YAPI ÜRÜNLERİ
YAPI ÜRÜNLERİ

Ülkemizde belki de en çok yatırım alan sektör olan inşaat, yapı ürünleriyle var oluyor. Sağlam bir yapı için gerekli olan kaliteli ve güvenilir yapı ürünlerini adresimizde bulacaksınız. Yapı ürünleri kullanımında sizi en çok ne tatmin eder? Kullandığınız aletin dengeli ve hafif olması mı? Konforu ve kalitesi mi? Yoksa az enerji harcayarak maksim...

Ülkemizde belki de en çok yatırım alan sektör olan inşaat, yapı ürünleriyle var oluyor. Sağlam bir yapı için gerekli olan kaliteli ve güvenilir yapı ürünlerini adresimizde bulacaksınız. Yapı ürünleri kullanımında sizi en çok ne tatmin eder? Kullandığınız aletin dengeli ve hafif olması mı? Konforu ve kalitesi mi? Yoksa az enerji harcayarak maksimum verimi elde etmeniz mi? Hepsine ne dersiniz? Aradığınız tüm özelliklere sahip yapı ürünleri, sizlere FİŞ Jeneratör farkı ile ulaşıyor.

Yapı ürünleri yönetmeliği doğrultusunda üretim yapan firmalar ile çalışan FİŞ Jeneratör, öncelikle sizlerin güvenini ve beğenisini kazanmayı hedefliyor. Önce iş güvenliği anlayışıyla yola çıkarak, sizlerin ve çalışanlarınızın sağlığı adına en güvenilir ve maksimum verim alabileceğiniz ürünleri en doğru fiyattan sizlere sunuyor

Büyük işler başarmanıza giden yolda sizlere yardımcı olacak eşyalardan,i küçük hobi alanlarınızda kullanım görebilecek ürün yelpazesine sahip olan Yapı Ürünleri kategorisinde; karot makinelerinden, kompresörlere, duvar kesme makinelerinden, testerelere kadar uzanan çeşitli ürünler yer alıyor.

Binlerce yıl önce mağara adamı; yaşayabilmek adına içgüdülerinden çok daha fazlasına sığınmasının ihtiyacı olduğunu anlamıştı. Bununla başlayan süreçte, önce avlanmayı ardından da barınmayı öğrendi. Önce, başını sokacak güvenli bir yapı aradı, ardından o güvenli yapıyı kendisi üretti. İşte günümüze kadar gelen bu süreçte, insan belki de en çok güvenilir bir sığınağa ihtiyacı olduğunu keşfetti. Bunun bilincinde olarak sizlere en iyisini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Uygarlıklar ilerledikçe, insanların maddenin efendisi olmak uğruna harcadığı çabaların hep pratik amaçlara yöneldiği görülür. İşte bu yüzden aklındaki kompleks yapı makinelerini, basit makinelere çevirmeliydi. Bunun bilincinde olarak ürettiği her şey günümüze yansıdı ve en pratik haliyle sizlere FİŞ Jeneratör tarafından sunulmaya başladı

İster günümüzün en çok dikkat çeken yatırım alanlarından olan kentsel dönüşüm projeleri için, ister sadece evinizin ya da deponuzun tadilatı için alışveriş yapın, aradığınız tüm eşyaları yapı ürünleri kategorimizde bulacaksınız. Sadece en iyi, en kaliteli ve en güvenli ürünleri sizler için seçen FİŞ Jeneratör, sizlere kredi kartıyla ve havale yöntemleriyle ödeme seçenekleri sunuyor.

Daha Fazla

YAPI ÜRÜNLERİ  537 adet ürün var.

Alt Kategoriler

 • AKÜLÜ & ŞARJLI VİDALAMA
  AKÜLÜ & ŞARJLI VİDALAMA

  İhtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere en kaliteli ve güncel markaların ürünlerini güvenle almanızı sağlayan FİŞ Jeneratör ailesi, Akülü & Şarjlı Vidalama kategorisiyle karşınızda! Dilediğiniz akülü ve şarjlı vidalama aletini, aksamlarını ve hatta çok daha fazlasını bulabileceğiniz kategorimiz; en çok tercih edilen ürünler ile sizler için donatıldı. Alanının lider firmaları; Bosch, DBK, Einhell, Hyundai ve Trotec gibi markalara, FİŞ Jeneratör farkıyla sahip olmak artık çok daha kolay! 

