek aynı temel prensiplerle daha büyük alanlarda çalışabilen farklı Automower Robotik Çim Biçme Makinelerini beğeniye sunmaktadır. İlk G1 modeli herkesi şaşırtacak şekilde bataryasını şarj etmek için istasyonunu kendi başına dönebilen bir makine olarak yeni bir çığır açtı.

  Robotik çim biçme makinesi insana ihtiyaç duymadan kendi başına çimleri biçen, bu süreç içerisinde şarjı bitince otomatik olarak dolum istasyonuna kendiliğinden dönen ve dolum sonrası tekrar görevine göre çim biçme işlemine yaz-kış demeden devam bir makinedir. İnsana ihtiyaç duyduğu tek zaman kurulum aşamasıdır. Kesilmesi gereken çimlerinizin bulunduğu alanı özel kablolarla toprak altından belirlenmesini takiben yapılan ilk ayarlama sonrası, robotik çim biçme makinesi Automower artık aileninizin bir ferdi olarak bahçedeki kulübesinde yaşamaktadır.

  Automower'ın avantajlarını şöyle sıralamak mümkündür

  - Fiziksel iş gücünü ortadan kaldırır.

  - Rastgele, çim uzunluğu esaslı bir güzergah izlediğinden çim kaplı alanınınızın harika bir görünüme kavuşmasını sağlar.

  - Sürekli kesim halinde olduğundan (ya da sizin belirlediğiniz zaman dilimleri içerisinde) çimlerinizin sağlıklı ve kaliteli bir görünümde olasını sağlar.

  - Çimlerin üzerinden milimetrik kesim yaptığından zemine düşen çimler bir nevi gübre vazifesi görerek çimlerinizin ömrünü uzatır, sağlıklı büyümesini sağlar.

  - Kesilen çimleri görerek keyfiniz artar.

  - Sessiz çalışır, çevreyi rahatsız etmez.

  - Bakımı ve temizliği kolaydır, az yer kaplar.

  - Kaybolma ve çalınma ihtimaline karşı alarm sistemi ile donatılmıştır. Çalışma esnasında yerden kaldırıldığında yüksek sesle alarm çalar.

  - Mantarlama yapmaz.

  - İşçilik giderlerini ortadan kaldırır.

  - Çevre dostudur.

  - Düşük enerji tüketimi sunar.

  - Biçme sonrası artık bırakmaz (bahçe artığı, çöp kutusuna çöp atmak için gidip-gelme zahmeti yoktur)

  - İstenmeyen otların büyümesini azaltır.

  - Daha az gübre gerektirir.

  HUSQVARNA AUTOMOWER kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz. Demo talepleriniz için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 • BADEM HASAT MAKİNELERİ
  BADEM HASAT MAKİNELERİ

  Badem meyvesi,Türkiye'nin ana üreticilerinden biri olduğu bir ağaç meyvesidir. Global üretim miktarı yıllara göre değişmekle birlikte 1.5 milyon ton civarındadır. Sıcak ve ılık iklimde yetişen badem, kuraklığa da dayanaklı bir ağaçtır.

  Badem ağacı, aşı yöntemi ile üretimi sağlanırken nadir bazı çeşitleri de tohumla üretilmektedir. 50 yıl civarında ömrü olan badem ağacı, 4 yaş civarında meyve vermeye başlayarak üreticisine para kazandırmaya başlar.

  Badem ağaçtan nasıl toplanır ?

  Badem meyvesi kabuklu bir meyvedir. Üreticiler yani çiftçiler, silkeleme, elle toplama gibi yöntemlerle ağaçtan yere düşürme yöntemiyle hasat yaparlar. Hasat yapmak uzmanlık gerektirir. Her makine kullanılmaz, ancak ağaca zarar vermeyecek ve bademi hızlıca yere indirecek modeller tercih edilmelidir.

  Badem üzerine makine imalatçıları dünya gelişmelerini yakından takip etmeli, yerli üreticinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek hasat makineleri üretimine hız vermelidir. Badem hasadının en başından itibaren silkme, toplama, kırma, saklama kategorilerinde makineler yurtdışından örnek alınarak üretilip piyasaya sunulmaktadır.Yerli üreticiler gelişmiş teknikleri makine imalatında kullanarak badem yatırımcısına en verimli ve kaliteli makineleri sunmaktadır.

  Badem hasat makineleri Avrupa Birliği normlarına göre imal edilmelidir. Makine üretiminde insan ve badem ile temas olduğu için kanserojen maddeler ihtiva etmemeli, makinelerin sertifikasyon belgelerine sahip olduğu bilinmelidir.

  Badem silkeleme işlemi, insan eliyle olabildiği gibi traktör tahrikli silkeleyiciler ile de olabilir. Birim zamanda en fazla bademi traktör tahrikli badem silkeleyici ile elde edebilirsiniz.Bu sayede yüzlerce ağactan bir kaç günde tüm bademi yere indirebilirsiniz. Bu kategoride badem kırıcıları bulabilirsiniz.

  BADEM HASAT MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi FİŞ Jeneratör güvencesiyle kolayca temin edebilirsiniz.

 • BAHÇE EL ALETLERİ
  BAHÇE EL ALETLERİ

  İçinizin kıpır kıpır olduğu bahçenizde  çimlerinizin, ağaçlarınızın, kuşlarınızın size eşlik ettiğini hayal edin. Yemyeşil bir doğa, pozitif enerji ile hava ve gülen yüzler.

  Ağaçlarınız ister evinizin bahçesinde olsun, isterse bahçenizde size meyveleri ile para kazandıran endüstriyel ağaçlar olsun, her bitkinin istediği yegane şey sudan sonra bakımdır. Bu bakımı ağaçlarınıza yaptığınız müddetçe veriminizi artırırsınız. Böylece daha çok hasat elde ederek kazancınızı artırırsınız.

  Size bu işlerde yardımcı olacak bahçe el aletlerinde aradığınız ne varsa bu kategoride bulabilirsiniz. Budama, yüksek dal kesme gibi zorlu işleri en kısa sürede yapabileceğiniz en kalite markalara ait ne varsa doğru yerdesiniz.

  BAHÇE EL ALETLERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • BAHÇE MAKİNELERİ
  BAHÇE MAKİNELERİ

  Çiftçinin her zaman dostu olan FİŞ Jeneratör, bağ ve bahçeler için özel üretilen makineleri kapınıza getiriyor. Yerel ve uluslararası bağ ve bahçe işleri için geliştirilmiş tüm ürünleri bu kategoride inceleyebilirsiniz.FİŞ Jeneratör farklı kategorilerde yüzlerce ürününü beğeninize sunuyor.Bahçe makilerini kolay ödeme sistemleri ile kapınıza getiriyoruz. Kademe ayarlı, sabit hız özellikli onlarca bahçe makinesi sayesinde bahçede bağda yürüttüğünüz tüm işler artık çok kolay ! Bu makinelerin farklı işler için özel geliştirilen modellerini bahçe makineleri kategorisinden temin edebilir, güvenilir ticaretin merkezi FİŞ Jeneratör güvencesi ile satın alabilirsiniz.

  Bahçede bağda çalışmanın, ağaçlarınızın sağlığına etki ederek verimini etkilediği uzmanlarca dile getirilmektedir. Ağaç altı çözümler olan çapa veya ot biçme işçiliğini azaltacak makineler  kivi, üzüm, bodur meyve gibi sıralı yetiştiricilik yapan üreticiler için çok önemlidir. Doğru makineyi seçmek, ağaçları ve toprağı havalandırmak, işçilik ücretini azaltmak,yabani otları bertaraf etmek hasadı etkileyen çok önemli bir unsurdur. 

  Traktör gücü ile çalışan bahçe makineleri, en az güçle maksimum verimi almak için tasarlanmışladır. Bu sayede bahçenizin büyüklüğü ne olursa olsun işinizi hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Kuyruk milinden güç alan bu makineler her zaman bahçe işlerine hazırdır !

