Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

YAPI ÜRÜNLERİ
YAPI ÜRÜNLERİ

Ülkemizde belki de en çok yatırım alan sektör olan inşaat, yapı ürünleriyle var oluyor. Sağlam bir yapı için gerekli olan kaliteli ve güvenilir yapı ürünlerini adresimizde bulacaksınız. Yapı ürünleri kullanımında sizi en çok ne tatmin eder? Kullandığınız aletin dengeli ve hafif olması mı? Konforu ve kalitesi mi? Yoksa az enerji harcayarak maksim...

Ülkemizde belki de en çok yatırım alan sektör olan inşaat, yapı ürünleriyle var oluyor. Sağlam bir yapı için gerekli olan kaliteli ve güvenilir yapı ürünlerini adresimizde bulacaksınız. Yapı ürünleri kullanımında sizi en çok ne tatmin eder? Kullandığınız aletin dengeli ve hafif olması mı? Konforu ve kalitesi mi? Yoksa az enerji harcayarak maksimum verimi elde etmeniz mi? Hepsine ne dersiniz? Aradığınız tüm özelliklere sahip yapı ürünleri, sizlere FİŞ Jeneratör farkı ile ulaşıyor.

Yapı ürünleri yönetmeliği doğrultusunda üretim yapan firmalar ile çalışan FİŞ Jeneratör, öncelikle sizlerin güvenini ve beğenisini kazanmayı hedefliyor. Önce iş güvenliği anlayışıyla yola çıkarak, sizlerin ve çalışanlarınızın sağlığı adına en güvenilir ve maksimum verim alabileceğiniz ürünleri en doğru fiyattan sizlere sunuyor

Büyük işler başarmanıza giden yolda sizlere yardımcı olacak eşyalardan,i küçük hobi alanlarınızda kullanım görebilecek ürün yelpazesine sahip olan Yapı Ürünleri kategorisinde; karot makinelerinden, kompresörlere, duvar kesme makinelerinden, testerelere kadar uzanan çeşitli ürünler yer alıyor.

Binlerce yıl önce mağara adamı; yaşayabilmek adına içgüdülerinden çok daha fazlasına sığınmasının ihtiyacı olduğunu anlamıştı. Bununla başlayan süreçte, önce avlanmayı ardından da barınmayı öğrendi. Önce, başını sokacak güvenli bir yapı aradı, ardından o güvenli yapıyı kendisi üretti. İşte günümüze kadar gelen bu süreçte, insan belki de en çok güvenilir bir sığınağa ihtiyacı olduğunu keşfetti. Bunun bilincinde olarak sizlere en iyisini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Uygarlıklar ilerledikçe, insanların maddenin efendisi olmak uğruna harcadığı çabaların hep pratik amaçlara yöneldiği görülür. İşte bu yüzden aklındaki kompleks yapı makinelerini, basit makinelere çevirmeliydi. Bunun bilincinde olarak ürettiği her şey günümüze yansıdı ve en pratik haliyle sizlere FİŞ Jeneratör tarafından sunulmaya başladı

İster günümüzün en çok dikkat çeken yatırım alanlarından olan kentsel dönüşüm projeleri için, ister sadece evinizin ya da deponuzun tadilatı için alışveriş yapın, aradığınız tüm eşyaları yapı ürünleri kategorimizde bulacaksınız. Sadece en iyi, en kaliteli ve en güvenli ürünleri sizler için seçen FİŞ Jeneratör, sizlere kredi kartıyla ve havale yöntemleriyle ödeme seçenekleri sunuyor.

Daha Fazla

YAPI ÜRÜNLERİ  2 adet ürün var.

Alt Kategoriler

 • EL TİPİ KESİM
  EL TİPİ KESİM

  İnşaat makineleri arasında yeni teknolojik gelişmeler hemen sahaya yansımaktadır. Güç ve torkun harmonisi ile ortaya çıkan işler, işgörenlerin yaptığı işten zevk almasını sağlarken, işverenlerin de takvime uygun şekilde hedeflenen işleri başarı ile bitirmesini sağlamaktadır.

  El tipi kesiciler, güçlü benzinli motorları sayesinde zorlu her işi başarıyla tamamlayan tek kişi ile çalışan makinelerdir. Bu makine grubu sayesinde beton kesmek, arama kurtarma faaliyetlerinde verilen görevleri başarı ile icra etmek artık çok kolaylaşmıştır.

