Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Volvo Penta

Volvo Penta, denizcilik ve endüstriyel uygulamalar için dünyanın önde gelen güç çözümleri tedarikçisidir. Yeniliklerle, müşterilerimizle olan yakın işbirliğimiz ve asırlık tecrübemizle, gerçekten fark yaratan kapsamlı çözümler sunuyoruz.

NE YAPIYORUZ?

Kara veya denizde. Dünyanın okyanuslarının muazzam genişliklerinin altında ya da dışında. Konumunuz ya da işinizin niteliği ne olursa olsun, Volvo Penta, akla gelebilecek her şartı karşılayan kapsamlı güç çözümleri (motorlar, şanzıman ve aksesuarlar) sunar. Performans odaklı, dayanıklı, verimli ve kullanımı kolay pazar lideri, birinci sınıf ürünler ve hizmetler sunuyoruz. Global servis ve uygulama uzmanlığımız ile Volvo Penta çözümleri sahiplerinin ürün ve sistemlerinden maksimum değeri ve çalışma süresini deneyimleyebilmesini garantiliyoruz.

Bu üreticiye ait ürün bulunmamaktadır.