  Dal süpürme, dal kırma, dal-sap parçalama makinelerini bu kategoride inceleyebilir, güvenilir alt yapımız ile satın alabilirsiniz. Budama ve çeşitli nedenlerle bahçenizde yer kaplayan ağaç atıklarını bu sayede bertaraf edebilirsiniz. Aynı zamanda bio-atık da denilen bu parçaları dilerseniz parçalayarak toprağa gübre olmasını sağlayabilir, dilerseniz bir araya getirip istifleyerek evinizde, deponuzda saklayabilir, kışın sobanızda yakabilirsiniz.

  Bahçe makinelerinin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabileceğiniz kategoride farklı performanslara sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu ürünleri Kadıoğlu, Orizzonti gibi markaların ürünleri arasından temin edebilirsiniz. 


 • BALTALAR
  BALTALAR

  Tarihle yaşıt bir el aleti deyince akla ilk gelen şüphesiz baltadır.Odun kesme, odun yarma, odun parçalama işlerini görerek bahçenizde ve inşaat ortamlarında olmak üzere bir çok yerde işinize yarayacak, kullanışlı balta çeşitlerini Fisjenerator.com’da bulabilirsiniz.Yapacağınız işlere göre modelleri değişen baltanın türü oldukça çok önemlidir. Çok önem verilen diğer nokta baltadan tam verim almak için nasıl dizayn edildiği, sapı ve bıçağının uygunluğu da göz önüne alınmalıdır. Amaca uygun en elverişli marka ve model baltaları fisjenerator.com'da baltalar kategorisinde inceleyebilirsiniz. Fisjenerator.com'daki balta çeşitleri arasında evde, inşaatlarda ve marangozlarda kullanabileceğiniz modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca hassas malzelemeler için de en iyi balta türlerini satın alma imkanına sahipsiniz. Yine burada bulacağınız özellikle orman işleri konusunda verimli, geniş ve ince bıçağı olan baltalar; yaş odunları, oldukça büyük ağaç dallarını kesmenize yardımcı olur. Balta çeşitlerinin arasında çok amaçlı kullanım için tam isteğiniz uygun, faydalı ürünler de bulunuyor. Bunların yanında terlemeyi önleyen neoprenle kaplanmış çeşitlerinden daha bir çok özelliğe sahip balta türlerinin tamamı beğeninize sunuluyor. Fisjenerator.com'da birbirinden farklı birçok balta çeşitleri ve modelleri, en iyi markaların sağlamlığı ve konforuyla emrinizde.Husqvarna ve Fiskars gibi dünyaca bilinen, çelik kalitesinde bir numara olan prestijli markaları sunuyoruz.Her yerde kullanabileceğiniz ve her işinize uygun bir çok özelliğe sahip balta çeşitlerini kaçırmayın.

  BALTALAR kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • BENZİNLİ ve ELEKTRİKLİ TIRPANLAR
  BENZİNLİ ve ELEKTRİKLİ...

  Bütçenize uygun her model ve markaya ait farklı özelliklere sahip benzinli tırpanlara, elektrikli tırpanlara ve akülü tırpan modellerini inceleyip ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Bahçeniz için aradığınız seçenekleri, bol ve farklı modellerle müşterilerimize sunuyoruz. FişJeneratör bu sayede aradığınız tırpanı bulacağınız ilk adres oluyor. Benzinli ve Elektrikli Tırpanlar kategorisi altında benzin ile çalışan tırpan çeşitlerini ve elektrikle çalışan tırpan çeşitlerini temin edebilirsiniz. Bu kategori altında ulaşacağınız bu tırpan çeşitlerinin fiyatlarını, özelliklerini ve markalarını inceleyip videolarını izleyerek tırpanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı tırpan modellerini inceleyebileceğiniz bu kategoride ürünlerin özellikleri değerlendirerek karşılaştırma yapabilir, ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Benzinli tırpanlar arasında güçlü motoru ile profesyonel kullanıma uygun, kendinden yağlama özelliği bulunan ürünleri tercih etmeniz çok önemlidir. Tırpan modelleri içinde gelişmiş bıçaklara ve hızlı ateşleme özelliğine sahip ürünler ile daha hızlı çalışabilir ve kısa sürede işlerinizi tamamlayabilirsiiz.

  Taşıma kayışı ve düşük titreşim özelliği ile kolay kullanıma sahip olan, kullanıcısını yormayan ve bekleme esnasında güvenle kullanılabilen tırpan çeşitlerine de bu kategorimiz altından ulaşabilirsiniz. Profesyonel kullanıma hitap eden bu güçlü tırpanların yanı sıra bahçe işlerine uygun diğer ürünleri de Bahçe & Tarım ana kategorisinden temin edebilirsiniz. Bu ürünler arasında engebeli araziler için daha uygun olan sırt tırpanı çeşitlerine de mutlaka incelemelisiniz Esnek mil sistemi ile rahat bir kullanım sunan bu ürünlerden arazinize uygun olan ürünü seçebilir, konforla çalışabilirsiniz. Satın alma aşamasında inceleyeceğiniz markalar arasında Husqvarna, Hyundai, Oleo-Mac, MTD, Secho, Honda, Hitachi, Orac,Bosch, Einhell, DBK bulunmaktadır ve istediğiniz ürünü Fiş Jeneratör güvencesi ile satın alabilirsiniz.

  BENZİNLİ ve ELEKTRİKLİ TIRPANLAR kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • CEVİZ HASAT MAKİNELERİ
  CEVİZ HASAT MAKİNELERİ

  Ceviz üretimi, son yıllarda yatırımcı ve girişimcilerin en gözde bahçe tipi yatırım konularından biridir. Gerek hobi amaçlı gerekse yatırım odaklı ceviz bahçeleri kurulmaktadır. Ülkemiz dünyada önde gelen ceviz üreticisi olan bir ülkedir. Ceviz yetiştiriciliği ile ilgili Facebook'ta ciddi gruplar olup, kaliteli bilgi paylaşımı yapılmaktadır. 

  Artan üretim ile birlikte cevizcilik konusunda makine imalatçıları tarafından hasat makineleri üretimine hız verilmiştir. Ceviz hasadının en başından itibaren silkme, toplama, soyma, kurutma, saklama kategorilerinde makineler yurtdışından örnek alınarak üretilip piyasaya sunulmaktadır.Yerli üreticiler gelişmiş teknikleri makine imalatında kullanarak ceviz yatırımcısına en verimli ve kaliteli makineleri sunmaktadır.

  Ceviz hasat makineleri Avrupa Birliği normalarına göre imal edilmelidir. Makine üretiminde insan ve ceviz ile temas olduğu için kanserojen maddeler ihtiva etmemeli, makinelerin sertifikasyon belgelerine sahip olduğu bilinmelidir.

  Ceviz silkeleme işlemi, insan eliyle olabildiği gibi traktör tahrikli silkeleyiciler de olabilir.Birim zamanda en fazla cevizi traktör tahrikli ceviz silkeleyici ile elde edebilirsiniz.Bu sayede yüzlerce ağactan bir kaç günde tüm cevizi yere indirebilirsiniz.

  Ceviz soyma işlemi, ceviz hasadının kalitesini en belirleyici işlemdir. Bu işlem esnasında cevizin kırılmaması gerekmektedir. Bu sebeple düşük devirli makineler tercih edilmelidir. Bu kategoride her kapasitede ceviz soyucu bulabilirsiniz. Örneğin cevizi soyacağınız yerde elektrik bulunmuyorsa traktörlü ceviz soyma makinesi tam size göre bir tercih olacaktır.

  CEVİZ HASAT MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi FİŞ Jeneratör güvencesiyle kolayca temin edebilirsiniz.