  Piyasadaki en güçlü el tipi kesici makineyi arıyorsanız FİŞ Jeneratör güvencesi ile rahatlıkla satın alabilirsiniz.Tüm tadilat işlerinde, yeni inşaatların beton ve ağır kesme işlemi için ideal modellere ulaşmak artık çok kolay. Küçük delikler kesmek, pencere ve kapı aralıklarını ayarlamak ve boru, asfalt ve metal kesimi için tüm özellikleri kendinde toplayan farklı özelliklerde makinalar kategorilerimizde bulunmaktadır. Ayrıca bu modellere uygun kesici taşıma araba ile tüm bu işleri çok hızlı ve kolay şekilde bitirebilirsiniz.

  Kesim makinaları aksamlarını sepetinize ekleyerek tüm işleri kusursuzca tamamlayabilirsiniz.

  El tipi kesici diskleri, kesmeniz gereken derinliği size en hızlı ve verimle ulaştıran, en kaliteli çelikten ve elmas uçlardan imal edilmiştir.

  EL TİPİ KESİM kategorisinde ve alt kategorilerinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • DUVAR KESME MAKİNELERİ
  DUVAR KESME MAKİNELERİ

  Kusursuz bir sistem. Mühendisliğin geldiği en son nokta olan, kolay ve basit kullanım imkanı sağlayan Husqvarna duvar kesme makinelerini FİŞ Jeneratör güvencesi ile satın alabilirsiniz. İnşaat hayatımızda barınma, iş kurma, depo gibi bir çok alanı kapsamaktadır.

  Yapı malzemeleri ve standart tuğlaların yanı sıra, yüksek takviyeli beton üzerindeki her çeşit işte kullanılmak üzere kesim ve yardımcı araç desteği ile harika işler çıkarmanız artık çok kolay hale geldi. Özellikle WS 482 HF yüksek frekansla donatılmış elektrikli Raylı Duvar Testeresi modeli 730 mm kalınlığa kadar betonarme, tuğla ve diğer yapı malzemeleri kesmek için kullanılabilecek çok güçlü bir kapsayıcı sistemdir. Su ile soğutulmakta olan bir elektrik motoru, inanılmaz derece rakipsiz bir güç-ağırlık oranına sahip olarak çalışmaktadır.

  Duvar testereleri farklı özelliklerle donatılmıştır. Bu özellikler sayesinde merdiven kesimi, pavlı ve sıfır kesim de dahil olmak üzere her türlü açılım ve kesim için kullanılabilir modelleri FİŞ Jeneratör sitemizde bu kategoride bulabilirsiniz. İşinizi bu güne kadar görmediğini gibi rahat ve hızla yapmanıza imkan verecek  kurulumu, çalıştırması ve taşıması basittir. Satış temcilsimizle görüşmeniz sonrasında işinize en uygun orjinal Husqvarna duvar kesme makinenize uygun aparatlar vasıtası ile bazı modelleri mükemmel bir telli kesme makinesine dönüştürebilirsiniz.

  Duvar kesme makinaları, işinizi en verimli şekilde yapmanızı sağlayacak şekilde çok güçlü motorlar ve gücü kusursuz netlikte ileten aktarım oraganları ve parçalardan Husqvarna kalitesi ile üretilmektedir. Bu sayede donatılı beton, tuğla ve diğer inşaat malzemelerini kesmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Merdiven kesimi, pavlı ve sıfır kesim de dahil olmak üzere her türlü açılım ve kesim için de kullanabilirsiniz.

  Satış danışmanımıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  DUVAR KESİM MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • GÖNYE VE PROFİL KESME MAKİNELERİ
  GÖNYE VE PROFİL KESME...

  GÖNYE KESME MAKİNELERİ

  Alüminyum, plastik ve ahşap kesme işlerinde kullanılabileceğiniz gönye makinelerini gönye ve profil kesme makineleri kategorisinde inceleyebilir, beğendiğiniz ürüne hemen ulaşmak için güvenilir alt yapımızla sipariş verebilirsiniz. Her türlü hassas kesim işlerinde kullanılan gönye kesme makineleri artık vazgeçilmez bir ürün haline geldi.Bu alanda dünya çapında kalitesi ile öne çıkan firmaların orjinal ürünlerini size ulaştıran FİŞ Jeneratör, diğer kategorilerdeki binlerce ürünü zahmete girmeden kapınıza getiriyor.