  Akülü ve şarjlı vidalama, günümüzde kas gücümüzü daha verimli kullanmak adına geliştirilen en önemli yöntemlerden birisi. Saatlerce kolunuzu istenmeyen bir pozisyonda tutarak, büyük bir kuvvet harcayarak yapabileceğiniz hamleleri kolaylıkla halletmenize vesile olan yöntem, sizlere pratikliğin yanında iş ve işçi güvenliğini de sunuyor. Asgari enerji tüketimi ve iş gücü özellikleriyle dikkat çeken kategorimiz, aradığınız her güçte ve her ağırlıkta akülü ve şarjlı vidalama aletlerini sizlere sunuyor. 

  Daima sizlerin ihtiyaçlarına yönelik kategorileriyle sizlerin yanında olan FİŞ Jeneratör, sizlere akülü ve şarjlı vidalama aletlerinin yanı sıra, aksamlarını da sağlamayı ihmal etmiyor. Dilediğiniz ürünü, kategorimizden özenle seçebilir, kredi kartı yöntemleri ve banka havalesi işlemleriyle kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 • EL TİPİ KESİM
  EL TİPİ KESİM

  İnşaat makineleri arasında yeni teknolojik gelişmeler hemen sahaya yansımaktadır. Güç ve torkun harmonisi ile ortaya çıkan işler, işgörenlerin yaptığı işten zevk almasını sağlarken, işverenlerin de takvime uygun şekilde hedeflenen işleri başarı ile bitirmesini sağlamaktadır.

  El tipi kesiciler, güçlü benzinli motorları sayesinde zorlu her işi başarıyla tamamlayan tek kişi ile çalışan makinelerdir. Bu makine grubu sayesinde beton kesmek, arama kurtarma faaliyetlerinde verilen görevleri başarı ile icra etmek artık çok kolaylaşmıştır.

  Piyasadaki en güçlü el tipi kesici makineyi arıyorsanız FİŞ Jeneratör güvencesi ile rahatlıkla satın alabilirsiniz.Tüm tadilat işlerinde, yeni inşaatların beton ve ağır kesme işlemi için ideal modellere ulaşmak artık çok kolay. Küçük delikler kesmek, pencere ve kapı aralıklarını ayarlamak ve boru, asfalt ve metal kesimi için tüm özellikleri kendinde toplayan farklı özelliklerde makinalar kategorilerimizde bulunmaktadır. Ayrıca bu modellere uygun kesici taşıma araba ile tüm bu işleri çok hızlı ve kolay şekilde bitirebilirsiniz.

  Kesim makinaları aksamlarını sepetinize ekleyerek tüm işleri kusursuzca tamamlayabilirsiniz.

  El tipi kesici diskleri, kesmeniz gereken derinliği size en hızlı ve verimle ulaştıran, en kaliteli çelikten ve elmas uçlardan imal edilmiştir.

  EL TİPİ KESİM kategorisinde ve alt kategorilerinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • EL ALETLERİ
  EL ALETLERİ

  El aletleri kategorisi altında aradığınız ne varsa FİŞ Jeneratör güvencesi ile tercih edebilirsiniz. Freze, zımpara makinaları, sürpürge makinaları, alçıpan makineleri sıcak hava tabancaları, saç kesme makineleri, boya mikserleri ( karıştırıcılar) gibi makinelerin dünya ünlü markalara ait kaliteli ürünlerine bu kategori altından erişebilirsiniz.

  EL ALETLERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • DUVAR KESME MAKİNELERİ
  DUVAR KESME MAKİNELERİ

  Kusursuz bir sistem. Mühendisliğin geldiği en son nokta olan, kolay ve basit kullanım imkanı sağlayan Husqvarna duvar kesme makinelerini FİŞ Jeneratör güvencesi ile satın alabilirsiniz. İnşaat hayatımızda barınma, iş kurma, depo gibi bir çok alanı kapsamaktadır.

  Yapı malzemeleri ve standart tuğlaların yanı sıra, yüksek takviyeli beton üzerindeki her çeşit işte kullanılmak üzere kesim ve yardımcı araç desteği ile harika işler çıkarmanız artık çok kolay hale geldi. Özellikle WS 482 HF yüksek frekansla donatılmış elektrikli Raylı Duvar Testeresi modeli 730 mm kalınlığa kadar betonarme, tuğla ve diğer yapı malzemeleri kesmek için kullanılabilecek çok güçlü bir kapsayıcı sistemdir. Su ile soğutulmakta olan bir elektrik motoru, inanılmaz derece rakipsiz bir güç-ağırlık oranına sahip olarak çalışmaktadır.