 • ÇAPA MAKİNELERİ
  ÇAPA MAKİNELERİ

  Grillo,Loncin,Honda, Antrac, Yağmur, Kaan, Datsu, Weima, Taral, Einhell, Pubert, Oleo-Mac, İkra gibi dünyaca ünlü makine üreticilerinin elinden çıkan çapa makineleri, en hesaplı ve en hızlı şekilde FisJenerator.com güvencesiyle sizlerle buluşuyor. Kurulduğumuzdan bu yana tüm makineleri ihtiyacınıza en uygun şekilde sipariş verebileceğiniz şekilde hesapladık.İstediğiniz çapa makinesini bütün özelliklerini inceleyerek sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tarım faaliyetleri toprakla başlar toprakla biter. Kaliteli bir çapa makinası sayesinde toprağın havalandırılması toprağın havayla buluşması için çok önemlidir.Herşeyi yapmış olmanıza rağmen toprağı çapa makinesi ile buluşturmadıysanız, ekim zamanı dahil sulama doğru debide ve sıklıkla yapılsa dahi havalandırılmış toprağa yapılacak ekim kadar verimli bir hasat olamamaktadır. Tohum ekimi yapılacak arazi önceden işlenip havalandırılarak tohum ekilmeden önce nizami teknik şartlara göre hazırlanmalıdır. Ve bunun de için çapalanmalıdır. Her türlü arazide ister büyük olsun ister geniş isterse de küçük, elle ve işçilerle yapılması durumunda günler alacaktır. Çapa makineleri bu süreyi saatlere çekerek kısa sürede toprağı havalandırmanızı sağlar.Kullanışlı, hızlı ve verimli bir çapalama işlemi isteyen çiftçiler, çapa makinelerini tercih etmektedir. Hobi bahçenizde benzinli veya elektrikli çapa makinelerini inceleyebilirsiniz.Çapa makineleri, diğer verim artırıcı makineler gibi küçük ve işlevseldir. Fazla yer kaplamaz, istenildiğinde çıkarılarak çalıştırılabilir. Sizi elle yapılan çapa faaliyetleri esnasında hava değişikliklerinden korur,ve büyük bir zahmetten kurtararak hasat zamanı en yüksek verimi almanızı kolaylaştırır. Güçlü çapa tipi motorlarla donatılan çapa makineleri, benzinli ve dizel seçenekleri ile göz doldurmaktadır. her türlü zorlu arazi koşuluna uygun, 15 beygir güce kadar erişen çok büyük çapa makineleri vardır. Bu büyük ve dizel motorla donatılmış çapa makinelerine römork dahi takılıp dağ tepe dinlemeden trafiğe kapalı yerlerde yük taşıyabilirsiniz. Şanzıman sistemli üretilen çapa makineleri toprak zeminde kolaylıkla çalışmak üzere üretilmiştir; ağaç altı, sıra arası, geniş alan çapalamaları için insan yükünü azaltan ve son derece hızlı ve verimli bir çapalama işlemi vadeden çapa makineleri, vites sistemleri sayesinde kullanıcısını hiç yormadan görevini tamamlar. Benzinle çalışan çapa makineleri bol ve ucuz yedek parça imkanı gözetilerek üretililirken yoğun kullanımdan dolayı doğacak olan zararlar yedek parçalara kolay ulaşım sayesinde çabucak atlatılabilir, özellikle çapa makineleri yoğun kullanıma da oldukça uygundur, dönümlerce tarla bir çapa makinesiyle sürülebilir ve makinenizde hiçbir sroun olmadan yağını ve aktarma organlarını kontrol ederk uzun yıllar kullanabilirsiniz.

  ÇAPA MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • ÇAYIR BİÇME MAKİNELERİ
  ÇAYIR BİÇME MAKİNELERİ

  Çayır biçme makinesi; çok amaçlı kullanımı olan bir makinadır. Özellikler dağlık alanlarda yabani ot, ağaç altı ot kesimi yapmasının yanı sıra kuru ot üretimi ve arazi temizleme için kullanılmaktadır. Tarım faaliyetleri arasında önemli bir iş olan otla mücadele, yabani otların üretim alanından çıkarılması her çiftçinin ilgilenmesi gereken bir iştir. Farklı kesim genişliğinde ve motorlarla donatılmış kullanışlı çayır biçme makine çeşitlerini Fisjenerator.com’da bulabilirsiniz.İstediğiniz bıçak ağzına göre modelleri değişen çayır biçme makinesi seçmek oldukça çok önemlidir. Diğer önemli husus ise çayır biçme makinesinden tam verim almak için nasıl dizayn edildiği, sapların ergonomisi ve bıçak açısının ot kesimine uygunluğu da göz önüne alınmalıdır. Teknik ve tasarım mantığı ile bakacağınız ve amaca uygun en elverişli marka ve modelleri fisjenerator.com'da çayır biçme makineleri kategorisinde inceleyebilirsiniz.

  Dikey eğimli alanlarda dahi çalışmak için uygun,çift tekerlekli ve güçlü benzinli veya dizel bir motorla donatılmıştır.

  ÇAYIT BİÇME MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • ÇİM BİÇME MAKİNALARI
  ÇİM BİÇME MAKİNALARI

  Haftasonu gelince çıplak ayak çime basmak artık lüks değil. İnşaat sektörü bahçeli evleri  yaygınlaştırıp alımını kolaylaştırınca insanlar sabah uyandıklarında o harikulade bahçeleri ile güne başlıyorlar.Bahçelerini dekore etmeye önem verdikçe bahçelerin bakımsız olduğu günler oldukça geride kalmaya başladı.Bahçeler yemyeşil çimlerle kaplanmış halde insana pozitif enerji veriyor ve sizden de bakımını bekliyor. Çimlerin bakımı için ister bir görevli tutun, isterseniz bunu üzerinizde hafta boyunca biriken negatif enerjiyi atmak için fırsat bilin, siz de kolaylıkla çim biçme makinesi ile bu işi yapabilirsiniz.Çimlerinizi doğal akışına bırakabilirsiniz ama bahçeniz düzensiz bir hal almaya başlayacaktır. Çim biçme makinesi artık bir lüks değil, her bahçeli konutta olması gereken bir makinedir. Fiş Jeneratör; elektrikli, benzinli, misinalı, akülü ve mekanik türde istediğiniz çim biçme makinesini, sizinle en hesaplı ve en hızlı şekilde buluşturuyor. Çim kaplı bahçelerin bakımı, şayet en basidinden bir çim biçme makinesine sahip değilseniz bile sizin için oldukça vakit alan ve zorlu işlemler isteyen bir iş olacaktır. Çiminize iyi bakarsanız, suyunu düzenli verirseniz aynı zamanda belirli zaman aralıklarıyla da kısaltırsanız çimlerinizin sağlığı bundan  olumlu etkilenecektir. Bahçenize bakarsanız bağ, bakmazsanız dağ olacağını bilirsiniz.Kesim düzenini bozduğunuzda bahçeniz bakımsız olacak, göz zevkiniz bozulacaktır. Bu yüzden çimler belirli periyot içinde biçilmelidir. Çimlerinizin kontrol dışına çıkmasına izin verirseniz, bahçenizde çiçek yetiştirmek imkansız hale gelecek, bahçeniz vahşi bir görünüme sahip olacaktır.Bahçenizin hem dışarıdan kötü bir görünümü olacak, hem de toprağın ve diğer bitkilerin verimini düşürecektir.Boyu beş santimetreyi geçen çim kaplı alanlar,iş planına alınarak kısaltılmalıdır, dikkat edilmesi gerekn bir diğer husus ise çimlerin ekili olduğu alanın iklimine göre beş santimetreye ulaşması bir iki haftayı bulabilir, bundan daha uzun süre alabilir.

  ÇİM BİÇME MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • ÇİM BİÇME TRAKTÖRLERİ
  ÇİM BİÇME TRAKTÖRLERİ

  Çim biçme traktörü, büyük alanlarda çim biçme amacıyla üretilmekte olan bir çim biçicidir. Üzerinde binici ile kullanılmaktadır.Üzerinde çok güçlü motorlar ve geniş açılı kesim bıçakları sayesinde belli bir hızda en  fazla seviyede çimi biçerek üzerindeki hazneye doldurur. Güçlü ve dayanıklı olan bu model çim biçiçiler, aynı zamanda üretici firmanın makine için özel geliştirdiği aksesuarlarla farklı amaçlarla da kullanılabilir.Örneğin kar küremesinde veya süpürme işlemlerinde kullanılabilir.