  Testere çapı farklı olan bu makinelerin özelliklerini ihtiyacınıza göz önünde tutarak değerlendirebilir, ihtiyacınız olan ürünü kıyaslayarak kolayca seçebilirsiniz. Ek özellikler arasında olan toz emme özelliğine ve fren mekanizmasına sahip gönye kesme makinelerini de bulabilirsiniz.Değişik kesim açılarından kesim yapmaya imkan veren bu gönye makineleri anı zamanda kolay kullanım imkanı sunmaktadır.Satın almadan önce aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer husus ise çok amaçlı kesim için kullanılan bu makinelerin güvenli bir kullanım sunan, sağlam yay sistemine sahip olan modellerini tercih edebilirsiniz.

  Beklentilerinizi karşılayacak her güçte gönye kesim makinesine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacağınız bu kategoride en zorlu kesim işlerinde dahi rahatlıkla kullanılabilen güçlü gönye kesme makinelerini satın alabilirsiniz. Bu markalardan güçlü gönye kesme makineleri üreten Husqvarna, Einhell, Makita ve Dewalt gibi markalardan temin edebilirsiniz. Bu markalara ek olarak Bosch gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz.Einhell, Hyundai gibi markaların da ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  PROFİL KESME MAKİNELERİ

  Fisjenerator.com olarak size her zaman farklı özelliklere sahip makinaları sunuyor kolayca ulaşabilir, ihtiyacınız olan olan her ürünü hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilme imkanı sunuyoruz.Güvenilir alışverişin akla ilk gelen adresi olan fisjenerator.com, tamirat ve yapı işlerinde kullanılan en kaliteli elektrikli aletleri kapınıza getiriyor. İnşaat, tamirat ve tadilat işlerinde milimetrik metal kesimi için kullanılan makine çeşitlerine bu kategoriden ulaşabilir, gönye ve profil kesme makineleri kategorisi altından yüksek performanslı, hızlı ve temiz kesim yapan makineleri inceleyebilirsiniz.

  Ayarlanabilir kesme açıları, bıçak temizleme kiti, baskı uygulamadan otomatik kesim imkanı gibi sıradışı özelliklere sahip bu metal kesme makinelerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bu özelliklerin yanında farklı güç/watt değerine sahip, tekerlekli metal kesme makinelerine de ulaşabilirsiniz. Hızlı ve net tertemiz kesim imkanı sunan bu metal kesme makineleri modelleri arasında ise yağsız çalışabilen, içi dolu veya boş metalleri kesebilen ürünleri inceleybilir ve satın alabilirsiniz. Yüksek elektrik motor gücü ile donatılmış profesyonel kullanım sunan bu makineleri uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Bu ürünler arasında güvenli kullanım şartlarına sahip olan makine çeşitlerini de bulabilirsiniz. Acil kapatma butonuna, otomatik emniyeti ve ayarlanabilir kıvılcım koruması gibi özelliklerle donatılmış olan makine çeşitleri inceleyebilir veya Bosch gibi markaların %100 kıvılcımsız çalışan metal kesme makinelerini tercih ederek, güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. Çalışma parçasını hızlı bir şekilde değiştirme imkanı veren mengeneye sahip makine çeşitlerini de bulabileceğiniz kategoride zahmetsiz bir kullanım sunan husqvarna gibi markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz. husqvarna ve Bosch markalarının yanında Makita, Einhell,Hyundai gibi markaların profil kesim makinelerine bu kategori altından ulaşabilirsiniz.

  GÖNYE VE PROFİL KESME MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

 • KAROT MAKİNELERİ
  KAROT MAKİNELERİ

  Yapı Ürünleri kategorisinde ihtiyacınız olan tüm ürünleri kapınıza getiren FİŞ Jeneratör ; taş, tuğla ve beton delmek için yıllardır güvenle kullanılan karot makinası çeşitlerini size sunuyor. İhtiyacınız olan karot makinası güvenilir ticaret anlayışı ile elektrikli makineleri satışını üstlenen fisjenerator.com; inşaat, elektrik kablo veya tertibatı döşeme, boru tesisatı ve havalandırma gibi ağır delme işlerinde kullanılan karot makinelerini beğeninize sunuyor..