  Duvar testereleri farklı özelliklerle donatılmıştır. Bu özellikler sayesinde merdiven kesimi, pavlı ve sıfır kesim de dahil olmak üzere her türlü açılım ve kesim için kullanılabilir modelleri FİŞ Jeneratör sitemizde bu kategoride bulabilirsiniz. İşinizi bu güne kadar görmediğini gibi rahat ve hızla yapmanıza imkan verecek  kurulumu, çalıştırması ve taşıması basittir. Satış temcilsimizle görüşmeniz sonrasında işinize en uygun orjinal Husqvarna duvar kesme makinenize uygun aparatlar vasıtası ile bazı modelleri mükemmel bir telli kesme makinesine dönüştürebilirsiniz.

  Duvar kesme makinaları, işinizi en verimli şekilde yapmanızı sağlayacak şekilde çok güçlü motorlar ve gücü kusursuz netlikte ileten aktarım oraganları ve parçalardan Husqvarna kalitesi ile üretilmektedir. Bu sayede donatılı beton, tuğla ve diğer inşaat malzemelerini kesmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Merdiven kesimi, pavlı ve sıfır kesim de dahil olmak üzere her türlü açılım ve kesim için de kullanabilirsiniz.

  Satış danışmanımıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  DUVAR KESİM MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • GÖNYE VE PROFİL KESME MAKİNELERİ
  GÖNYE VE PROFİL KESME...

  GÖNYE KESME MAKİNELERİ

  Alüminyum, plastik ve ahşap kesme işlerinde kullanılabileceğiniz gönye makinelerini gönye ve profil kesme makineleri kategorisinde inceleyebilir, beğendiğiniz ürüne hemen ulaşmak için güvenilir alt yapımızla sipariş verebilirsiniz. Her türlü hassas kesim işlerinde kullanılan gönye kesme makineleri artık vazgeçilmez bir ürün haline geldi.Bu alanda dünya çapında kalitesi ile öne çıkan firmaların orjinal ürünlerini size ulaştıran FİŞ Jeneratör, diğer kategorilerdeki binlerce ürünü zahmete girmeden kapınıza getiriyor.

  Testere çapı farklı olan bu makinelerin özelliklerini ihtiyacınıza göz önünde tutarak değerlendirebilir, ihtiyacınız olan ürünü kıyaslayarak kolayca seçebilirsiniz. Ek özellikler arasında olan toz emme özelliğine ve fren mekanizmasına sahip gönye kesme makinelerini de bulabilirsiniz.Değişik kesim açılarından kesim yapmaya imkan veren bu gönye makineleri anı zamanda kolay kullanım imkanı sunmaktadır.Satın almadan önce aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer husus ise çok amaçlı kesim için kullanılan bu makinelerin güvenli bir kullanım sunan, sağlam yay sistemine sahip olan modellerini tercih edebilirsiniz.

  Beklentilerinizi karşılayacak her güçte gönye kesim makinesine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacağınız bu kategoride en zorlu kesim işlerinde dahi rahatlıkla kullanılabilen güçlü gönye kesme makinelerini satın alabilirsiniz. Bu markalardan güçlü gönye kesme makineleri üreten Husqvarna, Einhell, Makita ve Dewalt gibi markalardan temin edebilirsiniz. Bu markalara ek olarak Bosch gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz.Einhell, Hyundai gibi markaların da ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  PROFİL KESME MAKİNELERİ

  Fisjenerator.com olarak size her zaman farklı özelliklere sahip makinaları sunuyor kolayca ulaşabilir, ihtiyacınız olan olan her ürünü hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilme imkanı sunuyoruz.Güvenilir alışverişin akla ilk gelen adresi olan fisjenerator.com, tamirat ve yapı işlerinde kullanılan en kaliteli elektrikli aletleri kapınıza getiriyor. İnşaat, tamirat ve tadilat işlerinde milimetrik metal kesimi için kullanılan makine çeşitlerine bu kategoriden ulaşabilir, gönye ve profil kesme makineleri kategorisi altından yüksek performanslı, hızlı ve temiz kesim yapan makineleri inceleyebilirsiniz.