  Hız ve yön değiştirme imkanı sunan hidrostatik şanzıman bu modellerin olmazsa olmazıdır. Alçak ve yüksek çim biçme kesim ayarları bulunmaktadır.

  Çim traktörleri ile büyük bahçelerde kısa sürede istenilen boyutlarda çim kesimi yapabilirsiniz.

  ÇİM BİÇME TRAKTÖRLERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • ÇİT BUDAMA MAKİNALARI
  ÇİT BUDAMA MAKİNALARI

  Çit budama makineleri, çit bitkilerinin biçilip düzeltilmesi amacıyla park, bahçe ve benzeri alanlarda kullanılan bir makinedir.Halk arasında lükstrüm adı ile bilinir. Çit düzeltme makinesi iki farklı motor tipine göre farklı modellere ayrılır. Benzinli çit düzeltme makinaları ve elektrikli çit düzeltme makinaları olarak şekillenir. Elektrikli makinelerde 220 Volt ile çalışan ve 12-24 Volt aküyle çalışan modeller bulunmaktadır. Diğer benzin motorlu testere ve motorlu tırpan makinelerindeki gibi, çit budama makinaları da iki zamanlı motorla çalışmaktadır.

  Benzinli çit budama makinaları, motor gücünü kesici uçlara aktaran organlarının iyi çalışması sayesinde sahada budama işlerini hızlıca yapar. Elektrikli çit budama makinelerinden daha yüksek performansa sahiptir. Elektriğin olmadığı yerlerde benzinli çit budama makinesi tercih edilmelidir. Bu tercih, tabii ki elektrikli çit budama makinelerinin düşük performanslı olduğu anlamına gelmemelidir. Eğer budayacağınız çitlerin alanı küçükse benzinli çit budama makineleri size biraz daha fazla maliyet çıkaracaktır. Bu sebeple elektrik varsa elektrikli çit budama makinelerinden veya akülü çit budama makinelerinden istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

  Bu makinelerin hafif olması sebebiyle kullanıcısı en uzun süre çalışabilir. 90 metreye kadar mesafelere bir ara kablo ile sorunsuz erişebilirsiniz. Uzak mesafeler için ise akülü modeller kullanım kolaylığı sayesinde hızlıca yaygınlaşıyor. Çevreci yapısıyıla benzin tüketmeden de çit budamak çok kolay hale geliyor. 2 zamanlı motorun sesine kıyasla sadece çit budama sesini duyacağınız gibi performansları da size beklentinizi karşlıayacaktır. İşiniz bittikten sonra bataryasını şarj ederseniz bir sonraki kullanıma hazır olacaktır. Çit biçme makinaları ve makasları da bahçelerin, parkların, benzinliklerin, fabrikaların v.b. tüm alanların düzeni için kullanıldığında güzel bir insan eliyle oluşmuş sanat eseri ortaya koyacaktır. Ancak hangi ürünü alacağınızı bilmiyorsanız rastgele bir seçim yapmamalısınız. Hemen yukarıda bulunan telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçerek destek alınız. Sizin için en ideal ürünü seçebilmek için yardımcı olmak isteriz.

  ÇİT BUDAMA MAKİNALARI kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • DAL ÖĞÜTME MAKİNALARI
  DAL ÖĞÜTME MAKİNALARI

  Bahçeli yerlerde, yazlıklarda ve parklarda ağaçların dallarının budanması, yere düşen yaprakların toplanması gibi işlerde makinelere ihtiyaç duyarız. Kolay çalışacak aletler hepimizin isteğidir. Bu organik atıkların kullanılabilecek hale getirecek bir takım öğütücü el aletlerine veya makinalara ihtiyacımız olacaktır. Bir bahçede bu tip makinaların varlığı bahçe bakımı, çim temizliği gibi önemlidir. Bu araçlar dalları, ot gibi bitkileri ve diğer bazı öğütülecek organik maddeleri parçalayıcı haznesine toplar ve böylece bahçede ihtiyacınız olmayan fazlalıklardan, öğütülmüş ve sıkıştırılmış halde yanmaya hazır küçük bir alan kaplayacak şekilde kolayca toplanmasını sağlar.

  Bu atıkları içeriğine göre yeniden kullanılabileceğiniz gibi yakmak istediğinizde de bu yöntem bahçeyle uğraşanların atık yönetmesi için çevre dostu bir yoldur. Piyasada bulunan birkaç farklı modeli karşılaştırıp ve bahçede bulunan atık türü ve miktarı üzerinde düşünerek değerlendirme yapıp, bu makinalardan birini seçerek bir dal öğütücü satın almak en mantıklı yoldur.

  Dal öğütücülerin bazı gelişmiş modelleri dalların yanında ek olarak yaprakları da parçalayıp öğütebilmektedir. Uygun fiyatlı basit bir dal öğütücü alınması halinde  küçük dalları öğütmek adına mantıklı olmaktadır. Bu tip darbeli öğütücüler bir gıda hazırlama makinesine benzer şekilde bir dönen bıçak kullanır ve makinenin içinde organik atıklar öğütülmektedir. Kalın dalları öğütmek için daha güçlü makinelere ihtiyaç duyalacaktır. Bu tip makinelerin özelliği, parçalayıcı öğütücüler olarak tabir edilen makinelerdir ve kullanılmaları durumunda daha verimli bir sonuç alınır. Bu model büyük tip öğütücüler göreceli yüksek fiyatlı olmalarına rağmen ses seviyeleri az olduğu için tercih edilirler.

  Dal öğütücülerinde darbeli parçalayıcılardaki gibi el ile organik atık beslemesi yapılır. Elektrik ya da benzinle çalışan dal öğütücüler arasında kararsız kalınması durumunda genellikle benzinli öğütücülerin elektrikli modelden daha güçlü olduğu göz önünde tutulmalıdır.Benzinli modeller serbest olarak dolaşma özgürlüğünü sağlasa da pahalıdırlar ve bakıma ihtiyaç duyabilirler. Bu tip makineye sahip olunduktan sonra sürekli ilk günkü performans alınmak istenirse temizlik bilgilendirmeleri okunarak düzenli olarak kullanım sonrası temizliği yapılması tavsiye edilmektedir. Garanti sağlayan markaları tercih etmek olası zararlar karşılığında hizmet almayı sağlayacaktır, ayrıca kullanım kılavuzunda hangi aletin hangi kapasitelerde ve büyüklükte öğütme yapabileceğine dair sınırlamalar genellikle bulunmaktadır.

  DAL ÖĞÜTME MAKİNALARI kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • EL TRAKTÖRLERİ
  EL TRAKTÖRLERİ
  Grillo, Pubert, Taral gibi dünyaca ünlü makine üreticilerinin eseri olan el traktörleri en hesaplı ve en hızlı şekilde FisJenerator.com güvencesiyle sizlerle buluşuyor.
  İstediğiniz el traktörünü bütün özelliklerini inceleyerek sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tarım faaliyetleri toprağa düşen ilk damla ile başlar toprakla biter. El traktörü toprağın havalandırılması toprağın havayla buluşması için çok önemlidir. İlaçlama, budama gibi işlemleri yapmış olmanıza rağmen toprağı el traktörü ile buluşturmadıysanız, ekim zamanı dahil sulama doğru debide ve sıklıkla yapılsa dahi havalandırılmış toprağa yapılacak ekim kadar verimli bir hasat olamamaktadır. Toprak içinde yapılacak tüm işler için toprağın işlenip havalandırılması gerekmektedir. Ve bunun de için çapalanmalıdır. Her türlü arazide ister büyük olsun ister geniş isterse de küçük, elle ve işçilerle yapılması durumunda çapalama faaliyeti günler alacaktır. El traktörleri bu süreyi saatlere çekerek kısa sürede toprağı havalandırmanızı sağlar.Kullanışlı, hızlı ve verimli bir çapalama işlemi isteyen çiftçiler, büyük el traktörlerini tercih etmektedir. Benzinli ve Dizel modelleriyle el traktörleri geniş ve güçlü motor seçenekleri sunmaktadır.