  Karot makineleri kategorisinden inceleyebileceğiniz bu makineleri, dünyaca meşhur iki farklı markasını bulabilirsiniz. Doğal taş, beton ve güçlendirilmiş beton delmek için yüksek mühendislik hesaplamaları ile yüksek güce ve değişken hız özelliğine sahip makina çeşitlerini değerlendirebilir, tuğla delmek isterseniz darbeli karot makinelerine ulaşabilirsiniz. Kuru delmede toz emme aparatı ve sulu kullanım için su kaynağı bağlantı aparatı bulunan karot makinesi çeşitlerini satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyat, performans, güç ve dayanıklılık gibi özelliklerini karşılaştırabilir, size uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Karot makineleri arasında ayarlanabilir sap, yumuşak başlangıç  ile farklı uzunluklara göre delik açma özellikleri çok önemlidir, tercihinizi yaparken bu özelliklere sahip ürünleri inceleyebilir, bu ürünler arasında ise ısı koruma özelliğine sahip makineleri seçerek güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak standart sehpası ile birlikte satılan karot makinelerini bulabileceğiniz karot aksamları kategorisinde açılı sehpaya sahip ürünleri de alışverişine eklemeyi değerlendirmelisiniz. Bu ürünler arasında özelllikle ağır delme uygulamaları için geliştirilen dayanıklı karot makinalarını tercih ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip karot makinelerine ve karot makinesi için sehpa çeşitlerine Husqvarna ve Bosch gibi markalardan ulaşabilirsiniz.

  Karot aksamları kategorisinde ayrıca karot makinalarında kullanacağınız karot uçlarını da değerlendirebilirsiniz.Karot makinesi çalışması esnasında su tankları kesim esnasında makinenin doğru çalışmasını sağlayacaktır. Örneğin manuel veya akülü modelleri bulunan su tanklarını bu kategoride bulabilirsiniz. Otomatik yönetim modülü ile çalışan Husqvarna karot robotunu da inceleyebilirsiniz.

  KAROT MAKİNELERİ kategorisinde ve alt kategorilerde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.
 • TEZGAHLI KESİM MAKİNELERİ
  TEZGAHLI KESİM MAKİNELERİ

  Yeni model Husqvarna tezgahlı kesim makinesi modellerine FİŞ Jeneratör güvencesi ile ulaşabilir, farklı güçte ve kesim seçeneklerine sahip ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz.İnşaat işlerinizde güvenilir makinelerle çalışarak tadilat ve yapı ile ilgili tüm işlerinizi tezgahlı kesim makineleri ile yapabilirsiniz. Tezgahlı kesim makineleri kategorisinden temin edeceğiniz bu makineler, bu alanda en iyisi olan Husqvarna ürünlerinin en iyi performanslı ürünlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan kesim makinesini kolayca satın alabilirsiniz. Bu makinelerle büyük fayansları, karoları atölyede veya çatıda çalışırken kesin tablalı testerelerin kullanımı son derece kolaydır. Tezgahlı kesim makineleri malzeme, makine ve elmas uçlu kesim testeresinin birbiriyle mükemmel uyumu ile verilen her görevi başarıyla yapar. Bu başarının altındaki Husqvarna mühendisliği her zaman en yüksek hassasiyette kesim yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kolay taşınabilen, portatif kesim makineleri ile seramik, fayans,taş gibi zorlu malzemeleri milimetrik hassasiyetle istediğiniz gibi kesebilirsiniz. Kullanıcısını yormayan, oldukça kolay çalıştırılan hafif ve ergonomik yapısı ile en iyi tezgahlı kesim makinelerini bu kategori altında bulabilirsiniz.İnşaat ve tadilat, malzeme üretimi gibi hassasiyet gerektiren ağır ve zor işleri Husqvarna ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Profesyonel kullanım amacıyla geliştirilen bu makineleri kullanım alanlarına ve kesilecek malzemeye göre aradığınız farklı özelliklerde her modeli tezgahlı kesim makineleri kategorisi altında bulabilir, ihtiyacınıza en uygun Husqvarna tezgahlı kesim makinesini, fisjenerator.com’un size özel fiyat ve teslimat avantajlarıyla hemen satın alabilirsiniz. 

