Markaya göre listelediniz :  Wolf Garten

Premium Kalite. 1927’den günümüze.

MADE IN GERMANY

WOLF-Garten 1927’den bugüne kullanıcıların zihninde “Yüksek Kalite” ifadesini çağrıştırıyor. Bunu bir şirket prensibi olarak kabullenen WOLF-Garten, ürettiği ilk üründen, günümüze kadar bu prensibi hep daha üst seviyelere taşımaya çalıştı. Bu durumun en önemli etkenlerinden bir tanesi olarak WOLF-Garten ürünlerinin Alman mühendisler tarafından geliştirilerek, Almanya’da üretilmesini gösterebiliriz. Bu sayede tüm WOLF-Garten ürünleri uzun yıllar boyunca ve sorunsuz bir şekilde kullanılmak için üretilmiştir.

80 yıldan uzun bir süredir kırmızı ve sarı mükemmel bahçecilik teknolojisi anlamına geliyor. İlk olarak üretilen WOLF-Garten el aleti olan el çapasından bu yana şirketin kurucusu August Wolf çiftçilerin ve bahçe işleri ile uğraşanların işlerini kolaylaştırmak için devrimsel adımlar attı. Böylelikle WOLF-Garten, Avrupa’nın tarım ve bahçecilik için en geniş ürün yelpazesine sahip en köklü kuruluşu olma yolundaki başarılarla dolu tarihi adımlar atılmaya başlamış oldu.
Kırmızı ve sarı marka ürünlerinin kaliteli özellikleri birçok kalite testinden ve karşılaştırma testinden tüketicilerden tam not alarak onaylanmıştır. Sürekli devam eden yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları birçok inovatif bilgi madeni potansiyeli yaratan WOLF-Garten’in kendi çim araştırma enstitüsüne sahip olmasını sağlamıştır. Bu sayede WOLF-Garten tüm Dünya için geleceği oluşturmaya devam ediyor.

Daha Fazla
sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.