  El traktörleri, verim artırıcı makineler gibi işlevseldir. Fazla yer kaplamaz, istenildiğinde çıkarılarak çalıştırılabilir. Sizi elle yapılan çapa faaliyetleri esnasında hava değişikliklerinden korur,ve büyük bir zahmetten kurtararak hasat zamanı en yüksek verimi almanızı kolaylaştırır. Her türlü zorlu arazi koşuluna uygun, 17 beygir güce kadar erişen çok büyük el traktörleri vardır. Bu büyük ve dizel motorla donatılmış el traktörlerine römork dahi takılıp dağ tepe dinlemeden trafiğe kapalı yerlerde yük taşıyabilirsiniz. Büyük çapa makinelerinde farkı ise, tekerleklerini hiç çıkarmadan tüm işlerinizi yapabilirsiniz.Şanzıman sistemli üretilen el traktörleri toprak zeminde kolaylıkla çalışmak üzere üretilmiştir; ağaç altı, sıra arası, geniş alan çapalamaları için insan yükünü azaltan ve son derece hızlı ve verimli bir çapalama işlemi vadeden el traktörleri, vites sistemleri sayesinde kullanıcısını hiç yormadan görevini tamamlar. Gidonu ters dönerek her iki yönde çalışan modelleri bulunmaktadır. Gidonu dönen el traktörlerine, üretici firmanın ürettiği farklı aksesuarlar ve ataşmanlar sayesinde farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz.
  Benzinle çalışan el traktörleri bol ve ucuz yedek parça imkanı gözetilerek üretililirken yoğun kullanımdan dolayı doğacak olan zararlar yedek parçalara kolay ulaşım sayesinde çabucak atlatılabilir, özellikle el traktörleri yoğun kullanıma da oldukça uygundur, dönümlerce tarla bir el traktörü vasıtası ile sürülebilir ve makinenizde hiçbir sorun olmadan yağını ve aktarma organlarını kontrol ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  EL TRAKTÖRLERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • FINDIK HASAT MAKİNELERİ
  FINDIK HASAT MAKİNELERİ

  Fındık, Karadeniz bölgesinin bir numaralı geçim kaynağı olarak çiftçinin yıllardır hasat yaptığı bir meyvedir. Türkiye, dünya fındık üretiminin %80 civarlarında kendisi karşılamaktadır. Bu nedenle çok stratejik bir üründür.

  Fındık Hasat Makineleri, yerel makine imalatçılarının üreticinin ihtiyaçlarını en etkin şekilde doğru analiz ederek üretimi yaptığı makinelerdir, aletlerdir. Verimli toplanan fındık sayesinde üretici daha düşük bedellerle hasat yaparak buradan kar elde edecektir. Yıllara göre fındık fiyatının değişken olduğu düşünülürse, makien tercihinin ne kadar önemli olduğu görülebilir.

  Fındık hasat makineleri Avrupa Birliği normlarına göre imal edilmelidir. Makine üretiminde insan ve fındık ile temas olduğu için kanserojen maddeler ihtiva etmemeli, makinelerin sertifikasyon belgelerine sahip olduğu bilinmelidir. Özellikle fındık kabuğu kırma işlemi esnasında mamulun bozulmadan kırılması şarttır. Bu durumda kabuk kırma şiddeti iyi ayarlanmalı, fazla kuvvet uygulanması durumunda fındığı un ufak edebileceği dikkat edilmelidir.

  FINDIK HASAT MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi FİŞ Jeneratör güvencesiyle kolayca temin edebilirsiniz.

 • HASAT MAKİNELERİ
  HASAT MAKİNELERİ

  İnsanoğlunun tarımla ilgilinmesi avcı toplayıcı dönemle birlikte başlayan bir yolculuktur. tarım sayesinde yerleşik düzende buğday tohumunu ehlileştirerek ekmek üretmeye başlamışlardır.

  Hasat yapmak, bir üreticinin toprağı tohuma hazırlaması ön çalışmalarından mamulu toplayıncaya kadarki olan sürecin tamamıdır. Tüm çalışmalar başarı ile bitip geriye dönüp bakıldığında yağmurun istenildiği zaman dozunda yağmış olması, hastalık olmaması, ürünü toplayacak alet ve ekipmanların iş başında olması gibi birbiri ile zincirleme bağlı planlama gerektiren çalışmalarla sağlanmıştır.

  Genel olarak Hasat Makineleri; tarlada bahçede zorlu bir takım işleri en verimli yöntemlerle, toplanan mamulu toptancıya veya son tüketiciye satışına hazır hale getirmesine imkan sağlayan makinelerdir. Bu sayede verimi artırdığınız gibi toplam maliyetlerinizi aşağı çekmeye imkanına kavuşursunuz.Örneğin ceviz bahçenizde oluşturacağınız toplama ve hasat makineleri sayesinde tüm ürünleri kısa sürede satışa hazır hale getirebilirsiniz.

  HASAT MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi FİŞ Jeneratör güvencesiyle kolayca temin edebilirsiniz.

 • HAVALANDIRMA MAKİNALARI
  HAVALANDIRMA MAKİNALARI

  Yemyeşil çimlerinizin sağlığı, bahçenizin güzelliği için gerçekten önemlidir. Bahçelerde, parklarda ve spor faaliyetlerinin yapıldığı spor komplekslerinde çim ve yeşillik alanların sürekliliği çok dikkat edilmektedir. Bu güzel çimlerin sağlıkla büyümesi için bazı aletlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayede bahçelerde, spor müsabakalarının yapılacağı alanlarda, piknik alanlarında, doğal otlatma alanlarında,parklarda, toprağın düzenli ve verimli şekilde işleyebilmesi ve çimin sağlıklı olma yolu açılmaktadır.

  Genel olarak alan büyüğünde el aletleri yeterli olamamaktadır. Bu durumlarda elektrikli veya benzin motoruyla donatılmış yardımcı aletler insanların yardımına sunulmakta ve hem zaman hem de güçten büyük tasarruflar sağlanmaktadır. Çim havalandırma makineleri, çimler büyüdüğü zaman toprağı havalandırmak için tasarlanmış bir bahçe aracı diyebiliriz. İtme gücüyle çalışan çim havalandırma araçları olduğu gibi elektrikli makineler de bulunmaktadır. Sıkıştırılmış veya sıkışmış çimler, havalandırılma yoluna gidildiğinde, toprak drenajını artırır ve solucanları, mikrofaunayı ve oksijene ihtiyaç duyan mikrofloranın oluşmasını sağlar. Çim havalandırma iki olaya yardımcı olmaktadır: Çimleri kontrol altında tutmaya ve toprak sıkıştırmasının azaltılmasını sağlar. Çim örtüsü, toprağın oldukça önemli derecede ihtiyaç duyduğu oksijeni engelleyebilme kabiliyetine sahiptir ve düzeni bozan, sağlıklı çimi gelişimden mahrum bırakan ölü organik doku tabakası olarka adlandırılabilir. Toprak sıkışmasıyla çimin kökleri suya erişimi zorlaşır.. Çimleri biraz ıslatarak ve çim havalandırma makinasını bu durumda kullanarak bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Sürekli ve sağlıklı çimler yetiştirmek için bu önemli makinenin kullanılması veya bulunabiliyorsa başka yöntemlerle toprağın sağlıklı şekilde havalandırılması yöntemiyle ilgili yapılan deneyler de bunu kanıtlar niteliktedir.

  Çim havalandırma makinelerinin bazı çeşitlerinde, havalandırıcı yerden toprağı kaldırır ve saha üzerinde çekirdekleri bırakır. Bu durum, toprakta sıkıştırmayı azaltır ve delikler uzun süre açık kalabilir. Sonra havanın, gübrenin ve suyun, çimin köklerine ulaşması daha kolay olacağından faydalı bir işlem yapılmış olunur. Bir çivili çim havalandırıcıysa, kama biçimli sivri uçlarını kullanarak toprağı yana doğru iterek toprakta delik oluşturur. Yerden toprak kaldırılmadığından dolayı, su kuyularının etrafında sıkıştırılmış toprağı kısa sürede genişletir ve deliklerin daha kısa sürede kapanmasına yol açmaktadır.

