Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Cub Cadet

Orijinal Cub Cadet bahçe traktörü, 1961 yılında ev sahiplerinin mülklerinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için üretilmeye başlanmıştır. Yıllar geçtikçe, insanların yaşam şekli değişti ve gerçek ihtiyaçlarını anlamak ve kucaklamak için kendimize meydan okuduk. Bu yüzden ürünlerimizi kullanan kişi bizim yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor. Ancak, müşterilerimizi anlama konusundaki kararlı odaklanma, ürünlerimizi veya operasyonlarımızı değiştirmek anlamına gelmiyor.

Endüstriyel tasarımcıların ilk taslağından başlangıç ​​prototipine,servis ağına ve aradaki her detaya kadar, markamızı, makineyle ilgili olmayan bir kavram etrafında inşa ettik - olasılıklar hakkında.

Cub Cadet'te sadece inovasyon uğruna yenilikleri takip etmiyoruz. Hayatınızı zenginleştirmek için teknolojik ilerlemeler peşindeyiz. Sarı ve siyahı gördüğünüzde, ister çim biçme traktörü, profesyonel sıfır dönüş, yardımcı araç ya da daha önce hiç görmediğiniz bir Cub Cadet gördüğünüzde, her bir parçanın cıvatasına kadar sürekli olarak tek bir şeye odaklandığını bilin: Dünyadaki olanakların kilidini açmanıza yardım ediyor.

1 ila 3 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.