  Ayarlanabilir kesme açıları, bıçak temizleme kiti, baskı uygulamadan otomatik kesim imkanı gibi sıradışı özelliklere sahip bu metal kesme makinelerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bu özelliklerin yanında farklı güç/watt değerine sahip, tekerlekli metal kesme makinelerine de ulaşabilirsiniz. Hızlı ve net tertemiz kesim imkanı sunan bu metal kesme makineleri modelleri arasında ise yağsız çalışabilen, içi dolu veya boş metalleri kesebilen ürünleri inceleybilir ve satın alabilirsiniz. Yüksek elektrik motor gücü ile donatılmış profesyonel kullanım sunan bu makineleri uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Bu ürünler arasında güvenli kullanım şartlarına sahip olan makine çeşitlerini de bulabilirsiniz. Acil kapatma butonuna, otomatik emniyeti ve ayarlanabilir kıvılcım koruması gibi özelliklerle donatılmış olan makine çeşitleri inceleyebilir veya Bosch gibi markaların %100 kıvılcımsız çalışan metal kesme makinelerini tercih ederek, güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. Çalışma parçasını hızlı bir şekilde değiştirme imkanı veren mengeneye sahip makine çeşitlerini de bulabileceğiniz kategoride zahmetsiz bir kullanım sunan husqvarna gibi markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz. husqvarna ve Bosch markalarının yanında Makita, Einhell,Hyundai gibi markaların profil kesim makinelerine bu kategori altından ulaşabilirsiniz.

  GÖNYE VE PROFİL KESME MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • KAROT MAKİNELERİ
  KAROT MAKİNELERİ

  Yapı Ürünleri kategorisinde ihtiyacınız olan tüm ürünleri kapınıza getiren FİŞ Jeneratör ; taş, tuğla ve beton delmek için yıllardır güvenle kullanılan karot makinası çeşitlerini size sunuyor. İhtiyacınız olan karot makinası güvenilir ticaret anlayışı ile elektrikli makineleri satışını üstlenen fisjenerator.com; inşaat, elektrik kablo veya tertibatı döşeme, boru tesisatı ve havalandırma gibi ağır delme işlerinde kullanılan karot makinelerini beğeninize sunuyor..

  Karot makineleri kategorisinden inceleyebileceğiniz bu makineleri, dünyaca meşhur iki farklı markasını bulabilirsiniz. Doğal taş, beton ve güçlendirilmiş beton delmek için yüksek mühendislik hesaplamaları ile yüksek güce ve değişken hız özelliğine sahip makina çeşitlerini değerlendirebilir, tuğla delmek isterseniz darbeli karot makinelerine ulaşabilirsiniz. Kuru delmede toz emme aparatı ve sulu kullanım için su kaynağı bağlantı aparatı bulunan karot makinesi çeşitlerini satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyat, performans, güç ve dayanıklılık gibi özelliklerini karşılaştırabilir, size uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Karot makineleri arasında ayarlanabilir sap, yumuşak başlangıç  ile farklı uzunluklara göre delik açma özellikleri çok önemlidir, tercihinizi yaparken bu özelliklere sahip ürünleri inceleyebilir, bu ürünler arasında ise ısı koruma özelliğine sahip makineleri seçerek güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak standart sehpası ile birlikte satılan karot makinelerini bulabileceğiniz karot aksamları kategorisinde açılı sehpaya sahip ürünleri de alışverişine eklemeyi değerlendirmelisiniz. Bu ürünler arasında özelllikle ağır delme uygulamaları için geliştirilen dayanıklı karot makinalarını tercih ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip karot makinelerine ve karot makinesi için sehpa çeşitlerine Husqvarna ve Bosch gibi markalardan ulaşabilirsiniz.

  Karot aksamları kategorisinde ayrıca karot makinalarında kullanacağınız karot uçlarını da değerlendirebilirsiniz.Karot makinesi çalışması esnasında su tankları kesim esnasında makinenin doğru çalışmasını sağlayacaktır. Örneğin manuel veya akülü modelleri bulunan su tanklarını bu kategoride bulabilirsiniz. Otomatik yönetim modülü ile çalışan Husqvarna karot robotunu da inceleyebilirsiniz.

  KAROT MAKİNELERİ kategorisinde ve alt kategorilerde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.
 • KIRICI DELİCİLER
  KIRICI DELİCİLER