  HAVALADIRMA MAKİNALARI kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi FİŞ Jeneratör güvencesiyle kolayca temin edebilirsiniz.

 • İLAÇLAMA MAKİNELERİ
  İLAÇLAMA MAKİNELERİ

  Yetiştirdiğiniz tüm bitkiler, dışarıdan gelen zararlılara karşı savunmasızdır. Salgın bir hastalık veya böceklerden oluşan saldırı karşısında yapacağınız en önemli hamle bu tip negatif durumlardan bitkinizi korumaktır. Koruma işini yapmanız için el aletleri ve bu iş için özel hazırlanmış motorlu ilaçlama makineleri size yardımcı olacaktır.

  Teknik olarak damlalar halinde ilacı püskürten bu aletler suya belli basınç uygulayarak içindeki ilaç karışımını hedeflenen noktaya iletir. Bu sayede toprak ve mahsülleriniz etkin ve dengeli bir şekilde korumaya kavuşacaktır. Toprak ve mahsulun durumu ne olursa olsun, yağmurlama tipi ilaçlama makineleri ile sağlıklı ve gösterişli mahsullere kavuşmanızı amaçlanıyor. Taşınabilir olması ve pratik kullanımı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller sayesinde, hayalinizdeki sağlıklı bahçeye ve mahsullere sahip olabilir mevsim koşullarının olumsuz etkilerini en aza indirebilirsiniz.

  İlaçlama Makinası Fiyatları

  El tipi manuel modellerinden benzin motorlu ilaçlama makinelerine kadar boyut ve kullanım alanlarına göre değişen ilaçlama makinesi fiyatları, her bütçeye uygun modelleri ile herkese hitap ediyor. Kolaylıkla taşınabilen ve etkili bir püskürtme mesafesine sahip portatif ilaçlama makineleri; ağaç ilaçlamaları, mahsul ilaçlamaları, karışım püskürtme gibi değişken işlerde kolaylıkla ulaşmanızı amaçlıyor.Püskürtme tertibatını bidonuna yerleştirerek spreyi açık konuma getirdikten sonra ilaçlama işlemine başlamanızı sağlayan aletler, aynı zamanda kolay bir kullanım sunuyor. Bahçelerinizi, toprak alanlarınızı ya da tarlalarınızı rahatlıkla ilaçlayabilirsiniz.Farklı depo hacimleri ve motor güçleri ile çeşitlendirilmiş ilaçlama makineleri, geniş bir kullanım alanında faaliyet göstermenizi sağlıyor. Kullanım alanınız geniş ve engebeli ise benzinli tip modelleri tercih edebilir, tüm işlemlerinizi tek bir seferde tamamlayabilirsiniz. Oturma yeri ve direksiyon kontrol aksamları ile birlikte gelen ilaçlama makineleri, girilmesi zor bölgelere ve dar alanlara uygun farklı başlıklarla da ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır. İlaçlama makinenizin giremediği ya da ulaşamadığı noktalarda 15 metreye kadar uzanan hortumları ve ilaçlama tabancalarını tercih edebilirsiniz.

  İLAÇLAMA MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi FİŞ Jeneratör güvencesiyle kolayca temin edebilirsiniz.

 • KAR KÜREME MAKİNELERİ
  KAR KÜREME MAKİNELERİ
  Kış aylarında kar yağışı ardından kapanan yollar, çalışmayan arabalar ve diğer tüm soğukla ilgili sorunları hepimiz yaşıyoruz. Zaman oluyor ki eve girmek bile hatta eve ulaşmak bile başlı başına bir can sıkıntısı oluyor. Şehirlerarası veya şehir içinde, kaliteli bir ulaşımı en karlı kış gününde yaşamak hepimizin dileğidir. Fakat bazı durumlarda yerel idarenin, kamu kuruluşlarının çalışmaları yetersiz olabilmektedir. Yolu açmak için bir çok alet bulunmaktadır. Bu aletler sayesinde insan eliyle veya bu iş için özel dizayn edilmiş makinalarla ulaşımı sorunsuz hale getirmek artık çok kolay hale gelmiştir.

  Kar küreme makineleri, bahçeniz, fabrikanız, oteliniz gibi yoğun kar yağışı ardından ulaşılması zor olabilen yerlerdeki kar kütlesinin özel bir teknik ile püskürterek yolunuzu açmaktadır. Bu makinalar içindeki helezon vasıtasıyla öncelikle önündeki kar kütlesini kırar ve bunu özel tertibatı sayesinde aktarma organlarına iletir. Makine içinde toplanan kar parçaları bacadan istenildiği yöne doğru püskürtülür.
  Her bütçeye uygun kar küreme makinaları bulunmaktadır. Kullanılacak yer engebeli ise paletli tip modelleri tercih edebilirsiniz. Paletli kar küreme makineleri ile zorlanmadan bir kerede işinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı çim biçme makinesi veya çapa makinesi gibi yönetilmektedir. Eğer makine arkasından gelerek yönetmek istemezseniz ATV önüne takılan modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede 4 tekerlikli bir arazi aracı ile karı kütlesini yolunuzdan temizler, rahat bir ulaşım imkanına erişirsiniz. Ayrıca arabaların önüne takılarak da kar küreme makinaları bulunmaktadır. Aracınız zorlu kış şartlarına uygunsa ve motoru da güçlüyse pekala bu tip bir makine de işinizi görecektir.

  Güçlü benzinli motorlarla donatılmış kar küreme makineleri bol yedek parça imkanına sahiptir.Yoğun kullanımdan dolayı doğacak olan zararlar yedek parçalara kolay ulaşım sayesinde çabucak geride bırakılabilir, özellikle yoğun kullanıma da oldukça uygundur, dönümlerce araziyi tek bir kar küreme makinesi vasıtası ile üzerindeki karı temizleyebilirsiniz. Makinenizde hiçbir sorun olmadan yağını ve aktarma organlarını kontrol ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

  KAR KÜREME MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • MEYVE VE GIDA İŞLEME MAKİNELERİ
  MEYVE VE GIDA İŞLEME...

  Meyveleri işlemek uzmanlık gerektirir. Dalından koparılmış taze bir meyveyi uygun şartlarda sakladıktan sonra işlemek, ham halden kullanılır hale getirmek için aradığınız tüm makineler FİŞ Jeneratör'de ! Alanında dünyaca bilinen Speidel, Grifo, Francesco Palumbo meyce işleme, ayrıştırma ve sıkma makinelerini en uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

 • MOTORLU TESTERELER
  MOTORLU TESTERELER

  Motorlu testereler, halk arasında bilinen ismiyle ağaç kesme hızarı, farklı özelliklere sahiptir.Zincirli ağaç kesme makineleri bu ürünlerin genel adıdır.Bu makinelere dünyaca ünlü markaların ürünlerini Motorlu Testereler kategorisindeki ürünler arasından kolayca temin edebilirsiniz.Bahçe işlerinde kullanılan yüzlerce çeşidi kapınıza getiren fisjenerator.com, ağaç kesme makinelerini de size sunuyor. Zincirli ağaç kesmeler kategorisinden ulaşacağınız ağaç kesme makinelerini elektrikli, benzinli ve akülü olarak farklı türlerde bulabilirsiniz. Kategori altından ulaşacağınız bu ürünlerin özelliklerini, fiyatlarını ve markalarını karşılaştırarak ağaç kesme makineleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Zor kesilen ağaç türlerini kolayca kesen ve budama işlerinde kullanılan yüksek performanslı, elektrikli ürün çeşitlerini de kategoriden temin edebilirsiniz. Elektrikli ağaç kesme testereleri arasında kaliteli zincir ve dayanıklı tasarıma sahip ürünleri bulabilir, bu ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Zincirli ağaç kesmeler kategorisinden bulabileceğiniz bu ürünlerin yanında hızlı kesim özelliği ile kısa sürede daha verimli çalışma imkanı veren makineleri inceleyebilirsiniz. Bu makine çeşitlerine Husqvarna gibi markalardan ulaşabilir, anahtarsız kolay zincir değişimine sahip hafif ve ergonomik ürünleri de kategoriden satın alabilirsiniz. Elektrikli makinelerin yanında benzinli ağaç kesme makinelerine de kategoriden ulaşabilir, farklı motor gücüne, farklı ebatlarda yakıt deposuna ve gürültü seviyesine sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu ürün çeşitleri arasında yarı profesyonel ve tam profesyonel kullanım için tasarlanan makineleri de tercih edebilirsiniz. Motorlu Testereler kategorisinden ulaşacağınız ağaç kesme makinelerine Husqvarna, Hyundai, Solo, Oleo-Mac, Efco, İtal, Secho, Alpina, Bosch, CatPower, Zomax, Wolf Garten,Einhell, Echo, KL, Dolmar, Mcculloch, DBK gibi pek çok markadan temin edebilirsiniz.