 • SÜPÜRGELER
  SÜPÜRGELER

  Ayarlanabilir yükseklikleri, kolay temizlenmesi, güçlü motorları, güçlü emiş gücü ile donatılmış bu süpürgeleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bu özelliklerin yanında farklı güç/watt değerine sahip, tekerlekli süpürgelere de ulaşabilirsiniz. Hızlı ve net tertemiz temizlik imkanı sunan bu makineler, modelleri arasında ise elektrikle ve akü gücü ile çalışabilen ürünleri inceleybilir ve satın alabilirsiniz. Yüksek elektrik motor gücü ile donatılmış profesyonel kullanım sunan bu makineleri uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Bu ürünler arasında güvenli kullanım şartlarına sahip olan makine çeşitlerini de bulabilirsiniz. Duvar kesimi, matkapla yapılan duvar işleri gibi alanlarda güvenebileceğiniz bu süpürgeler emniyetli yapılarıyla donatılan çeşitleri inceleyebilir veya Bosch gibi markaların makinelerini tercih ederek, güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. Bosch süpürgelerine bu kategori altından ulaşabilirsiniz.

 • YER YOL ZEMİN KESME MAKİNALARI
  YER YOL ZEMİN KESME...

  Profesyonellerin bir numaralı tercihi Husqvarna zemin kesme makinaları ile asfalt kesmek, yer kesimi yapmak artık çok kolay ! Bu makineler, Husqvarna mühendisliğinin zirvesini temsil eden çok özel makinelerdir. Farklı kesim genişliği, motor gücü gibi özellikleriyle dileğiniz yer, yol ve zemin kesme makinasını satış temsilcimiz ile görüşerek satın alma yoluna gidebilirsiniz. FİŞ Jeneratör, Husqvarna zemin kesim makinalarını en iyi şartlarda sunuyor. Asfalt, beton, yer, pist, eski veya yeni betonarme noktalar, araba yolları gibi zeminleri en kısa sürede verimli bir şekilde kesimini sağlayan yer, yol, zemin makinalarını bu kategoride inceleyebilirsiniz. Derin kesim imkanı sunan, arkadan itmeli güçlü dizel motorlarla donatılmış yer,yol, zemin kesme makinalarını fisjenerator.com kategorilerinde inceleyebilirsiniz. Yapı Ürünleri kategorisinde yüzlerce makineyi sunan FİŞ Jeneratör, gücün teknolojisini sizlerle buluşturuyor. Tüm saha işlerinde mükemmel kesim oranları ile bıçak milinde maksimum gücü yansıtan zemin kesme makinalarını bu kategoride inceleyebilrisiniz. Güç gerektiren kesimlerde örneğin asfalt ve betonda en iyi sonuçları alabileceğiniz dünyanın en iyisi Husqvarna Yer,Yol,Zemin Kesme Makinalarıdır.Yer,yol, zemin kesme makinalarının fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabileceğiniz kategoride farklı performanslara sahip makinaları inceleyebilirsiniz.

  İşinize en uygun makineyi dilerseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak satış temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

  YER YOL ZEMİN KESME MAKİNALARI kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.


 • İŞ GÜVENLİĞİ ve KORUYUCU EKİPMANLAR
  İŞ GÜVENLİĞİ ve...

  Yapı Ürünleri ve Bahçe & Tarım kategorilerinde sizlerle yüzlerce ürünü bir araya getiren FİŞ Jeneratör sizin iş güvenliğinizi de düşünerek orjinal Husqvarna teknik kıyafetlerini sizlere sunuyor. Her işi yaparken iş güvenliği sağlamak çok önemlidir. Bazı durumlarda hayati sonuçlar doğurabilen işe uygun olmayan kıyafet, teknik önem almama gibi dikkatsizler doğurabilir.

  Bu kategoride Husqvarna koruyucu ekipmanlar ile en kaliteli iş güvenliği giysilerini güvenilir ticaret merkezi fisjenerator.com güvencesi ile satın alabilirsiniz.

  İŞ GÜVENLİĞİ ve KORUYUCU EKİPMANLAR kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.