  Her zaman elinizdeki en sağlam, en dayanıklı kırıcı delicileri inceleyip satın almak çok kolay. Bosch, Skil, Einhell, Hyundai, DBK gibi yapı market ürünleri ve elektrikli aletler üreten dünyaca ünlü markaların kırıcı ve delici modellerine saybu kategoriden ulaşabilirsiniz. Toz emme sistemli elektropnomatik deliciler, delici matkaplar, kırıcı deliciler,taksitli kırıcı delici modelleri, profesyonel kırıcı delici modelleri, elektropnömatik delici çeşitleri, 800W kırıcı delici modelleri, 850W kırıcı delici modelleri, 1000W kırıcı ve delici çeşitleri, elektrikli kırıcı delici modelleri, lityum akülü kırıcı delici modelleri,  en çok satan kırıcı delici modelleri, kampanyalı kırıcı delici modelleri, kırıcı matkaplar,  emme sistemli kırıcı delici modelleri, ucuz kırıcı delici modelleri, 1200W kırıcı delici modelleri, indirimli kırıcı delici modelleri, pneomatik kırıcı delici modelleri, 2000 W kırıcı delici modelleri, pneomatik delici, 1500 Watt kırıcı delici modelleri, uygun fiyatlı kırıcı delici modelleri,ergonomik kırıcı deliciler, çantalı kırıcı delici modelleri, 1500 Watt kırıcı delici modelleri, 1900 Watt profesyonel kırıcı delici modellerini Kırıcı Deliciler kategorimizin altında kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

  KIRICI DELİCİLER kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • KOMPRESÖRLER
  KOMPRESÖRLER

  Birden fazla sektörde, birçok farklı ihtiyaç alanında çalışan hava kompresörlerine ait farklı markalara ait çeşitleri bu kategori altında bulabilirsiniz. Kompresörler, havayı sıkıştırarak basınçlı tankının içinde depolar, bu sayede bir çok alanda ihtiyaç duyulan bir makine halini almaktadır. Yapı Ürünleri kategori altında yüzlerce kaliteli ve yüzünüzü güldürecek ürünleri fisjenerator.com, bu kategorilerde sunduğu çeşitli makineler içinde her amaçla kullanılabilecek hava kompresörlerini kapınıza getiriyor.

  Kaliteli markalarla birlikte farklı tank hacmi ve kütlelere sahip hava kompresörleri arasından işinize uygun olanı karşılaştırıp seçebilirsiniz. Kolay taşınabilir ve pratik bir kullanım düşünüyorsanız çanta tipi kompresörler iyi bir tercih olacaktır. Ayrıca duvar tipi hava kompresörleri de işlevsel bir kullanım sunar. Yağsız hava kompresörlerinin yanı sıra bu tip aletlerin çıkardığı seslerden rahatsız oluyorsanız, sessiz bir mekan arıyorsanız sessiz kompresörler de bu kategoride inceleyebilirsiniz. Hava kompresörlerininde dünyanın sayılı markalarından Hyundai, Einhell gibi markaların ürünlerini bulabileceğiniz kategorideki ürünler fisjenerator.com avantajlarıyla, kaçırılmayacak cazip tekliflerle sunuluyor. Her daim güncel olan ve iyi fiyatlarla ihtiyaçlarınıza en uygun kompresörü kolaylıkla bulabilirsiniz.

  KOMPRESÖRLER kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • MATKAPLAR
  MATKAPLAR

  Herhangi bir duvar, sert malzeme, beton gibi zor yerlerde delik açmak veya mevcut deliği büyütmek istenirse akla ilk gelen matkap, FİŞ jeneratör güvencesiyle ile kapınıza geliyor. Dünyaca kalitesi ile en önde olan uzun ömürlü ve en sağlam matkap modellerini bu kategoride bulabilirsiniz. Bosch, Skil, Einhell, DBK ve Bavaria gibi en kaliteli matkap üreticilerinin yapı market ürünleri ve elektrikli aletleri matkap modellerini inceleyebilirsiniz. Matkaplar,en çok satan matkap modelleri, indirimli matkaplar, 850W matkaplar, taksitli matkaplar, ucuz matkap modelleri,700W matkaplar,  41 parça darbeli matkap setleri,  kompakt matkaplar, çantalı matkap setleri, 400 watt matkaplar, 500 watt matkaplar, profesyonel elektrikli darbesiz matkap modelleri, elektrikli darbesiz matkaplar, akülü vidalama ve taşlama matkap seti, 600 watt matkaplar, şarjlı vidalama setleri, değişken hızlı matkap çeşitleri,çift devirli darbeli matkap modelleri,uygun fiyatlı matkaplar, kampanyalı matkaplar, 800W matkaplar,1200W matkaplar,darbeli matkaplar, darbesiz matkaplar, ,  darbeli delgi modelleri, seri darbeli matkap modelleri, manyetik matkap çeşitleri,şarjlı tornavida setleri, dijital göstergeli tezgah tipi matkaplar, kompakt seri darbeli matkap, iki vitesli darbesiz matkap modelleri, 720W matkaplar, darbesiz delgi çeşitleri,profesyonel darbeli matkaplar,   akülü vidalama taşlama setleri, delgiler, delgi çeşitleri, çift devirli darbeli matkap modelleri, devir ayarlı matkaplar,  650W matkaplar,   ücretsiz kargolu matkaplar, 1000W matkaplar,  1500W matkaplar, vitesli elektrikli darbesiz matkaplar, kompakt seri darbeli matkap çeşitlerini Matkaplar kategorimizin altında kolaylıkla bulabilirsiniz.

