Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

MOTOR YAĞLARI
MOTOR YAĞLARI

Madeni yağ, ya da halk arasında bilinen adıyla motor yağları; en kaliteli marka seçenekleri ve en uygun fiyatları ile güç ürünlerinin vazgeçilmez adresi FİŞ Jeneratör farkıyla sizlere sunuluyor. Ağır hizmet motoru yağları, gaz motoru yağları ve türbin yağlarını zengin kategorimizde bulabilir, ihtiyaçlarınıza yönelik alışveriş yapabilirsiniz. 

M...

Madeni yağ, ya da halk arasında bilinen adıyla motor yağları; en kaliteli marka seçenekleri ve en uygun fiyatları ile güç ürünlerinin vazgeçilmez adresi FİŞ Jeneratör farkıyla sizlere sunuluyor. Ağır hizmet motoru yağları, gaz motoru yağları ve türbin yağlarını zengin kategorimizde bulabilir, ihtiyaçlarınıza yönelik alışveriş yapabilirsiniz. 

Mobil gibi alanında sadece en iyisi ve daha fazlasını hedefleyen markalar ile işbirliği yapan FİŞ Jeneratör, sizlere her zamanki gibi en güncel ürünleri en uygun fiyatlardan sağlamaya devam ediyor. Araçlarınız her türlü yağ ihtiyacı için en ufak detaylara sahip ürünleri bile sizlere ulaştıran FİŞ Jeneratör, devrim yaratacak motor yağları kategorisiyle sizlere avantajlı alışverişin kapılarını açıyor. 

Sadece araçlar özelinde kullanılmayan madeni yağlar; endüstriyel, denizcilik ve metal işleme sektörlerinde de yoğunlukla olmak üzere kullanılırlar. Sektörünüze, ihtiyacınız olan madeni yağ ve araç tipine göre araştırma yapabileceğiniz ve aradığınız ürünleri güvenli bir şekilde satın alma imkanı sağlayan FİŞ Jeneratör; sizlere kredi kartı yöntemleri ve banka havalesiyle alışveriş avantajları sunuyor. Siz de FİŞ Jeneratör ailesinin bir parçası olabilir, bir tıkla dilediğiniz ürüne sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla

MOTOR YAĞLARI  56 adet ürün var.

Alt Kategoriler

 • AĞIR HİZMET MOTORU YAĞLARI
  AĞIR HİZMET MOTORU...

  Ağır hizmet gören motorlara yönelik özel madeni yağlardır. Gelişmiş motor koruması ve verimlilik artışı sağlamayı amaçlarken, önde gelen dizel motor üreticileri tarafından çok zorlu çalışma şartları altında bulunan yüksek devirli tüm dizel motorlarda dünyaca bilinen markaların tavsiye edilen madeni yağlarını kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Madeni yağlar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle yukarıdaki irtibat adreslerimizden iletişim kurabilirsiniz.

 • GAZ MOTORU YAĞLARI
  GAZ MOTORU YAĞLARI

  Gaz motorları, aynı anda elektrik ve ısı üretmek amacı için tasarlanmış 50 kW güçten 9.5 MW'a uzanan yerinde enerji üretim noktaları olup yüksek mekanik mühendislik ve ısı iletimi barındırmaktadır.

  Gaz motoru üreticisi tarafından tavsiye edilen tip ve marka madeni yağ kullanılması gerekmektedir.

  Tavsiye edilen tip yağ kullanımı, yağ değişim aralığını uzatır; işletme maliyetlerini azaltmalıdır. Motor ömrünü arttırmaya yardımcı olmak için yağ değiştirme sayısını ve yağ satın alımını azaltacak tipte madeni yağlar tercih edilmedilir.

  Gaz motoru yağlarını toptan satın almak için daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle yukarıdaki irtibat adreslerimizden iletişim kurabilirsiniz.

 • TÜRBİN YAĞLARI
  TÜRBİN YAĞLARI

  Gaz türbini, elektrik santralinin kalbi olan ve elektrik akımı üreten en güçlü motordur.

  Bir gaz türbini, doğal gaz veya diğer sıvı yakıtları mekanik enerjiye dönüştürebilen bir yanma motoru olarak çalışır. Bu enerji daha sonra elektrik enerjisi üreten bir alternatörü tahrik ederek enerji üretimi yapar. Enerji nakil hatları boyunca taşınan elektrik enerjisini önemli miktarda üreten gaz türbinleridir.

  Sadece  türbin üreticisi tarafından tavsiye edilen tip ve marka madeni yağ kullanılması gerekmektedir.

  Tavsiye edilen tip yağ kullanımı, yağ değişim aralığını uzatır; işletme maliyetlerini azaltmalıdır.Motor ömrünü arttırmaya yardımcı olmak için yağ değiştirme sayısını ve yağ satın alımını azaltacak tipte madeni yağlar tercih edilmedilir.

  Türbin motoru yağlarını toptan satın almak için daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle yukarıdaki irtibat adreslerimizden iletişim kurabilirsiniz.


sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.