Markaya göre listelediniz :  Şirin Petek

Şirin Petek

Şirin Petek, insanlık tarihi kadar eski olan arıcılık tarihinin günümüze getirdiklerini yeni teknolojiler ile harmanlamaktadır. Gelişen teknolojiyi kaliteli malzeme ile birleştiren firmamız arıcılık malzemeleri alanında güvenilir ürünler sunmaktadır. 15.000 yıllık bir geçmişi olduğu bilinen arıcılık uygulamaları günümüzde son teknolojinin sunmuş olduğu ekipmanlarla yüksek verimle yapılmaktadır. Şirin Petek 1966 yılında Hüseyin Şirin tarafından kurulmuştur ve yarım asırlık serüveninde her zaman daha iyisini elde etme doğrultusunda hareket etmiştir.

Bal Süzme Makinesi Üretimine Geçişimiz


Bal süzme makinesi ve diğer arıcılık makineleri üretimine geçişimiz şöyle başlamıştır. 1966 yılında kurulan soğuk demir atölyesi hem geçirdiği değişimler ve deneyimler hem de arıcılık sektöründen gelen yoğun taleplerden dolayı arıcılık sektöründe bal süzme makinesi, sır alma tezgahı ve bal eritme kazanları üretim faaliyetleri göstermeye başlamıştır. Uzun yıllar boyunca üretimin temelinde yer alan firmamız kendisine gelen talepleri yüksek müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde karşılamaktadır. Hem besin hem de şifa aracı olarak oldukça değerli olan balın ihtiyaç duyduğu standartlara göre arıcılık makineleri üreten firmamız kalite ve güvenin adresi olarak bilinmektedir. Arıcılık ile uğraşanların ihtiyaçlarını yakından takip eden, geleceğe yönelik taleplerin belirlenmesinde yenilikçi teknolojileri kullanan Şirin Petek arıcılık faaliyetlerinde güvenin adresi olarak bilinmektedir.


Sektörün Nabzını Kalite ile Tutuyoruz


Şirin Petek üretim tesislerinde üretilen tüm arıcılık makineleri CE ve ISO 9001: 2008 belgesine sahiptir. CE belgeli ürünler insan, hayvan, bitki sağlığı ve güvenliği konusunda onay almış ürünlerdir. Bu ürünlerin çevreye zarar vermeyeceğinin garantisi CE işareti ile belirtilir. ISO 9001: 2008 belgesi ise ürünün geliştirilme, tasarım, üretim, satış ve servis işlemlerine kadar tüm süreçlerini kapsayan kalite standardıdır. Üretim, tasarım, kurulum ve kurulum sonrası servis desteği veren firmaların bu belgeye sahip olması önemlidir. Kalitesini belgeleri ile sunan Şirin Petek hem yurt içinde hem de yurt dışında kurduğu partnerlikler ile kendini ve müşterilerini geliştirecek adımlar atmaktadır. Farklı coğrafyalardan gelen müşterilerin tamamını kalite, güven ve yüksek verimlilik esasına dayalı hizmeti ile memnun eden firmamızın Aydın’da yer alan üretim tesislerinde farklı çeşitlerde arıcılık makineleri ve malzemeleri üretilmektedir. Firmamız bal süzme makinesi, sır alma tezgahı, bal eritme kazanı, dinlendirme kazanı gibi arıcılıkta olmazsa olmaz makinelerin ihtiyaca ve talebe göre farklı çeşitlerini üretmektedir. 

Daha Fazla
1 ila 18 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.