  MATKAPLAR kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • POLİSAJ, TAŞLAMALAR, BETON TAŞLAMA MAKİNELERİ
  POLİSAJ, TAŞLAMALAR,...

  Yüzey cilalama ve zımparalama işlerinde tüm işlerinizi görecek polisaj makinelerini, dünyaca ünlü markaların değişik çap ve güçlü motor seçenekleri ile farklı performanslara sahip ürünleri arasında inceleyebilirsiniz.Yapı Ürünleri kategorisinde elektrikli aletleri ve yatırım makinelerini bulabileceğiniz fisjenerator.com, polisaj makinelerini kolay ödeme sistemleri ile kapınıza getiriyor. Değişik yüzeylerde oluşmuş çizikleri temizleyen bu cila makinelerini, bu kategoriden inceleyebilirsiniz. Kademe ayarlı, sabit hız özellikli ve soğutma girişi özelliğine sahip farklı makineleri bu kategoride bulabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünü FİŞ Jeneratör güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz. Kategori altında ünlü markaların polisaj makineleri inceleyebilir, polisaj makineleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Polisaj makinelerinin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabileceğiniz kategoride farklı performanslara sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu ürünleri Skil, Bosch, Hyundai, Einhell gibi markaların ürünleri arasından temin edebilirsiniz.

  Profesyonel amaçla üretilmiş büyük taşlama makineleri ile tadilat ve yapı işleri artık çok kolay !  Farklı işlerde kullanılan bu makineler, dünyaca ünlü markaların güçlü motor seçenekleri ile kullanılan elektrikli aletlerini güvenilir ticaretin merkezi anlayışı ile fisjenerator.com kapınıza getiriyor. Taşlama aletlerine bu kategori altında farklı güç ve boyutlardaki tiplerine ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu kategori altında diğer ürünlerle birlikte bulacağınız taşlama makinelerini watt değeri, disk çapı ve fiyat aralığı gibi özelliklerini detaylarıyla belirleyerek aradığınız ürünü satın alabilirsiniz.Aşırı yüklenmeye karşı dayanıklı elektronik devreleri olan taşlama makinelerini inceleyebilir, bu ürünler arasındaysa taşlama tozuna karşı koruma sistemine sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Tozlara karşı koruma sistemi ile güvenli bir kullanım sunan bu ürünler ile uzun yıllar çalışabilirsiniz. Bu kategori altından ulaşabileceğiniz tüm ürünler arasında düşük titreşim sistemi ile konforlu çalışmaya imkan veren taşlamaları da inceleyebilirsiniz. Bu taşlamalar arasında hafif ve ergonomik tasarımı ile konforlu bir kullanım bir sunan ürünleri de temin edebilirsiniz. Yumuşak başlangıç özelliği ile sıkışmalarda aletin zarar görmesini önleyen tork sınırlandırma mekanizmasına sahip ürünler herkesin tercihi olmuştur, güvenle kullanılabilir.Bosch, Skil, Hyundai, Einhell, DBK  gibi markaları inceleyebilir hemen satın alabilirsiniz.

  POLİSAJ, TAŞLAMALAR, BETON TAŞLAMA MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • TESTERELER
  TESTERELER

  TESTERELER kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

  Marangoz faaliyetleriniz için en güvenilir testereler sizlere FİŞ Jeneratör güvencesiyle sunuluyor. Aradığınız; kılıç, daire, tezgah, dekupai ve yepyeni tilki kuyruğu modellerinden dilediğiniz tipte testereyi seçebilir, arzu ettiğiniz işlem için kullanabilirsiniz. Ağaç ve kütük kesimlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm gücü ve kullanım kolaylığını sizlere sağlayan testereler, aynı zamanda sizlere güvenli ve keyifli bir kullanım sunuyor. 

  İnsanların, günümüze geliş sürecinden beri ihtiyaç duyduğu barınma, ulaşım aracı ve köprü gibi nesnelerin yapımında en büyük ihtiyaç duyulan malzemelerden birisi olan odun ve kütükler için biçilmiş kaftan olan testereler, teknoloji ile tanıştı. En güncel testere modellerini sizler için sunan FİŞ Jeneratör, sizlere keyifli alışverişin kapılarını ardına kadar açıyor. 

