ÜFLEME-SÜPÜRGE-TOPLAMA MAKİNELERİ
ÜFLEME-SÜPÜRGE-TOPLAMA MAKİNELERİ

Yaprak üfleme, toplama ve süpürge makineleri FİŞ Jeneratör aracılığı ile hesaplı fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Dünyanınn bildiği güvendiği markalar markalar Husqvarna, Einhell, Hyundai, Solo, Oleo-Mac, Palmera, Mtd, Secho, Honda, Wolf Garten ve Bosch’un işbirliğiyle yaprak toplama, süpürge ve üfleme makineleri, her mevsim güzel bahçelere sahip ...

Yaprak üfleme, toplama ve süpürge makineleri FİŞ Jeneratör aracılığı ile hesaplı fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Dünyanınn bildiği güvendiği markalar markalar Husqvarna, Einhell, Hyundai, Solo, Oleo-Mac, Palmera, Mtd, Secho, Honda, Wolf Garten ve Bosch’un işbirliğiyle yaprak toplama, süpürge ve üfleme makineleri, her mevsim güzel bahçelere sahip olmanız ve bakımlarını kolaylıkla yapabilmeniz amacıyla beğeninize sunuldu. Siz de bu kategoriden ister bahçenizde, ister işletmelerinizde kullanmak için bu yaprak toplama, süpürme ve üfleme makinelerinden size en uygununu seçebilir ve her mevsim bahçe temizliğini büyük bir keyifle yapabilirsiniz.

Her mevsim dökülen yaprakları toplamak bir kaç dakikada biten bir iş haline geldi. Toplanan yaprakları istediğiniz yerde rahatlıkla yığın haline getirebilirsiniz. Süpürge makineleri ile çok rahat şekilde yaprakları yüksek hava debisi ile süpürebilirsiniz. Bu yöntemle toplama işini yapmadan tüm yaprakları ortamda dağıtmış olursunuz. Sessiz motor ve dizaynları sayesinde çalışmalarınızı ne zaman isterseniz kimsenin rahatsız olmasından çekinmeden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hafif yapısı sayesinde yaprak toplama ve üfleme makineleri kullanımı çok kolaydır ve nerede ihtiyaç varsa o bölgeye rahatlıkla taşınabilir. Saniyede yetmiş beş metre üfleme hızına sahip olan ve saatte sekiz yüz kırk metreküp hava üfleyebilen yaprak toplama ve üfleme makineleri vardır, bu güce sahip bir yaprak toplama ve üfleme makinesinin ağırlığı ise maksimum beş buçuk kilogramdır. İnanılmaz bir hafiflik ! Kimi model makineler ise üzerinde hazır entegre bir sepet veya bohçaya sahiptir ve böylece yaprakları çekip sepetinde biriktirebilir. Bu sayede yaprakları hazne dolduğunda noktaya boşaltabilirsiniz. Kompost gübre yapımında bu yaprakları kullanılabilirsiniz. Bu sepetler ya da bohçalar kullanım esnasında boş ya da dolu iken kolaylıkla çıkarılıp takılabilecek şekilde yapılmıştır. Bazı makinelerin öğütme fonksiyonu da özellikleri arasında bulunmaktadır. Öğütme özelliği sayesinde kompostlama işleminde kullanılacak yapraklar önceden parçalanarak daha etkili bir kompostlama elde edilir. Ev tipi yaprak toplama ve üfleme makineleri daha hafif ve daha kolay kullanılır şekilde dizayn edilen modellerdir. Büyük kurum ve kuruluşların park ve bahçelerinde kullanılacak olan modeller, on kilogram ve daha üzerine ulaşan ağırlıklarda, benzinle çalışacak şekilde ve geniş silindir hacmi ile birlikte daha büyük olarak üretilirler.

Yaprak üfleme makineleri ayrıca kurumuş dut tanelerini yapraktan ayırmak için de dut yetiştiriciliği yapan bölge çiftçileri tarafından kullanılmaktadır.

YAPRAK ÜFLEME-SÜPÜRGE-TOPLAMA MAKİNELERİ kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

ÜFLEME-SÜPÜRGE-TOPLAMA MAKİNELERİ  30 adet ürün var.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.