 • SULAMA
  SULAMA

  Su, hayatın önemli sürekliliğini sağlayan nesnesi. Susuz bir hayat gerek insanlar gerekse tüm canlılar için mümkün değil. Suyu doğru yönetmek, küresel iklim değişikliği ile birlikte çok önemli bir hale geldi. Suyun toplandığı alanlardan tahliyesi, su olan depo veya açık alandaki birikintiden suya ihtiyaç olan noktaya iletmek için en kolay çözüm su motorlarını kullanmaktadır. Aynı zamanda su motorları, motopomp olarak da söylenegelmektedir.

  Sulama kategorisi, suyun tahliyesi hızlı bir şekilde gören makinelerden oluşmaktadır. Benzinli Su Motorları, Dizel Su Motorları ve Elektrikli Su Pompalarından oluşmaktadır.

  SULAMA kategorisinin alt kategorilerindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • TOPRAK BURGU MAKİNELERİ
  TOPRAK BURGU MAKİNELERİ

  Tarımsal faaliyetler, zaman zaman insan doğasını zorlayıcı işleri beraberinde getirir. İster bahçenizi güzelleştirirken isterse de tarım alanında yaptığınız işlerde amatör veya profesyonel aletleri kullanmalıyız. Bu aletlerin tasarımında tek kişilik işler göz ününde tutularak kolayca yönetilebilen makineler herkesin istediği türden araçlardır. Bu sayede kısa sürede daha fazla iş çıkarabilinir. Bazı zorlayıcı işleri bitirecek makineler ise iki kişiye göre tasarlanarak hızlı ve pratik şekilde uygulanabilmesi için geliştirilmiştir. Bu makinelerden olan toprak burgu makinaları önemli ve yararlıdır.

  Toprak burgu makinaları burgulu uca sahip, dönen helezonlu vidalı ve delinen toprağı dışarıya atabilen benzin motorlu ve güçlü aletlerdir. Silindir gövdeleri paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Burgu makinalarının bilinen en büyük boyları inşaat gibi iş sahalarında kullanılmaktadır. Toprak burgu makinesi sayesinde işler oldukça hızlı ilerlemektedir, sağladığı ciddi iş tasarrufu ile bir ayda yapabilecek işleri birkaç güne çekebilecek kadar güçlü ve dayanıklı motorlar bu hızlı iş görmenin temelinde yatmaktadır.

  Toprak burgu makinalarının asıl kullanım alanı, tarım ve peyzaj işleridir. Bu makine sayesinde tarım faaliyet yapanlar işlerini çok kolaylaştırmaktadır. Toprak burgu makinaları  toprakta delik açarak bağ kütükleri veya genel bitki ve ağaçların yuvaya konulması, işaret levhası ve yol aydınlatma direkleri için çukur açma, seralarda ve çit yapımında yerleştirme işlemleri için oyuklar yapma ve buna benzeyen işler için boyutu değişken çapta oyuklar oluşturur. 8, 10, 15, 20 ve 40 cm çaplarında burgular sıkça tercih edilen modellerdir.

  Güçlü motora sahip burgu makinaları ileri ya da ters dönüşlü olan kabiliyetlerine sahiptir. Güçlü motora sahip ve el ile kullanıma müsait olanları genellikle iki kişi tarafından kolaylıkla istenilen boyutlarda delik açmak, çukur oluşturmak için kullanılabilir. El kullanımında bazı markalar tarafından, tutma koluyla iki kişinin oyma işlemi yaptığı sırada biri kontrolünü kaybederse makinanın otomatik olarak bu durumu algılayıp duracağı şekilde emniyet güvenliği konulmuştur. Ayrıca tek kişilik kullanıma uygun olan ve daha küçük çaplı oyuklar açılmasını sağlayacak burgu makinaları da tercih edilebilir. Toprak burgu makinalarının güçlü olanlarında iki zamanlı motor kullanılmıştır ve iki zamanlı motorlu bu makinalarda yüksek devir ve performans ihtiyacına cevap verecek özellikler mevcuttur. Bu motorları tırpanlarda, ilaçlama makinalarında, motorlu testerelerde kullanılan modellerle aynıdır.

  TOPRAK BURGU MAKİNELERİ
   kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • ÜFLEME-SÜPÜRGE-TOPLAMA MAKİNELERİ
  ÜFLEME-SÜPÜRGE-TOPLAMA...

  Yaprak üfleme, toplama ve süpürge makineleri FİŞ Jeneratör aracılığı ile hesaplı fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Dünyanınn bildiği güvendiği markalar markalar Husqvarna, Einhell, Hyundai, Solo, Oleo-Mac, Palmera, Mtd, Secho, Honda, Wolf Garten ve Bosch’un işbirliğiyle yaprak toplama, süpürge ve üfleme makineleri, her mevsim güzel bahçelere sahip olmanız ve bakımlarını kolaylıkla yapabilmeniz amacıyla beğeninize sunuldu. Siz de bu kategoriden ister bahçenizde, ister işletmelerinizde kullanmak için bu yaprak toplama, süpürme ve üfleme makinelerinden size en uygununu seçebilir ve her mevsim bahçe temizliğini büyük bir keyifle yapabilirsiniz.

  Her mevsim dökülen yaprakları toplamak bir kaç dakikada biten bir iş haline geldi. Toplanan yaprakları istediğiniz yerde rahatlıkla yığın haline getirebilirsiniz. Süpürge makineleri ile çok rahat şekilde yaprakları yüksek hava debisi ile süpürebilirsiniz. Bu yöntemle toplama işini yapmadan tüm yaprakları ortamda dağıtmış olursunuz. Sessiz motor ve dizaynları sayesinde çalışmalarınızı ne zaman isterseniz kimsenin rahatsız olmasından çekinmeden rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Hafif yapısı sayesinde yaprak toplama ve üfleme makineleri kullanımı çok kolaydır ve nerede ihtiyaç varsa o bölgeye rahatlıkla taşınabilir. Saniyede yetmiş beş metre üfleme hızına sahip olan ve saatte sekiz yüz kırk metreküp hava üfleyebilen yaprak toplama ve üfleme makineleri vardır, bu güce sahip bir yaprak toplama ve üfleme makinesinin ağırlığı ise maksimum beş buçuk kilogramdır. İnanılmaz bir hafiflik ! Kimi model makineler ise üzerinde hazır entegre bir sepet veya bohçaya sahiptir ve böylece yaprakları çekip sepetinde biriktirebilir. Bu sayede yaprakları hazne dolduğunda noktaya boşaltabilirsiniz. Kompost gübre yapımında bu yaprakları kullanılabilirsiniz. Bu sepetler ya da bohçalar kullanım esnasında boş ya da dolu iken kolaylıkla çıkarılıp takılabilecek şekilde yapılmıştır. Bazı makinelerin öğütme fonksiyonu da özellikleri arasında bulunmaktadır. Öğütme özelliği sayesinde kompostlama işleminde kullanılacak yapraklar önceden parçalanarak daha etkili bir kompostlama elde edilir. Ev tipi yaprak toplama ve üfleme makineleri daha hafif ve daha kolay kullanılır şekilde dizayn edilen modellerdir. Büyük kurum ve kuruluşların park ve bahçelerinde kullanılacak olan modeller, on kilogram ve daha üzerine ulaşan ağırlıklarda, benzinle çalışacak şekilde ve geniş silindir hacmi ile birlikte daha büyük olarak üretilirler.