  Bosch, Einhell, Trotec ve Hyundai gibi alanının en iyi markalarıyla çalışan FİŞ Jeneratör, sizlere arzu ettiğiniz kaliteyi Testereler kategorisinde sunuyor. Dilediğiniz boyutta ve güçte testereyi bulabileceğiniz kategorimizde, dilerseniz testere aksamlarını ve akülü testere şarjlarını kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

  İhtiyacınız olan gücü, kullanım alanınıza göre iletişim bilgilerinden ulaşabileceğimiz satış danışmanımıza aktarabilir; bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Sizler için daima en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlardan sunan FİŞ Jeneratör ailesinden; banka havalesi ya da kredi kartı yöntemleriyle güvenle alışveriş yapabilir, aldığınız ürünlerin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 • TEZGAHLI KESİM MAKİNELERİ
  TEZGAHLI KESİM MAKİNELERİ

  Yeni model Husqvarna tezgahlı kesim makinesi modellerine FİŞ Jeneratör güvencesi ile ulaşabilir, farklı güçte ve kesim seçeneklerine sahip ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz.İnşaat işlerinizde güvenilir makinelerle çalışarak tadilat ve yapı ile ilgili tüm işlerinizi tezgahlı kesim makineleri ile yapabilirsiniz. Tezgahlı kesim makineleri kategorisinden temin edeceğiniz bu makineler, bu alanda en iyisi olan Husqvarna ürünlerinin en iyi performanslı ürünlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan kesim makinesini kolayca satın alabilirsiniz. Bu makinelerle büyük fayansları, karoları atölyede veya çatıda çalışırken kesin tablalı testerelerin kullanımı son derece kolaydır. Tezgahlı kesim makineleri malzeme, makine ve elmas uçlu kesim testeresinin birbiriyle mükemmel uyumu ile verilen her görevi başarıyla yapar. Bu başarının altındaki Husqvarna mühendisliği her zaman en yüksek hassasiyette kesim yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kolay taşınabilen, portatif kesim makineleri ile seramik, fayans,taş gibi zorlu malzemeleri milimetrik hassasiyetle istediğiniz gibi kesebilirsiniz. Kullanıcısını yormayan, oldukça kolay çalıştırılan hafif ve ergonomik yapısı ile en iyi tezgahlı kesim makinelerini bu kategori altında bulabilirsiniz.İnşaat ve tadilat, malzeme üretimi gibi hassasiyet gerektiren ağır ve zor işleri Husqvarna ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Profesyonel kullanım amacıyla geliştirilen bu makineleri kullanım alanlarına ve kesilecek malzemeye göre aradığınız farklı özelliklerde her modeli tezgahlı kesim makineleri kategorisi altında bulabilir, ihtiyacınıza en uygun Husqvarna tezgahlı kesim makinesini, fisjenerator.com’un size özel fiyat ve teslimat avantajlarıyla hemen satın alabilirsiniz. 

 • SOMUN SIKMA MAKİNELERİ
  SOMUN SIKMA MAKİNELERİ

  FİŞ Jeneratör farklı kategorilerde yüzlerce yapı ürününü beğeninize sunuyor. Somun sıkma makineleri de bu kategoride yer alan güçlü ve değişken hız ayarı ile profesyonel çalışma imkanı sunan makinelerdir. Bu makinenin farklı modellerini somun sıkma makineleri kategorisinden temin edebilir, güvenilir ticaretin merkezi FİŞ Jeneratör güvencesi ile satın alabilirsiniz. Farklı tipte araba, traktör, taksi, vinç, kamyon gibi araçlara tekerlek takılmasında, servis işlerinde, iskele ve raf montajında kullanılmakta olan somun sıkma makinelerini bu kategoride kolaylıkla satın alabilirsiniz. Makine imalatına benzer işlerin kullanıma uygun, dayanıklı ve güçlü vidalama özelliğine sahip güçlü ve performanslı somun sıkma makinelerini bulabileceğini kategoride, farklı özelliklere, güçlü modellere ulaşabilirsiniz. fisjenerator.com'da Einhell ve Metabo gibi markaların somun sıkma makinelerini inceleyebilirsiniz. Değişik watt değerlerine sahip bu makineler arasında aydınlatmalı, hassas işler için özel çalışmaya imkan sağlayan ürün çeşitlerine erişebilir, farklı kalitelerde somun sıkma makineleri arasından seçim yapabilirsiniz. Modeller arasında akü ile çalışan yeni teknolojisi somun sıkma makinelerini bulabilirsiniz. Yumuşak tutamaç özelliği, küçük boyutu ve ergonomik tasarımı ile dar yerlerde rahat bir kullanım sunan ürünleri bu kategoriden satın alabilirsiniz. Hızlı sağ-sol devir ayarına sahip olan somun sıkma makinaları, taşıma çantası ile birlikte Bosch ve Eİnhell gibi markalardan inceleyebilir, ürün karşılaştırması yapabilirsiniz.

