ELEKTRİKLİ DIŞTAN TAKMA MOTORLAR
ELEKTRİKLİ DIŞTAN TAKMA MOTORLAR

Denizi anlaman gerekmez; Bir tek su damlasını seyretmen, yaşamın bütün harikalarını görmen için yeterlidir. A.W.Hare

Yakın kıyı turlarında ve tatlı sularda kullanabileceğiniz çevreci elektrikli deniz motorları ile sessiz ve keyifli seferler sizi bekliyor. Şişme botlara uygun bu tip motorlar eğlenceli dakikaların habercisi olarak dünyada binlerce ...

Denizi anlaman gerekmez; Bir tek su damlasını seyretmen, yaşamın bütün harikalarını görmen için yeterlidir. A.W.Hare

Yakın kıyı turlarında ve tatlı sularda kullanabileceğiniz çevreci elektrikli deniz motorları ile sessiz ve keyifli seferler sizi bekliyor. Şişme botlara uygun bu tip motorlar eğlenceli dakikaların habercisi olarak dünyada binlerce denize gönül verenler tarafından kullanılıyor.

Elektrikli (akülü) deniz motorları, size denizde harika anlar yaşatırken alacağınız hazzı artıracak aksesuarları ile baş döndürüyor. Örneğin güneş paneli ile sürekli şarj edebileceniz deniz motorunuzla 6 saatten fazla sürüş yaparak akşam tüm ailenize doyasıya balık ziyafeti yaşatabilirsiniz.

Kısa ve uzun şaft seçenekleri ile alacağınız elektrikli dıştan takma deniz motorunuzu en keyifli günlerde kullanmanız için gereken her şey hazır.

FİŞ Jeneratör güvencesi ve indirim fırsatları ile elektrikli deniz motorlarını tipe ve beklentilerinize oluşturduğumuz bu kategorimizde ücretsiz kargo, süper taksit fırsatları sunuyoruz.

%100 güvenilir alt yapımızla, yüksek güvenlik tedbirlerimizle size en güvenli alışveriş deneyinimi yaşatıyoruz.

Daha Fazla

ELEKTRİKLİ DIŞTAN TAKMA MOTORLAR  84 adet ürün var.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.