  Yaprak üfleme makineleri ayrıca kurumuş dut tanelerini yapraktan ayırmak için de dut yetiştiriciliği yapan bölge çiftçileri tarafından kullanılmaktadır.

  YAPRAK ÜFLEME-SÜPÜRGE-TOPLAMA MAKİNELERİ kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • YÜKSEK BASINÇLI YIKAMA MAKİNELERİ
  YÜKSEK BASINÇLI YIKAMA...

  Yaşadığımız alanların, kullandığımız alet ve araçların temizliği her şartta önemlidir. Temiz olması sayesinde hem konfor artar hem de araçların ömrü uzayacaktır. FİŞ Jeneratör , en kaliteli ürün ve dünyaca bilinen markaların temizlik için son derece önemli olan basınçlı yıkama makinelerini sitemiz üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Arabanızı, traktörünüzü ve yıkamak istediğiniz diğer ne varsa bu makineler sayesinde yıkamak artık çok kolay.


  Müşteri yorumlarını okuyarak istediğiniz modelin ihtiyaçlarızı nasıl çözüm olacağını görebilirsiniz.Online olarak hizmet veren alışveriş siteleri içerisinden en kolay ulaşılabilen ve tercih edilen site olan fisjenerator.com sayesinde siz de ihtiyacınız olan ürünleri fırsatlardan ve avantajlardan yararlanarak alabilirsiniz.

  YÜKSEK BASINÇLI YIKAMA MAKİNELERİ kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • YÜKSEK DAL BUDAMA ALETLERİ
  YÜKSEK DAL BUDAMA...

  Profesyonel veya hobi düzeyinde yapılan bahçecilik, şehir hayatından koparak doğaya ile buluşan harika bir uğraştır. Her büyüklükteki bahçede, bağda olması gereken bir takım bahçe alet ve makinaları bulunmaktadır. Ayrıca bunlar bahçelere çalışmaya giden emekçilerin de sahip olması gereken şeylerdir.Çim ve çit biçme makinaları, çapa makinaları, tırpanlar, sulama makinaları bu makinalardan önde gelenleridir.

  Yüksek dal budama budama aletleri de bu işi ister profesyonel olarak yapıyor olun, isterseniz amatör olarak ya da bahçenizdle ilgili büyük hayallariniz olsun, isterseniz bahçenize bir hobi olarak bakıyor olun, mutlaka bulundurmanız gereken makinalardan biridir. Budama, ağacın kesilmesi gereken yaprak ve dallarının bedenden ayrılması, daha sağlıklı sürgün ucu vermesini sağlamak için yapılan bir kesme işlemidir. Ağaçlarda yapılacak budama işlemi, ağacın verimini arttırırken  daha güçlü ve daha canlı olmasını sağlar. Ulaşamayacağınız noktlara yüksek dal budama makinaları ile erişmek artık çok kolay.

  Budamanın, ağaç için en önemli faydalarından biri de gençleştirici özelliği olmasıdır, bu sayede bitkiler ölü olan yaprak ve dallarından kurtularak buraya harcayacakları öz sıvıyı diğer dallarına ve yapraklarına harcar, böylece daha genç ve dinç bir görüntü elde ederler. Bitkilerin yaşlı, kuru, ölü dal ve yapraklarından kurtulması, gelişimi için çok önemlidir. Gerek yüksek kesimlerinde gerekse kolaylıkla ulaşabilinen yerlerde budama işlemi hiç yapılmıyorsa ağacın ömrü gitgide kısalacak ve belki de sonunda kuruyabilir hale gelecektir.

  Ağacınızın verimi için budama işi çok önemlidir. Bunun için büyük bir ileri teknolojik el aleti ve makinalar bulunmaktadır. Bu aletlerden sahip olduğunuzda ek masrafa ve profesyonel birinin tutulmasına gerek kalmayacaktır. Elbette ki budama yapmadan önce dikkat edilecek konuların en önemlisi budama mevsiminde olunup olunmadığıdır. Her ağacın belli bir budama mevsimi vardır, mutlaka dikkat edilmelidir. Budama mevsiminde yapılan budamadan sonra ağacın kendi yaralarını iyileştirmesi daha kolay olmaktadır. Diğer önemli konulardan biri de budama için doğru aletlerin seçilmiş olup olmamasıdır.

  YÜKSEK DAL BUDAMA ALETLERİ kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • YARDIMCI ÜRÜNLER
  YARDIMCI ÜRÜNLER

  Bu kategoride, Husqvarna Motorlu testereler için özel olarak geliştirilmiş orjinal zincirleri, kılavuzları ve rimleri inceleyebilir, detaylı açıklamalarına bakarak size en uygun modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 • ZEYTİN HASAT MAKİNELERİ
  ZEYTİN HASAT MAKİNELERİ

  Zeytin hasadında en iyi makineler de FİŞ Jeneratör güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Havaların iyi gitmesi ile zeytindeki yağlılık oranı artar.Yağlık veya sofralık zeytinin fiyatı her yıl değişmektedir.Bu değişiklik üreticinin lehine de olabildiği gibi aleyhine de olabilir. Zeytini tipine göre son noktaya getirinceye dek bir takım maliyetler kaçınılmazdır. FİŞ Jeneratör olarak üreticinin seneyi kârlı geçirmesi bizim için çok önemlidir. Verim artıran zeytin hasat makineleri ile daha düşük işçilik maliyetine ulaşmak artık çok kolay ! Kısa sürede tüm zeytini toplayan farklı makinelere zeytin hasat makineleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

  Zeytin hasat makinesi olarak bilinen bu kategoride, dünyada yaygın olarak kullanılan markaların ve farklı özellikte zeytin hasat makinelerine FİŞ Jeneratör farkıyla ulaşabilirsiniz.Kolaylıkla bulunabilen harici bir akü rahatlıkla çalışabilen bu makinelerin en hafifi 1.98 kg ile tüm kullanıcılarını rahatlıkla zeytin hasadı yapmasını sağlamaktadır. 1.98 ila 3.5 kg arasında farklı zeytin silkme makinaları bulunmaktadır.Teleskopik olması sayesinde uzunluğu 2 metreye ulaşabilir.Böylece rahatlıkla yaklaşık 4 metreye kadar olan tüm dallardaki zeytini kolaylıkla hasat yapabilirsiniz.

  Ağacı döverek yapılan zeytin hasadı artık geride kalmalıdır. Sırıkla yapılan hasat ağacın verimini düşürmekte, ağacı küstürmektedir. Bu makineler sayesinde ağaçtaki gözleri zedelemeden zeytin hasadı yapmak mümkündür. Farklı hızlarda çalışan zeytin silkme makinaları, hızla zeytini yere indirerek kullanıcısını yormadan iş görmesini sağlar. Son teknoloji ile üretilmiş bu makineler sayesinde arazinizin büyüklüğü, ağaç sayısı, ağaçların büyüklüğü v.b. gibi nicelilerine göre analiz edildiğinde en doğru tercihleri vereceğinize emin olabilirsiniz. Aksi düşülmeden yapılan tercihler ile ne yazık ki istenilen verimi elde edemeyebilirsiniz.Her zaman doğru işe doğru makineyi tavsiye eden fisjenerator.com ile doğru ürün seçimi çok kolay.


  ZEYTİN HASAT MAKİNELERİ kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.
filter

Sorularınız için Bize Ulaşın ! 08503031456

Aktif Filtreler:

İndirimli Ürünler

Bildirimler

Etiketler