  SOMUN SIKMA MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • SÜPÜRGELER
  SÜPÜRGELER

  Ayarlanabilir yükseklikleri, kolay temizlenmesi, güçlü motorları, güçlü emiş gücü ile donatılmış bu süpürgeleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bu özelliklerin yanında farklı güç/watt değerine sahip, tekerlekli süpürgelere de ulaşabilirsiniz. Hızlı ve net tertemiz temizlik imkanı sunan bu makineler, modelleri arasında ise elektrikle ve akü gücü ile çalışabilen ürünleri inceleybilir ve satın alabilirsiniz. Yüksek elektrik motor gücü ile donatılmış profesyonel kullanım sunan bu makineleri uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Bu ürünler arasında güvenli kullanım şartlarına sahip olan makine çeşitlerini de bulabilirsiniz. Duvar kesimi, matkapla yapılan duvar işleri gibi alanlarda güvenebileceğiniz bu süpürgeler emniyetli yapılarıyla donatılan çeşitleri inceleyebilir veya Bosch gibi markaların makinelerini tercih ederek, güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. Bosch süpürgelerine bu kategori altından ulaşabilirsiniz.

 • YER YOL ZEMİN KESME MAKİNALARI
  YER YOL ZEMİN KESME...

  Profesyonellerin bir numaralı tercihi Husqvarna zemin kesme makinaları ile asfalt kesmek, yer kesimi yapmak artık çok kolay ! Bu makineler, Husqvarna mühendisliğinin zirvesini temsil eden çok özel makinelerdir. Farklı kesim genişliği, motor gücü gibi özellikleriyle dileğiniz yer, yol ve zemin kesme makinasını satış temsilcimiz ile görüşerek satın alma yoluna gidebilirsiniz. FİŞ Jeneratör, Husqvarna zemin kesim makinalarını en iyi şartlarda sunuyor. Asfalt, beton, yer, pist, eski veya yeni betonarme noktalar, araba yolları gibi zeminleri en kısa sürede verimli bir şekilde kesimini sağlayan yer, yol, zemin makinalarını bu kategoride inceleyebilirsiniz. Derin kesim imkanı sunan, arkadan itmeli güçlü dizel motorlarla donatılmış yer,yol, zemin kesme makinalarını fisjenerator.com kategorilerinde inceleyebilirsiniz. Yapı Ürünleri kategorisinde yüzlerce makineyi sunan FİŞ Jeneratör, gücün teknolojisini sizlerle buluşturuyor. Tüm saha işlerinde mükemmel kesim oranları ile bıçak milinde maksimum gücü yansıtan zemin kesme makinalarını bu kategoride inceleyebilrisiniz. Güç gerektiren kesimlerde örneğin asfalt ve betonda en iyi sonuçları alabileceğiniz dünyanın en iyisi Husqvarna Yer,Yol,Zemin Kesme Makinalarıdır.Yer,yol, zemin kesme makinalarının fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabileceğiniz kategoride farklı performanslara sahip makinaları inceleyebilirsiniz.

  İşinize en uygun makineyi dilerseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak satış temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

  YER YOL ZEMİN KESME MAKİNALARI kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.


 • İŞ GÜVENLİĞİ ve KORUYUCU EKİPMANLAR
  İŞ GÜVENLİĞİ ve...

  Yapı Ürünleri ve Bahçe & Tarım kategorilerinde sizlerle yüzlerce ürünü bir araya getiren FİŞ Jeneratör sizin iş güvenliğinizi de düşünerek orjinal Husqvarna teknik kıyafetlerini sizlere sunuyor. Her işi yaparken iş güvenliği sağlamak çok önemlidir. Bazı durumlarda hayati sonuçlar doğurabilen işe uygun olmayan kıyafet, teknik önem almama gibi dikkatsizler doğurabilir.

  Bu kategoride Husqvarna koruyucu ekipmanlar ile en kaliteli iş güvenliği giysilerini güvenilir ticaret merkezi fisjenerator.com güvencesi ile satın alabilirsiniz.

  İŞ GÜVENLİĞİ ve KORUYUCU EKİPMANLAR kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.