Markaya göre listelediniz :  Gardena

Almanya/Ulm merkezli GARDENA, bahçe bakımı söz konusu olduğunda tüm dünyada milyonlarca ev ve bahçe sahibinin tercih ettiği markadır. GARDENA sulama sistemlerinden pompalar, bahçe havuzları, çim bakımı, ağaç ve bodur ağaç bakımı, bahçe aletleri veya toprak işlemeye kadar ihtiyaç duyulan her ne olursa olsun gerekenlerin tümünü sunar. GARDENA bugün Avrupa’da yüksek kaliteli bahçe aletleriyle lider marka olup tüm dünyada 80’den fazla ülkede temsil edilmektedir. GARDENA, kendi bahçelerini “doğaya yakın bir yaşam alanı” ve sağlık, dinlenme ve eğlence yeri olarak görenlere hitap eden duygusal bir yaklaşım benimser.

Sistemli başarı


GARDENA 1961’de kuruluşundan bu yana sadece yirmi otuz yıl gibi kısa bir süre içinde bahçe aletleri alanındaki küçük ticari bir şirketten bahçe bakımı alanında dünya genelinde tanınan bir akıllı ürün ve sistem üreticisine dönüşmüştür. 1968’de Orijinal GARDENA Sistemi piyasaya sürülerek atılım gerçekleştirilmiştir. Sistem çözümleri sunma fikri GARDENA combisystem (1977), GARDENA pil sistemi V12, GARDENA Yağmurlama Sistemi ve GARDENA Mikro-Damla Sulama Sistemi (tamamı 1990) ile sonraki yıllarda devam etmiştir. GARDENA tarih cetvelinde ürün gelişiminin dönüm noktaları hakkında daha fazla bilgi edinin. Başarının sırrı, daima tutarlı bir satış ve pazarlama politikasının yanı sıra markanın yüksek yenilikçi gücüne bağlıdır.


Husqvarna Grup Üyesi


GARDENA 2007’den bu yana Husqvarna Grup üyesidir; Husqvarna ve McCulloch’ın yanı sıra ana global tüketici markalarından biridir.

Daha Fazla
1 - 1 arasındaki 1 ürün