Markaya göre listelediniz :  Recom

RECOM, Avrupa'nın en büyük PV modülü üretim şirketi ve kapsamlı bir güneş enerjisi çözümleri sağlayıcısıdır. Yenilikçilik, üstün kalite, finansal dayanıklılık ve dünya çapındaki projelerde kanıtlanmış bir sicil, RECOM'u hem yüksek verimli PV modülleri hem de dünya çapında güneş çözümleri için tercih edilen bir seçenek haline getiren işin temel taşlarıdır.

2007 yılında kurulan RECOM, PV modülü üreticisi ve dünya çapında varlığına sahip bir IPP olarak hızlı ve istikrarlı bir büyüme kaydetti. Hem gelişmiş hem de gelişmekte olan piyasalarda, coğrafi olarak çeşitlendirilmiş, faydalı ölçekli güç projelerine derinlemesine katılan RECOM’un başarısı, güvenilir ortaklar ve yatırımcıların oluşturduğu bir ağa dayanmaktadır.

Ekibimiz, dünyanın her köşesinden, şirketin misyonunu - sosyal ve çevresel faktörlere karşı küresel bağlılığı savunmak, güneş enerjisinin faydalarını ve daha temiz, daha güvenli ve uygun fiyatlı enerjiye geçişi teşvik etmek - misyonuyla şekillendiren yenilikçilerden ve uzmanlardan oluşmaktadır.

1 - 1 arasındaki 1 ürün